2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

Ademin takımda kalmısını çok isterim ama bank asya 1.lige göre fiyatı çok yüksek.. Süper ligdeyken 1- 1,5 trilyon gibi paraya oynuyordu takımda kalıp 250 milyara dahi oynamaz.. Ademi taraftarımız seviyor ama gerçekler bunlar arkadaşlar..

Jnr.Serkan

Adem ve 1.5 trilyon ?  Aldığı maksimum 600 700 milyardır

ahmetsefa55

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Temmuz 2012, 17:49:29
atiden daha mı iyi bilcen ?

'BU TAKIM KÜME DÜŞ-ME-YE-CEK '

Ünlü düşünür : Atilla

SAMSUNLU ORUMA 55

Ben öyle duydum kardeşim.. Muhalif senin atiyle alıp veremediğin ney.. Yıllardır samsunsporun peşinde adamla dalga geçeceğinize sizde onun gibi çalışın çabalayın..

kuzey55

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 18 Temmuz 2012, 17:57:05
Ben öyle duydum kardeşim.. Muhalif senin atiyle alıp veremediğin ney.. Yıllardır samsunsporun peşinde adamla dalga geçeceğinize sizde onun gibi çalışın çabalayın..
o zaman senden ricam bundan sonra bir iddaa duyum vs. bir şey söylediğin zaman altına kaynağını belirt.
biz de ona göre inanalım veya inanmayalım olur mu ?

mesela atilla yaz inanmayalım gibi ;)

Cheregi

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 18 Temmuz 2012, 17:57:05

Ben 20 yıl önce yaptığı programları, 2. lig maçlarımızı çekip 3 gün sonra banttan yayınladığını, multescu zamanında takımla birlikte Romanya ya kampa gidişini, kısaca yakından takip ettiğini bilirim, emeği çoktur hakkını vermek lazım ama çok sallıyo be birader. Ya da birileri bunu fena kekliyor. Bu da sağlam duyumlarım var diye çıkıyo ortaya  :)

burakbas

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Temmuz 2012, 19:23:52
bana laf mı atıldı burda dogru mu yakaladım ?

eğer öyleyse neden konunun ortasına yırtık dondan çıkar gibi çıktığını sorabilir miyim ?

mesajları silelim kardeşim , özelden konuşalım..

Yunusemre55

Zenke de gidiyor

Samsunspor, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Nijeryalı futbolcusu Simon Zenke için Fransanın Nancy kulübü ile büyük ölçüde anlaşma sağladı.

Fransız kulübün yöneticileri, golcü futbolcuyu transfer edebilmek için bir süredir Samsunspor ile temasta idi. Nancy'nin teklifini görüşen Kırmızı-Beyazlı yöneticilerin Fransız kulübüne olumlu cevap verdiği öğrenildi. Nijeryalı forvetin menajeri Serdar Dağlı, "Zenke'yi Fransa 1.Lig takımlarından Nancy takımı ısrarla istiyor. Ayrıca Türkiye'den de birçok Süper Lig ve 1. Lig takımlarından teklifler var. Son kararı Zenke verecek" dedi.

KAYNAK : Habergazetesi

Sol Açık

mehmet yılmaz

Ben olsam Hakan Bayraktar'ı geri getiririm. Son bir yıl daha bizim için oyna derim, onu gönderenlerin yerine özür dilerim.
Ayrıca yine eskilerden Orhan gibi Ufuk gibi bizden baska bir yerde iş yapamayacak olan oyuncuları da cüzi miktarları kabul ederlerse geri alırım.

Kemal gitti, muhtemelen Murat hatta Adem de gidecek. Adem'i ikna edip tutmak lazım. Bize bir tanesi çok iyi bir kaleci olmak üzere banko oynayacak en az 10 oyunc lazım. İşimiz kolay değil.

Yunusemre55

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Temmuz 2012, 18:26:04
Ben olsam Hakan Bayraktar'ı geri getiririm. Son bir yıl daha bizim için oyna derim, onu gönderenlerin yerine özür dilerim.
Ayrıca yine eskilerden Orhan gibi Ufuk gibi bizden baska bir yerde iş yapamayacak olan oyuncuları da cüzi miktarları kabul ederlerse geri alırım.

Kemal gitti, muhtemelen Murat hatta Adem de gidecek. Adem'i ikna edip tutmak lazım. Bize bir tanesi çok iyi bir kaleci olmak üzere banko oynayacak en az 10 oyunc lazım. İşimiz kolay değil.
Aynen aslında samsun'da çok iyi oynayan gençler var onları alıp yetiştirmeleri lazım

55.hakan

Gekas için engel kalktı o zaman yaş sınırı kalktıysa tabii şu anki halimize bakılırsa bundan umut edecek bir zerremiz bile yok.Kazım Yılmaz kalsaydı belki ücretini öderdi...