2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

musa aydın gelir inşallah
alt yapımızdan yetişen samsunlu oyuncumuz
hem bank asya için çok tecrübeli çok iyi transfer olur

ahmetsefa55

Bu topculari daha once izlemis , mevkilerini bilen vs. var mi ?

Jnr.Serkan

24 Temmuz 2012, 18:50:39 #407 Son düzenlenme: 24 Temmuz 2012, 18:55:30 Jnr.Serkan
Alıntı yapılan: muhalif - 24 Temmuz 2012, 18:36:31
Bu topculari daha once izlemis , mevkilerini bilen vs. var mi ?

Cemal Kaldırım stoper -
İlhan depe Geçen yıl Urfa'da kiralıkmış 19 yaşında ortasaha 5 gol atmış
Mehmet Sak  Altaydan hatırlıyorum.Hapay abi pek sevmiyordu diye biliyorum : )

:-*

ChucKeR

lazar'ın yıllık maliyetini bilen var mı? ben kadroda kalırsa bu sene sağ tarafta eseceğini iddaa ediyorum. kadroda tutabilirmiyiz acaba

Yunusemre55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 24 Temmuz 2012, 18:29:04
musa aydın gelir inşallah
alt yapımızdan yetişen samsunlu oyuncumuz
hem bank asya için çok tecrübeli çok iyi transfer olur
Aynen o oyuncuyu çok severim

samuray

haber doğruysa yeni hocamız rıfat benli eski futbolcularımızdan kaynak fac. attilanın sayfasında okudum muratın ikisi kiralık 4 futbolcu alınması iyi inşallah alınacak futbolcular kelek çıkmaz

ibrakadabra55

Yücel Uyar kabul etmemiş , Rıfat Benli adı geçiyor ben Rıfat Benli'yi Tek Sevdamız Samsunspor sayfasında gördüm.

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: varol55 - 24 Temmuz 2012, 21:48:45
arkadaşlar biraz önce duyum aldım   celil sağır yada cenk işler  takımın içinde agabeylık yapacaklarmış.celil sağır ı gucun yeterse oynayabilirsinde ama  şu takımı toparlama görevi senın olsun demişler böyle bır şey olabilir mii...

Celil Tekirdağspor ile daha yeni sözleşme imzaladı.

emre__ss

Artık ne duyuma inanırım ne de dost,ahbap sözüne...yönetimde kac tane abimiz var eğer birşey olursa,müsait bir zamanda şak diye söylerler onun icin bekliyorum kendi adıma en iyisini yapmaya çalışacaklardır şüphesiz...

ali ihsan

Transfer varmı beyler...Duyumu olan paylassın da bi :deli:zde haberdar olalım

ahmetsefa55

valla abı yonetıme gırmeden once daha cok duyum paylasıyodunuz teesüf edicem artık yok mu bişeler  1dk!!!

ali ihsan

Var var da hem netlik kazanmaları lazım.Bu hafta sonuna kadar bazı isimler gelir.Hoca konusu yarın netlesir.Sabırlı olun.Ayrıca kesin aciklamalari Basin Sozcumuz yapacaklardir...

Ollivanders

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 24 Temmuz 2012, 23:15:55
Celil Tekirdağspor ile daha yeni sözleşme imzaladı.

BAL ligine yeni çıkmış bir takım ile yapılan sözleşme.Fazla bir bağlayıcılığı olacağını zannetmiyorum...

Nuri Asan