2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Arda Havar kim? Nerenin takımından geliyormuş.Her paylaşılan habere inanmayın.

emor

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 04 Ağustos 2012, 14:20:47
kozakkenboys diye bir takımdan gelıyormus ..bişeye inandığımız felan yok gündemde olan isimleri paylaşıyoruz

http://www.kozakkenboys.nl/nieuws/5357/selectie-2012-2013.html

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 04 Ağustos 2012, 14:20:47

inanıyorum arkadaş ne olacak ?  Emor soylenti çıktıgı için haberleri paylaşmış ki doğru olanı yapmış. Ego tatmin eden mesajlarınızı okumak zorunda mıyız?

Aslankaya

hangi mevkide oynuyor bu topcu? takımının  adını ılk defa duyuyorum . haberın dorgulugunu zamanla goruruz ?

samsun 55

Samsunspor'un hedefindeki Beşiktaşlı

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın transferde rotayı İstanbul'a çevirdi. Başarılı çalıştırıcı, Beşiktaş'ın genç stoperi Berat Çetinkaya'yı takıma kazandırmak istiyor.

Efsane kaptan Emir Kar başkanlık görevine geldikten sonra yeni bir döneme giren ve teknik direktörlük koltuğunu Erhan Altın'a emanet eden Samsunspor, transferde atağa kalktı.
Geçtiğimiz sezon Giresunspor'da oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Altın, gözünü genç isimlere çevirdi. Başarılı hocanın, Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba ile bir araya geldiği ve takımda düşünmediği oyuncular konusunda öncelik istediği belirtildi. Yıllık maliyeti kulübü zorlamayacak olan futbolcuları takıma kazandırmayı amaçlayan Altın'ın hedefindeki ilk isim Berat Çetinkaya. Sakaryaspor'da oldukça iyi bir futbol sergileyen genç stoperin, Beşiktaş'ın kadrosunda pek çok tecrübeli stoper olduğu için şans bulması oldukça zor gözüküyor.
21 yaşındaki savunmacının menajeriyle görüşmelerini sürdüren Samsunspor, defanstaki problemi Berat'la çözmeye hazırlanıyor. Başarılı stoper, geçen sezon Sakaryaspor'da 30 maçta görev almıştı. Berat, sezon bittikten sonra ise Beşiktaş'a transfer olmuştu.

emor

Alıntı yapılan: Aslankaya - 04 Ağustos 2012, 14:32:12
hangi mevkide oynuyor bu topcu? takımının  adını ılk defa duyuyorum . haberın dorgulugunu zamanla goruruz ?
ortasaha yazıyor ama

Harun55

Hollandada amatör takim ligde oynuyor. yüksek oynamiyorlar yani. Orta saha mis oyle yaziyor.

emor

Alıntı yapılan: Serpico - 04 Ağustos 2012, 14:28:23
inanıyorum arkadaş ne olacak ?  Emor soylenti çıktıgı için haberleri paylaşmış ki doğru olanı yapmış. Ego tatmin eden mesajlarınızı okumak zorunda mıyız?
bi kaç günden beri forumda gözüme çarpıyor kendını bi tatmın etme çabaları neyse arkadaşım boşver konuyu saptırmayalım :)

ugrass

Tartismaya gerek yok hepimiz Samsunspor'luyuz :)

SSKLA

teksas3455

Gece hayatı düşkünü, fenerbahçeli, en kötüsü de PKKLI!!!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=118336924942086&set=a.116480301794415.19528.100002973381090&type=3&theater

Altta PKK Savaşçısı yazıyr!
Yönetime söylemek lazım görüşmesinler bile böyle isimlerle

SSKLA

Alıntı yapılan: teksas3455 - 04 Ağustos 2012, 14:59:38
Gece hayatý düþkünü, fenerbahçeli, en kötüsü de PKKLI!!!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=118336924942086&set=a.116480301794415.19528.100002973381090&type=3&theater

Altta PKK Savaþçýsý yazýyr!
Yönetime söylemek lazým görüþmesinler bile böyle isimlerle

Ne pis ne iğrenç insanmış bu şimdi tiksindim onla ilgili paylaştığım mesajlarıda sildim.

samsunsporlu1994

Samsunsporun böyle oyuncuları alacağına inanmıyorum.Adam adı üstünde amatör.Bu adamın oynayacağı lig belli,gelsin samsuna ona BAL Liginde bir takım ayarlarız.Bu adamdan bize ne fayda gelir.

germencisse

Berat Cetinkaya yaşına göre çok sağlam bir stoper,gelirse ki kiralık olacaktır,defans problemini kökünden çözeceğine inanıyorum..