Teknik Direktör | Mesut Bakkal

Başlatan Kaya, 27 Ocak 2012, 17:01:49

« önceki - sonraki »

Kaya

Şu maça bu adamı yetiştirememek ne demek bunun izahı nedir arkadaş??? Ya insanı deli etmek için her şeyi yapıyorsunuz..Bir antrenör hatasına neler kaybettik bugün nelerrr..Mesut hoca takımın başında olsa Hakan'ın stoper olma ihtimali varmıydı Allah aşkına..Bu ne rahatlıktır..  :kafa:

germencisse

Taraftarın tahammulunun kalmadıgının farkında,ilk macında zor bir sınavı var,kaybedecegi takdirde nelerin olacagının bilincinde elinden geleni yapacaktır..Allah yardımcısı olsun..

HoliganSamSunLu

hayırlı olsun inşallah samsunspor seninle ligde kalır

kalptenþimþek

cembaba

Hocam hayırlı olsun. Ama fantezi arama lütfen... :(

özkan

Ibb maçında hadi diyelim sözleşmesi yetişmedi vsvs.Teknoloji var en kötü ihtimalk telefon var.Kadroyu sen belirle.Değişiklikleri sen belirler,gidişata göre taktikleri iletişim yoluyla sen ver..Misafir değilsin sonuçta.Ha;belkide yapıldı bunlar,hakan arslanı stopere çek fantazisini belkide sen evrdin bilemeyiz,daha doğrusu inşallah öyle değildir..Ha eğer öyleyse eğer.. :( :( :(

Sözün özü;resmi mukavele yok diye böyle bir umur alma altına girmediyse mesut hoca,ondanda aşırı bir performans beklemiyorum ben.Yada diğer ihtimal eğer unutuldu/atlandı ise bu alternatif,o zaman yazık işte..

ercan0655

Hoş  Geldin !
Ama hoş bir ortama gelmedin, işimiz zor!
Futbol bilgine ve zekana güvenmek zorundayız, lütfen kendi transfer etmediğin futbolcuları çabuk tanı ve ve artık bir takım olmalarını sağla,
seneyi de planla ki zaten bunları bilerek gelmişsindir.

kumköylü ahmet

eger ki basarisiz olursa bununda sebepini kolay bulur...mesla yanlis transferler der veya ölüyü ben nasil direltim der..dusunmek bile istemiyorum ama isimizi gercekdende cok zor..

fanatik samsunsporlu

maçı seyretti.transfer sezonu kapanmadan varsa istediği alınsın da sonra birşey demeye hakkı olmasın

ErkÇay55

Bakkal: "İşimiz zor ama imkansız değil"
Samsunspor, yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal ile opsiyonlu olmak üzere 31 Mayıs 2012 tarihine kadar resmi sözleşme imzaladı.

Nuri Asan Tesisleri'nin Yönetim Binası'nda yapılan imza töreninde konuşan Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, "Teknik kadromuzda bir kan değişikliğine gittik ve Sayın Mesut Bakkal ile sözleşme imzaladık. Sayın Mesut Bakkal'ın Samsunspor'a büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. kulübümüze ve camiamıza hayırlı olsun" dedi.

Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü Mesut Bakkal da, "Samsunspor Türkiye'nin çok önemli kulüplerinden biridir. Samsunspor'a gelmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. İşimiz zor ama imkansız da değildir. Biz Teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimizle birlikte bunu başaracak güçteyiz.  Başkanımız, yöneticilerimiz, taraftarlarımız ve medya mensuplarıyla birlikte el ele vererek ligde Fenerbahçe maçıyla çıkışa geçmek arzusundayız" diye konuştu.

GökhanÇağlar

hocam işin zor ama dediğin gibi imkansız değil.inşallah hep beraber kurtaracağız bu takımı.

Turuncu

Bakkal: "İşimiz zor ama imkansız değil"

Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Mesut Bakkal, resmi sözleşmeyi imzaladıktan sonra ilk açıklamalarını yaptı.

Samsunspor ile sezon sonuna kadar anlaşan Mesut Bakkal,sözleşmeyi kısa tuttuklarını fakat uzun vadede burada
kalacağını söyledi.

İsteyerek Samsunspor'a geldiğini belirten teknik direktör Mesut Bakkal, "İşimiz zor ama imkansız değil. Daha önce de bunun gibi takımlarla çalıştık ama alnımızın akıyla çıktık. Samsunspor takımı özellikle oyuncu kalitesi, taraftar grubu ve camia olarak beni en çok cezbeden kulüplerden bir tanesidir. Yardımları ve kulübe olan katkılarıyla mükemmel bir başkanımız var. Benim de gelmemdeki en büyük etkenlerden bir tanesi Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz'dır. Çok kısa vadeli yani sezon sonuna kadar kalmayı düşünmüştüm ama burayı tanıdıktan sonrada uzun vadeli de çalışacağımı düşünüyorum. Bu futbolcu ordumla en azından bundan çok daha iyi, coşkulu ve istekli bir takım olacağımıza inanıyorum. Fenerbahçe maçı ile bu işe en iyi şekilde başlayacağız. Bunun en kötüsü küme düşmek ama bunu ağza getirmek istemiyorum. İnşallah başaracağız ve başarmak içinde mücadele edeceğiz kimsenin bundan şüphesi olmasın. İstanbul Büyükşehir Belediye maçından sonra maraton tribünün takımlarını yenildiği halde tribününe çağırmasını tebrik ediyorum" dedi.  

Samsunspor'un ligde kalacağına umudunun olduğunu ifade eden Bakkal, "Burada basına, taraftara, eski yöneticilere, eski futbolculara, Samsun halkına yani kısacası herkese ihtiyacımız var. Ben burada tek başıma bir şey yapamam. Burada herkesten yardım bekliyorum. Taraftarlar en fazla enerjilerini ve dualarını bize gönderip tribünleri doldururlar. Bu durumdan inşallah anlımızın akıyla çıkarız. Bunda benim umudum var. Bunun için buradayım. Öyle bir şey olsaydı zaten gelmezdim. İsteyerek geldim, burada mutluyum ve bu da inşallah takımada yansır. Bu saatten itibaren de geçmişi unutup, geleceğe bakmalıyız ve her şeyi Samsunspor için yapalım. 2 ay sonra maçlar bitiyor. Samsunspor takımı bir tanedir. Bunun için kırgınlıkları ve küskünlükleri bir tarafa bırakıp kenetlenmemiz lazım" diye konuştu.  

brigand

Adam ne diyor; Samsunspor takımı bir tanedir ! 

cembaba

Çok mutlu Mesut çalışır artık inşallah. Artık gülelim... Ne olursa olun bu ligde kalalım. Allah yardımcısı olsun. İşi de çok zor.

brigand

Tek isteğim piyasaki pişkinlere inat ligde kalalım. Ligin son maçında da gerile gerile yakalım meşaleleri yansın,çatlasın ....ler !