2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

cem

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 27 Temmuz 2012, 20:44:32
Hasan Şengün Genel Koordınator olmuş kötü olmuş daha genç birine verilebilirdi Kenan olabilirdi , Cenk veya Celil'de olabilirdi Hasan Şengün ne yaptıda geldi ?
sana söyleyeyim sürekli emin kaptanın yanından ayrılmadı en büyük handikapımız hasan şengün başka adammı yoktu...

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: cem - 28 Temmuz 2012, 01:14:38
sana söyleyeyim sürekli emin kaptanın yanından ayrılmadı en büyük handikapımız hasan şengün başka adammı yoktu...

tamam da geçen sene dikbıyık bld. bu sene Samsunspor sportif direktörlük çok büyük uçurumlar var arada , futbolcu portfeyi yoktur onun garanti hoca kendi topçularını alıcaktır

samsunluhakan

bu arada kemalin bonservis ücreti ne kadar 2 futbolcu felan konuşuluyordu ne oldu acaba

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 28 Temmuz 2012, 03:06:29
bu arada kemalin bonservis ücreti ne kadar 2 futbolcu felan konuþuluyordu ne oldu acaba
futbolcu yok saniyorum.sadece bonservis alindi.

utb 55

King1965

cesur ıdmanlara cıkıyordu bızde .. onu transfer olarak mı algıladı aceb

TD'de VOLKAN KOÇALOĞLU  Bize gelecegi söyleniyor ne kadar dogru bilmiyorm  Doğum Yeri : ÇARŞAMBA
Doğum Tarihi : 18 Şubat 1979

King1965

Ollivanders

ahmetsefa55

Volkani 2 sene once cok istemistik olmamisti sanirim.
Su durumda iyi transfer olur.

King1965

gecen sene giresunda oynayan hep giresundan topcu alıyoruz bu arada  31 yasındakı kaleci soner şahinle prensipte anlaşılmış.. Pazartesi resmi imza olacakmış

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: King1965 - 28 Temmuz 2012, 14:35:05
gecen sene giresunda oynayan hep giresundan topcu alıyoruz bu arada  31 yasındakı kaleci soner şahinle prensipte anlaşılmış.. Pazartesi resmi imza olacakmış

Soner fena bir kaleci değil ama arada çok hatalı goller yiyor.Hani arkanı yaslayıp rahat rahat maç izletmez adama.Hep diken üzerinde olursun.i.Olur olmadık topları tutar,olur olmadık topları içeri alır.

Volkan çok iyi transfer olur.Yaşı epey varmış ben o kadar olduğunu bilmiyordum ama kendine iyi baktığı sürece sıkıntı olmaz en azından şu dönemde

http://www.giresungazete.net/haber_detay.asp?haberID=24791

ultrasamsun55

altyapıdan gelen furkan kösenin iyi kaleci olduğunu biliyorum olmadı o devralır kaleyi

sersa

soner biraz canlı bomba sağı solu pek belli olmuyor sonere yatırım yapacağımıza atilla'ya güvensek daha iyi olur

Gorkem

volkan ve soner iyi olur transfer olursa geçen sezon giresunsporda takip ediyordum soner iyi ama bazende olmadık gollerde yediği oldu.