2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cezayir55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2012, 01:03:46
Musa'nın şartları kabul etmesine bağlı ama Hakan sözleşme imzaladı Mersin'le
olsun belki nurullah gönderir hakanı

maviay55

bu zor günlerde kendinden fazlasını verecek bir oyuncu,hayırlı olsun  :)

beşnumara

Hakan bayraktar geçen sene bizden mersine transferin son gününde gitmişti bizim için de sürpriz olmuştu. transfer sezonu bitimine yakın her an her şey olabilir benim umudum var. ayrıca şenol hırslı agresif bir oyuncudur doğru ama samsunspor bana göre en uysal olacağı kulüptür:) kulübe fazla zarar vermez diğer oynadığı kulüplere göre nedeni de samsunsporda oynamak istemesi. başarılar şenol.

Yunusemre55

Her transferimiz büyük katkı sağlar denildi ama şu hazırlık maçlarında sadece 1 maç kazandık hadi hayırlısı . Bende transferlere güveniyorum ama şu hazırlık maçlarında yüzümüz gülsün .

samsunmania

Alıntı yapılan: Yunusemre55 - 11 Ağustos 2012, 01:49:27
Her transferimiz büyük katkı sağlar denildi ama şu hazırlık maçlarında sadece 1 maç kazandık hadi hayırlısı .

Biraz sabırlı olmamız lazım. Adamlar daha yeni kampa girdi ve transferlerin bir çoğu da birbirlerini tanımıyor bile. Bu maçlar hiç mi hiç önemli değil. Önemli olan Tavşanlı maçına kadar hazır olabilmek.

Yunusemre55

İnşallah hazır oluruz abi. Süper lig'te zaten hiç takım ruhu yoktu ama bu takım uyum sağlayıp takım ruhu gösterirse 1.lig'te herkesi yenebilecek kapasiteyi sağlar.

lato

Samsun'u ve Samsunspor'u bu kadar seven bir adamın bizi zor duruma düşürecek davranışlar yapacağına inanmıyorum hırslı agresif olması bir bakıma iyi Erhan hoca bu hırsı olumlu yönde kullanacaktır Şenol da inşallah formanın hakkını verecektir hayırlı uğurlu olsun kulübümüze

twitter

Orta saha finito.

Sag, sol acik ve sol beke kapatilir transfer.

Blr de forvet gelir. Bakalim hayirlisi her seyin.

lato

Alıntı yapılan: twitter - 11 Ağustos 2012, 01:56:53
Orta saha finito.

Sag, sol acik ve sol beke kapatilir transfer.

Blr de forvet gelir. Bakalim hayirlisi her seyin.

Bence sol beke takviye çok da gerekli değil sol bek sorunu bütün Türkiye'nin sorunu fenerden kiralanan Onur'la Başaran o bölgeyi toparlar belki Türkiye de yeni bir sol bek kazanmış olur

twitter

Bana kalsa butun sezon basaran oynasin.

samsunmania

Alıntı yapılan: Yunusemre55 - 11 Ağustos 2012, 01:53:22
İnşallah hazır oluruz abi. Süper lig'te zaten hiç takım ruhu yoktu ama bu takım uyum sağlayıp takım ruhu gösterirse 1.lig'te herkesi yenebilecek kapasiteyi sağlar.

Her zaman şunu söylüyorum. Bu takım ritm yakalarsa çok can yakar. Transferlerle yakalayacak da. Hele ki böyle bir taraftar ve yönetim varken.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: hakanelgun - 11 Ağustos 2012, 01:03:46
Musa'nın şartları kabul etmesine bağlı ama Hakan sözleşme imzaladı Mersin'le

Musa aydın'la görüşülüyor mu? En çok merak ettiğim konu

Stoper

Sayılı günler kaldı liglerin başlamasına. Musa Aydın, son dakikaya kadar süper lig takımlarının teklifini bekleyecektir.Olurda boş da kalacağını anlarsa bize gelir.Ben böyle tahmin ediyorum.

5trawberry

İçinde bulunduğumuz durumun da üstünde ilerliyor transfer çalışmaları ama bu sene en büyük transfer yine taraftar olmalı.

Musa konusuna gelince artık kendisi bir fedakarlık yapmalı bu konuda, Geldiği takdirde gerçekten çok büyük katkı sağlayacak ve, yanında yapılacak etkili bir skora dönük oyuncu hedefi tamamen Süper lig olarak değiştirecektir.

Ahmeti

Nsumbu ve Musa'nın beğenilmeyerek kamptan gönderildiği yazıyor gazetede doğrumu acaba bu haber