2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

muzaffer4

ertuğrul  taşkıran
adem alkaşi
kemal tokak
murat yıldırım
selim teber
ergün teber
yenal tuncer
murat ceylan
uğur boral
mustafa sarp
bunlar seneye süper ligte oynacak geçen seneki futbolcularımız...

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 04 Ağustos 2012, 18:43:23
ertuğrul  taşkıran
adem alkaşi
kemal tokak
murat yıldırım
selim teber
ergün teber
yenal tuncer
murat ceylan
uğur boral
mustafa sarp
bunlar seneye süper ligte oynacak geçen seneki futbolcularımız...

Ekigho'da var.

mehmet yılmaz

Arda Havar mıdır, ne karın ağrısıysa, yok öyle bir gündem.
Samsunspor'da ne işi var öyle arıza tiplerin? Kendi kendine haber yaptırmıştır, piyasam olsun diye.

Sioux

KSK'li bir arkadaşımın dediğine göre geçen sezon Karşıyaka'da forma giyen Ayhan Evrenle anlaşmışız. Sol bekmiş.

target_t.t.b

Cheregi

Alıntı yapılan: target_t.t.b - 04 Ağustos 2012, 22:22:36
Allahtan hepsi aynı takımda deil:))

Ertuğrul, Adem, Murat, birazda Kemal dışındakiler tam bomba. Hakikaten seçerek almışız.

Serkan

Alıntı yapılan: Sioux - 04 Ağustos 2012, 21:41:10
KSK'li bir arkadaşımın dediğine göre geçen sezon Karşıyaka'da forma giyen Ayhan Evrenle anlaşmışız. Sol bekmiş.

Karşıyakalilarin yarısının beğendiği bir isim

Sioux

Serkan

Sercan

Cheregi

04 Ağustos 2012, 22:35:08 #1045 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2012, 22:38:13 Cheregi
Alıntı yapılan: Sioux - 04 Ağustos 2012, 21:41:10

Geçen sezon oynadığı mevkiide Ahmet Burak Solakel gibi iyi bir isim varmış, fazla forma şansı bulamamış 10 maç oynamış.
PSV altyapısından çıkmış bir oyuncu, Murat Yıldırım'da olduğu gibi temel futbol bilgisi sağlamdır diye tahmin ediyorum.

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Serkan - 04 Ağustos 2012, 22:26:35
Karşıyakalilarin yarısının beğendiği bir isim
polyanna olduk bardağın dolu tarafı hesabı:)yarısı da beğenmiyo demekki:)

Serkan

Gerçi ksk liların hepsinin beğendiği bir futbolcu görmedim hayırlısı olsun

target_t.t.b

hayırlısı olsun.inşallah bi an evvel ihtiyacımız olan oyuncuları kampa dahil ederiz.

FaTiH_HaN

İmkanlar dahilinde yapılabilecek en iyi transferler yapılıyor, Adem Sarı transferine ilk duyduğumda çok şaşırdım, biraz öncede twit'lerini okudum, taraftar ruhunu bilen buna değer veren, armaya saygılı bir futbolcu yazdıklarından bu anlaşılıyor, taraftar desteğiyle performansı kesinlikle artar ki kumaşı iyi bir futbolcu attığı gollerdende belli. Bu kadar maddi imkansızlıklar varken transferde en iyisini yapmaya çalışan ve yapan yönetimi kutlamak lazım  >l< Ben bu sene için çok heyecanlıyım çok farklı bir Samsunspor izleyecekmişiz gibi geliyor.