2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cembaba

Resmi site de açılmıyor arkadaş. Kere takımımıza hayırlı olsun.

SSKLA

Alıntı yapılan: CemBaba - 07 Ağustos 2012, 14:13:26
Resmi site de açılmıyor arkadaş. Kere takımımıza hayırlı olsun.

Bende açılıyor abi.

emre

Kere kesin geldi mi ? Eğer geldiyse Lazar ve Bahia'dan kurtulduk anlamına da geliyor mu bu ? Fm özellikleri genelde tutuyor ama gören duyan varsa nasıl bir topçu bu ? Bu 3'ünü cevaplarsanız sevinirim  :)

samsunsporlu1994

Kere dün akşam Samsuna geldi. Bugün bir aksilik çıkmazsa sözleşme imzalayacak. Bahia ve Lazar'ın sözleşmeleri devam ediyor. Sadece Zenke Samsunspordan ayrıldı.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: emre - 07 Ağustos 2012, 14:16:08
Kere kesin geldi mi ? Eğer geldiyse Lazar ve Bahia'dan kurtulduk anlamına da geliyor mu bu ? Fm özellikleri genelde tutuyor ama gören duyan varsa nasıl bir topçu bu ? Bu 3'ünü cevaplarsanız sevinirim  :)
Emre ben Konyaspor taraftarlarının bazı yorumlarını okudum hiç iç açıcı değil ama hayırlısı inşallah yaralı olur...

AllydeenleaR

benim bildiğim kere, istikrarsız ama 1.lig için sağlam bir defans.
biraz da agresiftir, kırmızılara hazırlıklı olun  :evet:

binikalamadım

bizde performansı kötü olanlar gittikleri yerde canavar kesiliyorlar...belki bu KERE de bizde öyle olur..

berusa55

"@dvrmctn: Samsunspor'da Kere şehre geldi. Bugün imza atıp kampa katılması bekleniyor. Hedefteki isimleri yazacağım, bunlardan bir çoğu alınacak.
@dvrmctn: Samsunspor'da Roberts,Nsumbu,Ufuk Bayraktar,Ahmet Arı,Mehmet Sak,Youla gündemde.Özellikle yabancıların son durumuna bakılacak."

Mert

Youlanın son performansı nasıldır bilmiyorum ama gelirse iyi olur bence.

cgr

Alıntı yapılan: Mert - 07 Ağustos 2012, 15:43:09
Youlanın son performansı nasıldır bilmiyorum ama gelirse iyi olur bence.

Performansını geçtim, talep ettiği ücret çok yüksek olur...

özkan

youla kim üzerinden geliyo bilmiyorum ama benim tanıdıklarım vasıtası ise yıllık ücreti 185-230 bin tl civarı.buda bizim bütçemiz dahilinde.

ha gelmelimi ? youlanın bu hayatta ne amacı kalmış olabilir ki? amaçsız bi insan,hele hele yabancıysa..hiç gerek yok.. :peeh:

samsunsporlu1994

Youla performans olarak ne verir bilemem ama gittiği takımlarda sorun çıkaran bir futbolcu olduğunu herkes biliyor. Youlanın yerine Roberts tercih edilebilir.

Jnr.Serkan

Youla futbol oynamaya gelirse bu takımı tek başına süperlige çıkartır.Ama son durumu ne bilmiyorum.Eğer hala fit ve  kafasını sahaya verirse coşar bu ligde

FaTiH_HaN

Youla her türlü iş yapar, gelmesini isterim.