2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Abiler eyvallah cok sevindik yeni baskan ve yonetim kuruluna ancak sartlar belli.
Sabredelim bekleyelim.

samuray

zaten işimiz sabretmek kimlere sabretmedikki emin başkan ve taraftarların iclerinden gelen yönetimemi sabretmiyeceğiz zor günler bizleri bekliyıor yi olur inşallah

Jnr.Serkan

Ulan akşam oldu hala içim kıpır kıpır.Abilerim yönetime girdi,Efsanemiz başkan oldu daha ne isterim.Yıllardır istediğim olay buydu.Abilerimiz bu işin altından en güzel şekilde kalkacaktır uzun vadede.Hiçbir şüphem yok.Allah onların yardımcısı olsun

twitter

kemal murat ve adem den 5 tane oyuncu alsak iyi olur
elimizde lazar, hakan, gurur var zaten.
burak da katilacak bir sure sonra, zenke belirsiz.

ben umutluyum her zaman. hayirlisi olsun.

ahmetsefa55

Takastan alinacak topculara yillik ucretlerini vrrmekte zorlanabiliriz.

emrullah

Kadikoyspor bı kıyak yapar artık değil mı ?neden yeni celiller kazandırmasın kii Samsunspor umuza ;)

55.hakan

Adem'den ve Kemal'den gelecek bonservis bedeli şu anda nerede bunu merak ediyorum ben?

Kodalak

1-2 gün içinde murat da gidebilir,buradan gelecek paralarla bence ilk önce yabancıların para sorunu çözülür,sonrası ne olur bilmiyorum eğer sıcak para girişi olmaz ise ne transfer nede başka birşey yapamayız.

emre

jean

Mehmet Abi hakan bayraktari istiyordu son yili olarak uygun bir fiyata oynarsa dusunulebilir hem ben hakki tomac donemindeki gibi ucuz ama yetenekli Adam bulursak bu isi gotururuz tipki eski yillarda oldugu gibi ins

ahmetsefa55

Hakan mersine imza atmis.
Ama belli olmaz tabi nolacagi.

Shane_Falco

Sol bek sıkıntımızı uygun fiyata oynayacağını tahmin ettiğim Can Ulun ile giderebiliriz bence.TFF 1.Ligi kaldırabileceğini düşünüyorum...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: CemBaba - 23 Temmuz 2012, 12:48:45
31 Mayýs da sözleþmesi bitmiþ kardeþim. Tekrar yeniledi mi bilmiyorum.
1 senelik imzalamis diye biliyorum reyiz.kaynak da saglam :)

atakan

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 23 Temmuz 2012, 12:51:08
Sol bek sıkıntımızı uygun fiyata oynayacağını tahmin ettiğim Can Ulun ile giderebiliriz bence.TFF 1.Ligi kaldırabileceğini düşünüyorum...

can mı!!!

Ollivanders

Alıntı yapılan: CemBaba - 23 Temmuz 2012, 12:48:45
31 Mayıs da sözleşmesi bitmiş kardeşim. Tekrar yeniledi mi bilmiyorum.

Ben tekrar yeniledi diye biliyorum. bu sezon başlangıcında da jubile yapacagını okumustum.