2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 10 Temmuz 2012, 22:50:28
Metin Akan ve Serhat Gülpınar gelmeyi kabul etmiyorlarmış.

düştügümüz durumlara bak. bu duruma gelmemize sebep olanlardan Allah razı olsun!

s_uzunkaya

yönetim yok başkan yok muhattap yok kimlerle konuşuluyor bu teklifler??? bitmezz bu bizim belirszliklerimizzz

55.hakan

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 10 Temmuz 2012, 22:50:28
Metin Akan ve Serhat Gülpınar gelmeyi kabul etmiyorlarmış.
Bir takımın bahtı şansı bu kadar kapanır bir anda herhalde.

twitter

gecen seneye bakiyorum, bir de bu seneye
paralel evren gibi

Cabbar Samsunspor

Renkdaşlar Ortada Yönetim Yok Bu Herifler Nasıl Transfer Oluyorlar Başka Takıma ?

usare

Sezon açılışını havza da hamamayağında yapmayı teklif ediyorum. Taraftarlar futbolcular ve eğer olursa yönetimle birlikte gusül almak farz oldu.

maviay55

AlıntıKEMAL BÜYÜKŞEHİR'DE
Samsunspor Kemal Tokak'ı İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 1.5 milyon para ve 3 futbolcu karşılığında verdi

Dün gazetemizin manşetinde Spor Toto Süper Ligi takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un, Kemal Tokak'ıtranfer etmek için  Samsunspor'un kapısını çaldığını yazmıştık. Bu gerçekleşti ve dün Samsunspor Kemal'i Büyükşehir Belediyespor'a  verdi. Samsunspor bu transferden, 1.5 milyon nakit para, artı forvet oyuncusu Metin Akan ve  orta saha oyuncusu Serhat Gürpınar'ı bonservisiyle, milli oyuncuları genç İbrahimi ise kamp sonrası kiralık olarak aldı. Kemal dün eşylalarını toplayarak Samsun'dan ayrıldı.

kaynak: halk

halk gazetesine görede 1.5 milyon tl + duymadığımız bi isim daha ortaya çıktı milli oyuncuymuş biraz araştırdım

cembaba

Alıntı yapılan: usare - 11 Temmuz 2012, 21:36:25
Sezon açılışını havza da hamamayağında yapmayı teklif ediyorum. Taraftarlar futbolcular ve eğer olursa yönetimle birlikte gusül almak farz oldu.

Duyduğum en iyi teklif. :)

cem

murat kesin gidici,ademde gidebilir,bu arada dün alt yapı sorumlusu yöneticimiz alt yapı hocalarıyla toplantı yapmış pzt herkesi toparlanması gerektiğini söylemiş adaymı var ne acaba

muzaffer4

bu sene 18 kişilik kadroyu her maçta rahatça çıkarılım başka bir şey istemiyorum 9.-12. civarları ligi bitirelim seneye iyi bir kadroyla başlarız şu an ki durumda bunu gösteriyor.

twitter

ben pek imutsuz degilim adam gibi takaslar olursa bursa ile cikariz

Jnr.Serkan

12 Temmuz 2012, 13:08:46 #176 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2012, 13:29:32 Jnr.Serkan
Bursanın vereceği adamlar az çok belli .İsmail haktan,Mehmet Sak,Okan Deniz ve Yavuz Özcan . Eğer böyle birşey gerçekleşirse bunlardan 3ü ve ya 4ü gelir büyük ihtimal.Hepside boş adam.Kadrolarında başka boş adam yok zaten.Karamsarlığa kapılmaktan hoşlanmam ancak bazı şeylerde net görünüyor maalesef

King1965

Canberk Fenerbahçe'de..

Samsunspor'un boş mukaveleye imza teklifini geri çeviren Canberk Aydın, Fenerbahçe ile anlaşma sağladı. Genç oyuncu dün yeni takımıyla antrenmana çıktı

Samsunspor U18 takım oyuncusu Carberk Aydın'ı Fenerbahçe kaptı. Amatör statüsündeki genç oyuncu ve dedesi Oktay Çınar, önceki gün Samsunsporla profesyonel sözleş imzalamak için görüşme yaptı. Bu görüşmede Canberk'ten boş mukaleveye imza atmasının istendiği öğrenildi. Ancak, Fenerbahçe'ninde ısrarla istediği Canberk, menajerinin de devreye girmesiyle, yetişdiği kulübün bu teklifini kabul etmedi, imza atmadı. Olumsuz sonuçlanan görüşmenin ardından Canberk, apar topar İstanbul'a gitti. Genç futbolcu dün sabah saatlerinde Fenerbahçe ile anlaşma sağladı. canberk aydın, Fenerbahçe U18 Takımı'nın saat 16.00'da gerçekleştirdiği antrenmanada çıktı. Nice'nin dünyanın en iyi amatör oyuncularını bulmak için düzenlediği "The Chance" projesinin Türkiye finalinde aralarında Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın da bulunduğu ekip tarafından seçilerek Barcelona'daki elemelere gitmeye hak kazanan Canberk'i bir çok kulüp kadrosuna katmak istiyordu

cembaba

Helal olsun en iyisini yapmış. Onur abi bilir. Ankaraspor'la oynanan alt yapı maçına gitmiştik. Ercüment'le konuştuğumuzda, seneye bu çocuğu tutamayacağız demişti. Öyle de oldu. Sürati çok iyi ve kendine çok iyi bakıyor. Hayırlı olsun.

atalanta8

şuraya biri martins tesislerde felan yazsın en azından bir kıpırdanma olur  :-X :-X