2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 25 Temmuz 2012, 02:02:54
BAL ligine yeni çıkmış bir takım ile yapılan sözleşme.Fazla bir bağlayıcılığı olacağını zannetmiyorum...

M.Ali Çınar eski hocamızda orada Celil'e belki ısrar edip bağlar ama Cenk bence buraya gelmeli.

Kaya

Transferler konusunda herkes müthiş çalışıyor ve fedakarlık üst seviyede.Bunu kulübün önünden geçseniz dahi hissedebilirsiniz..

Benim deyineceğim nokta şuan idman yapan oyuncularımız. Kenan hoca ile çalışıyorlar,oldukça da iyi çalışıyorlar.Teknik direktör kim olur bilmiyorum ama benim gördüğüm antreman performansıyla kimse olmazsa Kenan Yelek bu işi yapar(ki birkaç futbolcu arkadaşım da teknik bilgisinin iyi olduğunu daha önce bana paylaşmıştı).

Genç oyuncularımıza gelince oldukça iyi görünüyorlar bu çok sevindirici bir gelişme..Başaran,Aykut Topal,SametHasan gördüğüm en hazır isimler.Ayrıca Hakan Arslan takımın en önemli ismi olacak gibi(şaka değil gerçek)Saffet Gurur ve Lazar düz koşu yapmaya devam ediyorlar.Saffet hazır olsa idi bu lig için defansın büyük bölümünü halletmiş olacaktık nasip.

Kısacası gelecek isimler ve gençlerimizden oluşacak kadro ile ALLAHın izniyle biz bu ligde bu sene tutunacağız.Biraz teknik,biraz çalışma ,en önemlisi cesaret ve forma aşkı ile başaracağız..

FaTiH_HaN

Bir altyapı topçusunun motive olması, hırslanması, aidiyet duygusunu sonuna kadar hissetmesi için gereken tüm şartlar şu an Samsunsporda mevcut, Emin Kar'ın başkan olması apayrı bir olay, ben bu sene altyapı topçularımızdan yeni transfermiş gibi performans bekliyorum ki öyle olacaktır ellerinde çok büyük bir fırsat var yüreğini ortaya koyan formayı alır.

isa55

King1965

Transfer Dedikoduları Gazeteler ;

ARENA : HAKAN (BAYRAKTAR ) TAMAM SIRA MUSADA  , YÜCEL UYAR TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE YAKIN..

DENGE: MURAT YILDIRIM BURSADA ,  Samsunspor bu transferden para+2Futbolcu alacak

HABER :MURAT YILDIRIM BURSADA , 900 Bin TL + 3 futbolcu

bizim basında uyumluluk yok hıc

Sadece Samsunspor

http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/14034.php Pino Mersin'e 100.000 euroya gitmiş. Yetenekli ve çok ucuz fiyat keşke biz alsaydık. Pal lazarmıdır nedir ona verilcek parayla 4-5 tane pino gibi adam alırdık.

King1965

saka maka harbı cok ucuza gıtmıs ama.....  Bu adam yıllık kac ucrete oynayacak ?

Ayberk

senelik 2 milyon euro verdiğiniz, hiç yararlanmadığınız bir adam değil 100 bine bedavaya gider normalde, mersin kerizlik etmiş :evet:

FaTiH_HaN

adamın yıllık ücreti başlı başına bir bonservis bedeli zaten, bu mersin mali açıdan bi yerde patlıcak bakalım ne zaman.

Shane_Falco

Yahu Bursa Murat Yıldırım karşılığında bize kimleri vermiş bi net olarak öğrenseydik güzel olurdu :)

Serkan

daha  belli değil vereceği isimler bu akşam belli olur sanırım.

ahmetsefa55

Kodalak

bir sürü adam var süper lig takımlarının kamplarının ardından boşta kalacak,onlardan alınır,,,

Nuri Asan

paragoz essek alinacagina cikip  kendimiz yuregimizle oynariz

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Kodalak - 25 Temmuz 2012, 16:55:50
bir sürü adam var süper lig takımlarının kamplarının ardından boşta kalacak,onlardan alınır,,,
onların da yıllık ücretleri var.nası yapcaz bilmiyorum.hayırlısı.