2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

bazi arkadaslar  takimda ki sartlardan bi haber galiba.  sanki 5 tane  is adami baskan adayi olduda su anki yonetim  secildi. bu ynetim olmasa idi klup kayyuma kaliyordu parantez acarsak kapisina  kilit vurulacakti diarbakirspor kocaelispor malatya gibi olacakti. simdi Samsunspor un bu hallere dusmemesi icin ugrasiliyor. bir sozumde haber gazetesine bu durmlara sizin  patronunuz ve onlar gibiler sayesinde geldik kendinizle ne kadar  iftiar etseniz azdir. mehmet battal Samsunspor da bunu  da yaz

ahmetsefa55

mehmet battal ismi gerçek mi ki acaba ?

SSKLA

lato

karakterini bilemem ama Buca'da çok seviliyordu bence sağlam golcü alınabiliyorsa Samsun'da çok iş yapar ama bizim vereceğimiz paraya gelir mi bilmem..

Nuri Asan

yarin ya da  persembe gunu haber gazetesinde okursunuz artik insallah hizli gecerler transfer haberlerini

5trawberry

Denizlispor'dan ayrılan Gohou'nun yıllık talebi düşükse takibe alınabilir.

twitter

Mehmet Batdal ismi gundemdeyse ve hoca istiyorsa, sistemi ona uyarlayacak demektir. Santrafor olarakta ulkede ki iyi isimlerden denebilir. İs yapar.

Serkan

mehmet ismini ilk defa bugün okudum ama ihtimal vermiyorum ; Buca'da ki performansı iyiydi kişiliğini bilmiyorum..

King1965

Bursaspor'un Samsunspor'a verdiği Mehmet Sak ,  Ahmet Arı , Bekir Sevgi çok para isteyince devreye tekrar teknik direktör Ertuğrul Sağlam Girdi ( arena )

Transfer çalışmalarına dört koldan devam eden Samsunspor ,  Murat tosun'un işini bitirmek üzere kırmızı beyazlı ekibin ümit gürsoy  dün istanbulda görüşme yaptığı murat tosundan olumlu yanıt aldı. Golcü oyuncu cevabını bugün verecek (hbr.)

Jnr.Serkan

Murat Tosun fena golcü değil.En azından Burhandan vs iyidir.Sağ açıkta oynuyordu Fm'de ayrıca

Ollivanders

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 01 Ağustos 2012, 11:01:35
Murat Tosun fena golcü değil.En azından Burhandan vs iyidir.Sağ açıkta oynuyordu Fm'de ayrıca

3 senedir üst seviyede futbol oynamıyor kardesim. Burhandan belki iyidir ama bu performansı ile bize ne kadar katkı yapacagı da şüpheli.

Jnr.Serkan

01 Ağustos 2012, 11:16:08 #821 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2012, 11:19:15 Jnr.Serkan
Alıntı yapılan: Serpico - 01 Ağustos 2012, 11:04:15
3 senedir üst seviyede futbol oynamıyor kardesim. Burhandan belki iyidir ama bu performansı ile bize ne kadar katkı yapacagı da şüpheli.

Abi devre arası trabzon karadenizdeydi.Takımın Bankasyaya çıkmasında çok önemli katkı gösterdi diye biliyorum.11 maçta 8 gol 1 asist yapmış.Yani bildiğim maç eksiği yok.Ayrıca Volkan kocaloğlu boluyla resmi sözleşme imzalamış.Maliyeti kurtarmamıştır herhalde bizim için.Hayırlısı olsun

55.hakan

Murat Tosun bence de iş yapar hele ki bu forvet yokluğunda çok yararlı olacağını düşünüyorum.

samsunsporlu1994

Bursasporun Murat Yıldırıma karşılık verdiği Mehmet Sak,Ahmet Arı ve Bekir Sevgi... Bu arkadaşlarımız sanki Süper Ligden 7-8 takımdan transfer teklifi almışlar gibi Samsunsporla görüşüp Samsunsporun veremeyeceği miktarları istemekle işi neden bu kadar zorlaştırıyorlar? Ertuğrul Hocanın devreye girip bu 3 futbolcunun Samsunspora imza atması lazım.Gelmek istemiyorlarsa da gelmesinler bu takımda zorla oynayacak oyuncuya gerek yok.Biz sahada yürekten oynayan oyuncular istiyoruz.

Serkan

arap sen içme bokunu çıkarıyorsun...