2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Desiqner

94lü kardeşim "sen efsane olacaksın, seni sevmeyen ölsün,ölsün..."

samsunsporlu1994

Hayırdır designer neden öyle dedin efsane olmak gibi niyetimiz yok,olmak isteyen varsa buyursun olsun.

buonanotte

"94" Dostum bu yönetimin normal şartlar altında seçilmediğini idrak edemiyorsun.Elde bulunan şartlar çerçevesinde en iyi transferlerin yapılacağından emin ol.Eleştiri yapmak kolay varsa fikirlerini paylaş burda

samsunsporlu1994

Buonanotte ne eleştirisinden bahsediyorsun söyle de ona göre cevap verelim.

samsunsporlu1994

Mehmet Batdal,Musa Büyük,Murat Tosun,Turgay Gölbaşı gibi isimlerin alınacağı söyleniyor.Bilgisi olan var mı?

yirmiuc

germencisse

Sehmus Özer' hakkında tweetlerde dolaşıyor..

AntZ

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 01 Ağustos 2012, 13:33:57
Mehmet Batdal,Musa Büyük,Murat Tosun,Turgay Gölbaşı gibi isimlerin alınacağı söyleniyor.Bilgisi olan var mı?

@Tuğberk

Turgay Gölbaşı'nın gelmek istediği açıklandı zaten, Mehmet Batdal tamamen sallama. Murat gazetelerde geçiyor ama doğruysada buraya yazılmasını beklemiyorsun sanırım.

Alıntı yapılan: germencisse - 01 Ağustos 2012, 15:19:14
Sehmus Özer' hakkında tweetlerde dolaşıyor..

Menejerlerin en iyi pazarlama aracı oldu bu Twitter'da.  :(

samsunsporlu1994

Şehmusta bu ligin orta halli oyuncularından,özellikle Altay performansı fena değildi.Tabi bunlar iddialar,bana sorarsanız Samsunspor için Murat Tosun ideal forvet.Ama forvete mutlaka 3 oyuncu lazım,Burak Çalık sakat ve ilk hafta oynayamayacak,Zenke'de takımdan ayrıldı.Mutlaka 3 oyuncu lazım forvete.Mehmet Batdalda Galatasarayda forma şansı bulamayacağı için bize gelebilir diye düşünüyorum.

Hokkabaz

Adem Sarı alınmış galiba twitterdan Devrim Çetin yazdı az önce.Hayırlı olsun

samsunsporlu1994

Adem Sarı Eskişehirsporda oynuyor ama gelir mi bize bilemiyorum.Devrim Çetin nerden öğrenmiş bu haberi ona sormak lazım.Ancak alınırsa iş yapar.Adem Sarı forvette bize katkı sağlar. Maliyeti uygunsa alınabilir tabi ama kulüpten bir açıklama gelmedi şu ana kadar.

berusa55

Hokkabaz

Berat Çetinkaya ismi de geçiyor galiba Beşiktaş'tan, hız kazandı çalışmalar.Hadi hayırlısı.

twitter

Pek sevmem bu Adem'i ama, iyi isimdir yani.