2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

samuray

b listedeki futbolcular hakan bayraktar baki mercimek mehmet yılmaz adem büyük bu dörtlü iş yapar son durumlarını pek bilmiyorum bazılarının

jean

ultrasamsun55

ankaraspor bu sene ligde yok sanırım önümüzdek,i sezon süper ligde 1299 osmanlı adında olacaklar

Nuri Asan

gekas trabzonda  mi ya  birisi beni rahatlatsin

germencisse

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 28 Temmuz 2012, 23:11:06
gekas trabzonda  mi ya  birisi beni rahatlatsin

Trabzon Cenk,Muhammet,N'doye den eli bos dondukten sonra rotayi Gekasa cevirdi ancak Gekas'ta Salpingidis'in Gaziantepe transferini engellemis Turkiye'de para odemiyorlar,benim halen alacagim var diye..Ben Turkiyede oynayacagini zannetmiyorum,biraz olsun rahatlamistir iciniz.. :)

Nuri Asan

allah razi olsun gekasi  turkiye de uzaklastiran adamdan. gekas turkiye de herhangi bir takimda oynasa da cok zoruma gidrerdi.  bu mesaj icin  tesekkur ederim de  bu basina neller oluyor yok gekas ts ile anasti yok mrsine gidiyor  yok eskisehir in yeni forveti diye?

ugrass

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 28 Temmuz 2012, 17:37:18
''Başkanımız Emin Kar, toplantıda bir soru üzerine, Kulübün yYardımcı Antrenörü Kenan Yelek'e görevine devam etmesi konusunda teklifde bulunduklarını, ancak kendisinin kabul etmediğini de söyledi''

Nedenini bilenimiz var mı acaba ?

6. Hoca olmayi teklif edilirse dogal olarak kabul etmez! İmdati yardimci yapcagima kenan daha iyi olcagi kesindi..

maraton

6. Hoca ne kardesim o zaman 5. Kim 4. Kim geçin bunları sallamak ne kadar kolay di mı bilmeden.. 6. Hocalık diye bir müessese duydunuz mü bugüne kadar ben duymadım ama diploma diye bisey duydum.. Siz bari yapmayın benim sevgili sitemin sevgili üyeleri !!

King1965

4 FUTBOLCU GELİYOR !

Ali Kemal Gedikli; 4 futbolcuyla anlaşma yaptık 2 yabancı 2 Türk  Transferleri Pazartesi veya Salı günü açıklayacagız...

samsunsporlu1994

Dün bir ulusal spor gazetesinde Gekasın Trabzonsporla anlaşmak üzere olduğunu yazılmıştı ama bu haber ne kadar doğru tartışılır.Gazetelere bakarsak Türkiye'ye robinho da geliyor,kaka da geliyor.Bu tür haberlere itibar etmeyiniz.Gekas trabzon'a gitse bile bu bizi ilgilendirmez,biz kendi takımımızın peşinden koşmaya devam edeceğiz.

Desiqner

Cesur ile ilgili bir video var.Hızlı ve mücadeleci bir oyuncu galiba.

Cesur Sevimli

Nuri Asan

bu transfermarket gerceklesen kesin transferlerimi yaziyor yoksa biim basin gibi salladigi da oluyor mu?