2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

muzaffer4

murat yıldırma karşılık gelecekler ne oldu haber varmı?

isa55

Önder çok kuvvetli, 90 dakika koşan bir oyuncu. Bizim maçta ve TV den izlediğim diğer maçlarda beğenmiştim.
Defansta 2 kişiyi sürekli meşgul ediyordu.O koridor açar, uğraştırır, Adem Sarı bitirir. maliyeti yüksek değilse alınmalı.

samuray

samsunspor kartal maçında önder tek forvet gibi oynamıştı bayağı bi zorlamıştı bizi alınırsa yararlı olur

isa55

Zenke gitti, lazar ve bahia da giderse 2 milyon lira kazançlı çıkacağız. Bu parayla kalan tüm transferler yapılabilir.

fanatik samsunsporlu

önder geçen sezon elazığdaydı.ayrıldı mı ki oradan?

beşnumara

Sağ tarafa musa aydın ortaya hakan bayraktar sol kanada şenol demirci tarzı bir oyuncu ileriye de yabancı bir forvet hayalleri gerçekleşse ne güzel olurdu bee.

mehmet yılmaz

Önce bir şeyi düzeltelim. Kemal Tokak biz gelmeden önce İBB'ye satılmıştı. Fiyat da bir sıkıntı yok ma sözleşmesinde iki de oyuncu verileceğine dair birşey yok. Yani İBB'den 2 oyuncu geleceği bir basın uydurması...

Zenke ile yollar büyük ölçüde ayrıldı. Şu an yine Samsun'da ama bitti diyebiliriz iş. Pal Lazar ve Bahia'nın sözleşmeleri devam ediyor, maddi sorunlar var. Onlarla yolları ayırmadan yabancı transferi yapmamız mümkün değil.

twitter

4-4-2 olursa
Hakan, turgay, erdem orta sahasi bizi goturur gibi
Sag taraf ahmet ari, sola koksal yedek
İleriye adem ve onder ileri haftalarda burak calik
Sol beke su menekse bana cok tatli gorundu, sagda basaran goturur
Tandem icin dixon cok ileri duzey lig icin. Gurur ile iyi olur
Kale icin ise Soner ve Atilla yeterli gibi

Gecen seneden daha iddiali bir kadro olur bu.

Hayirlisi, yonetime sabir gostermek lazim. Su yabancilar gitsinde.

samisos55

musa aydın samsuna gelmek istiyordu ne oldu haber yokmu

55.hakan

Hazır konuşuyorkene Murat'ın takasından gelecek oyuncularla ilgili bir konu var aklımda.Para artı oyuncu durumunda bu adamlarla satış sırasında anlaşılmıyor mu?Yani hiçbir adam ben gitmek istemiyorum derse takas yalan mı olacak?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: hakanelgun - 03 Ağustos 2012, 22:47:28
Hazır konuşuyorkene Murat'ın takasından gelecek oyuncularla ilgili bir konu var aklımda.Para artı oyuncu durumunda bu adamlarla satış sırasında anlaşılmıyor mu?Yani hiçbir adam ben gitmek istemiyorum derse takas yalan mı olacak?

Bursaspor'un ya da bir başka kulübün size şu oyuncuları verdim demesi birşey ifade etmez çünkü o  oyuncular tutup da uçuk bir bedel isterse zaten alamayız.

Alıntı yapılan: samisos55 - 03 Ağustos 2012, 22:37:51
musa aydın samsuna gelmek istiyordu ne oldu haber yokmu

Samsunspor'a gelmek isteyen bir Musa Aydın'ı engelleyen ne olabilir ki?
Buyursun gelsin, çok memnun oluruz.

beşnumara

Samsunspora gelmek isteyen turgay ve adem sarı gibi fedakarlık yapacak bu dönemde. kulübün durumunu biliyordur musa ama musayı musa yapan kulübe şimdi fedakarlık yapar mı orası tartışılır. Bursadan ahmet arı hangi mevkide oynuyor bilmiyorum ama ısmail haktan odabaşı sağ açık diye biliyorum tabii bu oyunculara kulübün verebileceği miktarı kabul ettirmek önemli.

King1965

kazım yılmazı tehtıt ednler su bahıa ve lazar'ı da tehtit etse kurtuluruz ne güzel  :rulet:

samisos55

transfermarkette musa aydın boşta gözüküyor sizce bu zamana kadar bir takımla anlaşmaması ilginç değilmi futbolumu bırakcak napcak

55.hakan

O zaman anladığım kadarıyla durum biraz da Ertuğrul Sağlam'ın iknasına bağlı uçuk rakamlar isteniyorsa.