2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

seskat

babasamsunlu

Serhat ile aramızda 1 yaş var..
Bende şansımı denemeliim.
Belki benide alırlar  :evet: :evet: :evet:

Shane_Falco

Murat Yıldırım gibi oyuncular 300 milyara alınabiliyorsa göstersinler bize bizde alalım 2-3 tane...

Ajan

300 milyarı kim attı ortaya bilmiyorum ama benim duyduğum 1.5 trilyon + 3 futbolcuydu Bursa'nın teklifi

Serkan

Eren'in dediği gibi ama 3 değil 4 oyuncu.

KareAs55

1.5 trilyon + 4 futbolcu çok iyi bee abi

Jnr.Serkan

Eğer öyle birşey gerçekleşirse Ertuğrul yapabileceği güzel bir jest'i gerçekleştirmiş olur.Ama umarım gelecek adamlar ıskarta değildir

Shane_Falco

Alıntı yapılan: KareAs55 - 10 Temmuz 2012, 15:21:43
1.5 trilyon + 4 futbolcu çok iyi bee abi

Bu cidden çok iyi bir teklif.Fakat hatırladığım biz en son Turgut'u satmıştık Ankaragücüne bir miktar para ve 4 futbolcuya karşılık.İçlerinde tek düzgün topçu Anıl vardı aldıklarımızdan umarım biraz iş yapacak futbolcudur takasta verilenler :S

Desiqner

Transfer yapamayacaksak galiba tek yol bu takas...

twitter

ultrasamsun55

ERTUĞRUL SAĞLAM bence samsuna kalitesiz oyuncu göndermez hatta twiterde bazı bursasporlular hayıflanıyodu bu duruma samsunsporu çıkartmak için kubübü menfeatlerini gözetmiyo diye

ismail

Alıntı yapılan: Ajan - 10 Temmuz 2012, 14:41:59
300 milyarı kim attı ortaya bilmiyorum ama benim duyduğum 1.5 trilyon + 3 futbolcuydu Bursa'nın teklifi

akşam aks tv de taraftarın sesi programında söylediler akşam üstü yapılmış görüşme...adamları tanımıyorum, programı başka izleyen varsa bilir belki ismini..

Theofanis Gekas

gelen adamlar kötü çıkarsa ertuğrula söveriz yine maçtan sonraki gibi!  :)

Kaya

10 Temmuz 2012, 21:42:07 #163 Son düzenlenme: 10 Temmuz 2012, 23:02:58 Kaya
Tek korkum Turgut'u da para+futbolcu gibi bir transfer ile göndermiş olmamız.Parayı da adam akıllı göremedik,gelecek futbolcuları da..

ibrakadabra55

Metin Akan ve Serhat Gülpınar gelmeyi kabul etmiyorlarmış.