2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

isa55

Samsunspor aşkıyla yanan bir topçuydu Şenol. Takımımıza faydalı olacağına eminim. Hayırlı olsun.

teksas3455

Alıntı yapılan: Ahmeti - 11 Ağustos 2012, 11:10:21
Nsumbu ve Musa'nın beğenilmeyerek kamptan gönderildiği yazıyor gazetede doğrumu acaba bu haber

Nsumbu gönderilmese bari. Gönderemedik şu Pal Lazar ile Bahia'yı. Kampa da katılmadılar. Hiçbir işimize yaramadan
oturdukları yerden para alacaklar.

55.hakan

Bu arada merak ettiğim soru Pal Lazar ve Bahia'nın takımda kalma durumu varsa neden antrenmana çıkmıyorlar? Yollayamama ihtimaline karşı hazır olmaları gerekmez mi?

Ayberk

oyuncuların açısından bakarsak; "her türlü paramı alırım, başka takıma giderim. alamazsam da boş boş durur sözleşmemde yazan parayı alırım" diyorlardır muhtemelen.

bizim açımızdan ise antrenmana katılmadılar diye notere zabıt tutturup, işlem yapma şansımız yok gibi görünüyor zira sözleşmeleri çok sağlam sanki :(

ali ihsan

Takim ariyorlar su anda.Ha bulamazlarsa sabah ezaniyla ilk idmana cikarlar artik.Kendileri bilir

teksas3455

"Samsunspor, Souleymane Youla ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı."
2 Saat Önce

https://twitter.com/futbolldunyasi

Aslankaya

youla'nın yaşı itibariyle faydası olacagını pek düşünmüyorum  denizlide oynadıgı sezonda  çok kötü performans sergılıyordu kı zaman gectıkte daha da kartlamıstır . umarım beni yanıltır eski günlerine tekrar döner  samsunsporumuza faydalı bir transfer olur . camiaya hayırlı olsun ...

cezayir55

bence potansiyeli olan bir oyuncu ve bizim böyle fuleli bir oyuncuya ihtiyacımız var forvette büyük eksiklerimiz var

Cheregi

Alıntı yapılan: Aslankaya - 11 Ağustos 2012, 13:42:46
youla'nın yaşı itibariyle faydası olacagını pek düşünmüyorum  denizlide oynadıgı sezonda  çok kötü performans sergılıyordu kı zaman gectıkte daha da kartlamıstır . umarım beni yanıltır eski günlerine tekrar döner  samsunsporumuza faydalı bir transfer olur . camiaya hayırlı olsun ...

Karakter, form, sakatlık vs. desen neysede 31 yaşındaki adama da kart deme istersen.

cembaba

243678. Kez Youla ile ilgilenmiyoruz aciklamasi mi bekliyosunuz gencler :)

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Ağustos 2012, 13:52:24
243678. Kez Youla ile ilgilenmiyoruz aciklamasi mi bekliyosunuz gencler :)

geçen senenin piskolojisi hala bazı arkadaşların üstünde  :) malum ilgilenmediğimiz söylenen adamlar ertesi gün sözleşme imzalıyordu

samsun 55

6 futbolcumuz kamptan gönderildi...

Kartepe'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Samsunspor'umuzda 6 futbolcumuz ile denenmeye gelen 2 oyuncu kamptan gönderildi. Genel Koordinatörümüz Hasan Şengün, futbolcularımızın, teknik heyetimizin raporu doğrultusunda kamptan gönderildiğini açıkladı ve "Genç oyuncularımız Samet Hasan Yıldıran, İlker Akdemir ve Tunahan Maral bundan böyle alt yapıda çalışacak. Armağan Kuş, Onur Karakabak ve Ayhan Evren'in kulüp bulmaları halinde kendilerine gereken kolaylığı sağlayacağız. Ayrıca kampımıza denenmek üzere gelen Gine asıllı Nsumbu ile Afrika kökenli Belçika uyruklu Musa da gönderildi. Kamp çalışmalarımız şuan 24 futbolcumuz ile devam ediyor" dedi.

yirmiuc

Onur Karakabak ve Ayhan Evren yeni transfer edilmişti. Bu oyuncularla maç başı mı anlaşıldı acaba?

fanatik samsunsporlu

onur ve ayhanla sözleşme yapmadık mı da gönderiyoruz

GökhanÇağlar

Karşılıklı fesih edilir büyük ihtimal gönderildiklerine göre çok kötü performans göstermişlerdir kampta.Samet Hasan geçen sene kadroya giriyordu onun gönderilmesine şaşırdım doğrusu.Armağan da hazırlık maçlarında gol asist falan yapmıştı.Neyse teknik heyet bilir en iyisini.Transfer şart...