2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Desiqner

Benim gönlümden şöyle bir ekip geçiyor sizin dediklerinizide katarsak.
T.D: Yücel Uyar
Sportif Direktör : Dobi Hasan

Yardımcı Teknik Direktörler:
Celil Sağır
Serkan Aykut
Kenan Yelek
Cenk İşler

Bu ekipten oyuncu izlemek için görevlendirebilecek abilerimizde olabilir.Artık Samsunspor'umuza karşılıksız hizmet sunabilecek Samsunsporluların yönetimde,teknik ekipte vs. yeralması gerekiyordu.Yönetim tamam sıra teknik ekipte :)

Jnr.Serkan

Atilla

Lazar     Gurur Aykut    Başaran

Hakan       ?

?                                  ?

Burak Ç.   Aykut

Aykut Çift,Aykut Topal,Başaran,Oğuzhan ve Samet Hasan rotasyonda bile olsa bu kadroda yer almalı bence.Hakan,Burak Çalık ve Lazar dışında profesyonel topçumuz yok diye biliyorum ( Murat Yıldırım harici ) Bankasyada herşey güç fizik.İyi bir kamp dönemiyle zehir gibi takım oluruz İnşallah.Hoca yarın belli olcakmış merakla bekliyoruz İnşallah eldekilerden en iyisini çıkartır

Ahmeti

Burak Çalık sakatlığından dolayı ilk yarıyı kapattı diye biliyorum.

ultrasamsun55

burak çalık 7. hafta anca dönebiliyomuş

Desiqner

Gerçek şu ki baştan bir takım kurulması gerekiyor.Allah yardımcımız olsun.Daha önceki yönetimin hazırladığı transfer listesindeki oyuncuların maliyetlerinin çok düşük olması gerekiyor.Tabi ilk olarak bulunması gereken 6,5 trilyon var.Ekmeğini Samsundan kazanan işadamlarının destek vakti  ::)

ultrasamsun55

kazım yılmaz transferlerin altyapı yalışmalarını yaptık diyodu onlar ne durumda

Cheregi

Alıntı yapılan: ultrasamsun55 - 23 Temmuz 2012, 21:14:32
kazım yılmaz transferlerin altyapı yalışmalarını yaptık diyodu onlar ne durumda

Alt yapı yapıyoruz diye incecik boru döşemişer.

sadece55

Alıntı yapılan: Cheregi - 23 Temmuz 2012, 21:16:26
Alt yapı yapıyoruz diye incecik boru döşemişer.

Bence döşediği boru bayağı kalın Çıkarmak ta bayağı zorlanacağız belki de yıllar sürecek

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samuray - 23 Temmuz 2012, 19:16:55
adem. den hiç bonservis bedeli alınmadanmı feshedilmiş sözleşmesi adem en az 1 .250 1500 m eder bonservis bedeli ne kadar alaçağı varmışki samsunspordan hayret hiçmi para almadı bu adam takımdan yani ademe bu kadar borcumuz olduğunu sanmıyorum bilgi yaplaşımı olursa memnun olurum bu konuda arkadaşlar

Bu günlerde duygusallığımız ön planda sanırım.Biraz gerçekci olmamız gerek.Hepimiz çok seviyoruz evet ayrılmasını istemiyoruz fakat Adem'e 1.5 m verecek takım olmaz diye düşünüyorum...

beşnumara

Gönlümden geçen eski futbolcumuz Bünyamin'e bu dönemde yardımcı antrenör olarak görev verebiliriz.Celili serkanı cenki tekrardan bucamiaya kazandırmak gerek en azından futbolcu izlesinler işe yarasınlar ama kendi paralarıyla kulübün parasıyla değil :)

cgr

Alıntı yapılan: beşnumara - 23 Temmuz 2012, 22:39:42
Gönlümden geçen eski futbolcumuz Bünyamin'e bu dönemde yardımcı antrenör olarak görev verebiliriz.Celili serkanı cenki tekrardan bucamiaya kazandırmak gerek en azından futbolcu izlesinler işe yarasınlar ama kendi paralarıyla kulübün parasıyla değil :)

Zaten Emin Amca ile Bünyamin Hoca'nın arası iyi diye biliyorum. En azından Bünyamin Hoca öyle demişti...

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: engin55 - 23 Temmuz 2012, 19:55:53
Hocam sen bu duyumları kimden alıyon? Her gün birşeyler söylüyon dünde hasan şengün td olcak diyordun

ben onu hasan şengünün emin kaptan ile arasındaki bağdan demiştim ama yücel uyara teklif varmış .

samsunluhakan

adem aks ye baglandı 675 bin bonservis bedeli ile gidiyorum dedi
bu arada aynı programda musa aydın gelmek istiyormuş felan dendi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 24 Temmuz 2012, 01:20:32
adem aks ye baglandı 675 bin bonservis bedeli ile gidiyorum dedi
bu arada aynı programda musa aydın gelmek istiyormuş felan dendi

Musa benim aklımada gelmişti.Şimdiye kadar kimse ile anlaşmadı acaba bizimi bekliyor diye düşünmüştüm.Güzel bir fedakarlık yapacaksa düşünülebilir kendisi...

ahmetsefa55

para ıstemesın gelsın 2 sene oynasın jubıle yapıp bıraksın.