2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

germencisse

twitter

duyumlari, dedikodulari okumakta guzel oluyormus  :P

Stoper

Halk gazetesinin haberine göre;

Trabzonsporlu Murat Tosun,Bursasporlu Ahmet Arı,Fenerbahçeli Berkan Özturan,Erdem Şen,Elazigsporlu Köksal Yedek,Göztepeli Korhan Öztürk,Güngörensporlu Uğur Tülümen,Karabüksporlu Deumi, Beşiktaşlı Atınç Nukan ve Furkan Şeker her an imza atabilir.. Giresunsporlu kaleci Soner ve eski kaptan Turgay bugün imza atacak.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Stoper55 - 30 Temmuz 2012, 12:11:54
Halk gazetesinin haberine göre;

Trabzonsporlu Murat Tosun,Bursasporlu Ahmet Arı,Fenerbahçeli Berkan Özturan,Erdem Şen,Elazigsporlu Köksal Yedek,Göztepeli Korhan Öztürk,Güngörensporlu Uğur Tülümen,Karabüksporlu Deumi, Beşiktaşlı Atınç Nukan ve Furkan Şeker her an imza atabilir.. Giresunsporlu kaleci Soner ve eski kaptan Turgay bugün imza atacak.

ve böylece transfer sezonu kapanır.

King1965

TRANSFER BOMBALARIIII

Trvzondan Murat Tosun

Bursadan Ahmet Arı

Fenerbahceden Berkan Özturan (NOT : BERKAY GİRESUNDA KIRALIK OYNADI GECEN SEZON)

Elazığdan Köksal yedek

Göztepeden Korhan Öztürk

Güngören Blediyeden Mehmet Uğur Tülümen

Karabükspordan Deumi

Beşiktaştan Atınç Nukan ve Furkan Şeker..

**KaR6**

twitter

furkan şeker iyi oyuncu ama turgay ve hakan ile benzer tipteler. ben hakan ve furkan'ı isterdim her türlü orta sahada. bir de oyun kurucu lazım oradan seçeceksek, korhan öztürk uyuyor.

4-3-3 sisteminde.. ahmet arı - benjamin - köksal yedekte ileri üçlüyü oluştursa, bank asya için iş yapacak bir hücum hattı olur.

deumi'de bu lig için çok iyi adam. saffet ile tandemi iyi olursa geçit vermez.

SSKLA

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Temmuz 2012, 12:19:45
ben de ilk defa duyuyorum çoðunu  :)

Demek ki içilerinde doğru olanlar var :) deumi bence zenci stoper :)

Ayberk

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 30 Temmuz 2012, 12:23:01
Demek ki içilerinde doğru olanlar var :) deumi bence zenci stoper :)

hastanenin internet nasıl la hızlı mı? :D :kanka:

**KaR6**

eğer bir oyuncuya yıllık 800.000 tl verecek gücümüz olsaydı, deumi gerçekten çok iyi olurdu.  :)

germencisse

Furkan ve Berkay'ı tanımıyorum,ama diğerleri bu maddi ve manevi açıdan zor gunler gecirdigimiz dönemde yönetim başarısını gösterir.Tff 1.lig için ideal oyuncular..

SSKLA

twitter

deumi'de gitti.. kalan sağlar bizimdir

King1965

beşiktaşdan gelecek 2 cocuk gerçekten ıs yapar.. Bu arada bızım hoca gıresundan oynattıgı topcuları getırmeye calısıor.. :)