2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 08 Ağustos 2012, 00:10:19
youla zamanı geçtı bılıyorum. yeni alacakları forvetleri vercekleri parayı zenke ye verebılırlerdı çok yazık...hayırlısı olsun gerçi hocamız istiyordur bu tranferleri :)

abicim 50 kere yazıldı adam kalmak istemiyorum gidecem kalsam da verimli olamam diyordu bok gibi hissediyorum kendimi dedi her seferinde...

kısacası ya yollayın ya paramı verin oynamama getirdi ne yapsaydı kulüp para bol verelim kenarda dursun mu deseydi

jurista

bir gün samsun-ordu karayolunda giderken yeni adliye binası civarında kırmızı ışıkta zenkeyle yan yana durduk , selamlaştık ilerde arabamı sağa çekip dikiz aynamda bulunan samsunspor amblemli flamayı kendisine hediye ettim ,yarım yamalak ingilizcemle seni seviyoruz , bu sevginin değerini bil ve karşılığını ver dedim , flamayı aldım ellerimle dikiz aynasına astım ...

sonra birkaç kez daha karşılaştık en son yeni yapılan yat limanın arkasındaki sitede kalıyorken o civarlarda ...

filamayı çıkarmıştı canı sağolsun !

çıkarsa ne olur çıkarmasa ne olur çokta önemli değil ,anlatmak istediğim taraftarın ona sevgisini her şekliyle her yerde fazlasıyla gösterdiğidir .

yüzyüze konuşurken taraftarın sevgisinden övgüyle bahsedip twıtırdan kendisine hakaretler edildiğini ,pis dendiğini söylemesi ahlaksızlıktır , ihanettir .

serkanın da dediği gibi , gitmek isteyeni tutmak istemek aşağılanmaktır , zenke değil gekas olsa farketmez !

ChucKeR

zenkenin türkçesi olsaydı bana psilik gibi davranıyolar derken taraftar için sözüm meclisten dışarı derdi. o laflar yönetim ve teknik ekibeydi.

kabul edelim yönetim zenkeyi 2 aylık hocanın bir lafına heba etti. ayıp etti.

yönetim bize de ayıp etti, biz de sosyal ortamlardan sattın bizi kazım dedik zenke gibi. böyle bakmak lazım.

zenkeye başarılar, keşke son maç oynasaydı, şimdi süper lig için yetersiz diye biz gönderseydik onu.

babasamsunlu

youla haberi şişirme haber.
İlgilenmiyoruz. ;)

FaTiH_HaN

Arkadaş ne Zenkeymiş adam bizi istemiyor işte, ötesi var mı? kimse ona aman gitme sensiz yapamayız diyecek değil, istediği kadar haksızlık yapıldığını söylesin ona haksızlık yapanlar şu an Samsunsporda değil top oynamaya niyeti olsaydı yeni yönetimle masaya oturur ben Samsunsporda kalmak istiyorum hep birlikte mücadelemizi verelim derdi, gitmek istiyormuş yolu açık olsun, Samsunspor sayesinde topçu oldu bunu gittiği takımda anlayacaktır. Youla'ya gelirsek bizim düşündüğümüz kadar yönetimde düşünüyordur telaşa gerek yok sakat topçuyu alacak değiller eğer almak gibi bir niyetleri varsa Youla sakat değil demektir ve form tutacak bir Youla Samsunsporun gol yükünü tek başına çeker, özellikle deplasman maçlarında.

Edit: Youla ile ilgilenmiyoruz açıklaması geldi, yorgan gitti kavga bitti  :D

ahmetsefa55

O kadar abimiz var yonetimde , bize de bir sans versinler bi idmana cikalim.
Para istemem bos sozlesmeye imza atarim.sartlarim bunlar  8)

beşnumara

Yönetim yalanladigina göre var bir şeyler. öyle olmuyormuydu bu işler güçler:)

FaTiH_HaN

Youla'yı atamadım kafamdan  :) Bu adam bir de Türk statüsünde oynayacak değil mi? 10 senedir Türkiyede, şu an yabancı oyuncu transferi yapabilmemiz için lazar ve bahia'dan kurtulmamız lazım.

SSKLA

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 08 Ağustos 2012, 04:03:45
Youla'yý atamadým kafamdan  :) Bu adam bir de Türk statüsünde oynayacak deðil mi? 10 senedir Türkiyede, þu an yabancý oyuncu transferi yapabilmemiz için lazar ve bahia'dan kurtulmamýz lazým.

Evet Türk vatandaşlığı var ;)

Cheregi

08 Ağustos 2012, 10:09:33 #1194 Son düzenlenme: 08 Ağustos 2012, 10:22:59 Cheregi
Ertuğrul'u sattığımız zamanlardı. Takımın yarısını Ertuğrul olarak görüyordum. Ertuğrul gitti masal bitti diye düşünüyordum. Gelenler tam içler acısıydı... Neymiş Kadıköyspor'dan bazılarının isimlerini hatırlayamadığım Korhan, Mahir, Celil gibi oyuncular, alt yapıdan A takımda bir kaç maç oynamış tecrübesiz Serkan denen bir çocuk vs.. Bunlar mı dolduracak Ertuğrul'un yerini? Bu Serkan için yeni Tanju diyorlardı. Geçin bunları. Mahallede bizde birbirimize öyle isimler takıyorduk. Atilla Cebeci, Beşiktaş'la anlaştıktan sonra Ertuğrul'un evinde röportaj yapıyordu Ertuğrul'la. Yanında bu yeni yetme Celil denen oyuncu da vardı. Celil benim kardeşim gibidir, çok yeteneklidir, göreceksiniz uzun yıllar faydalı olacak bu takıma demiştide pek sallamamıştım.

Nedense Canberk ve bir kaç genç oyuncu hakkında söylenenler ve duyulan güven bana o yılları hatırlattı. Kimbilir belkide uzun yıllardır elimizin tersiyle ittiğimiz fırsat bugün tekrar kapımızdadır.

Ayberk

Alıntı yapılan: yirmiuc - 07 Ağustos 2012, 16:33:22
Kuzey Kıbrıs liginde atmış yalnız :)

Kuzey Kıbrıs ligi demişken, akıl vermek gibi olmasın da Güney Kıbrıs'ta tecrübeli yabancılar olabiliyor kelepir :)

Kodalak

bugün çok sessiz geçti,

fırtına öncesi sessizlik mi bu acaba nedir?

Levent ÖCAL

samsunsporlu1994

Samsunspor Resmi Sitesinden hala bir haber yok. Dün akşam Emin Başkan Samsungol programına bağlanarak Kere yarın sözleşme imzalayacak demişti ama pürüz mü çıktı noldu tam olarak bilmiyoruz.

samuray

bugün bir iki transfer haberi alabilirmiyim diye baktım kere ahmet arı mehmet sak sözleşme imzalamışmı diye malum sebeplerden dolayı geç transferler yeni katılan futbolcular ın uyum sorunu inşallah en kısa sürede giderilir