STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

jurista

Alıntı yapılan: jurista - 18 Ocak 2012, 00:29:44
valla söylemicektim ama dayanamadım , ordu maçını 3-1 kaznmışız gördüm rüyam da  gekas attı üçünü de.

hastalık yere düşürdü beni ,antibiyotikten güzel geldi bu galibiyet ...
skoru bilemesem de gekasın bugün golle buluşacağını bilmişim ,teşekkürler rüyama giren iyilik perileri :)))

cembaba

21 Ocak 2012, 17:59:41 #301 Son düzenlenme: 21 Ocak 2012, 18:12:02 CemBaba
Samsunspor Ruhu...

Bugün gerçekten Samsunspor  Taraftarının ruhuna bir kez daha şahit oldum. O ne güzellikti öyle. O ne muhteşemlikti. Maçtan önce konuşurken;  Arkadaşların her biri aynı şeyi söyledi:  "Geçen sezon 4-0 kazandığımız, Gaziantep Bld. maçındaki hava var." Gerçekten de öyle bir hava vardı bugün Samsun'da.

Maçın cumartesi günü olması ve saatin erken olması sebebiyle full kapasite ile oynayamadık. Fakat gerçek Samsunspor Taraftarı tribünlerde yerini aldı. Baktığımız zaman, taraftarımızın inancının bizi nereye getirdiğine gözlerimle bir kez daha şahit oldum. Tüylerim inanın diken diken oldu. Gollerdeki sevinç bizleri öylesine yansıtıyordu ki, kelimeler kifayetsiz kalır. Şirinleriyle,  Maratonuyla herkes dört dörtlüktü. Trabzonspor'a göndermeler yapılması ihmal edilmedi, edilmemeliydi !

Maçta şüphesiz ki en iyi ismimiz Gekas'tı. 2 gol buldu. Doğru koşular yaptı. Bir Serkan Aykut izledik sanki bugün. Golleri de onu andırdı zaten. Golcü futbolcu hemen kendini belli ediyor. İkinci olarak da bence Ekigho'nun performansı skoru etkiledi. Pozitif futbol anlayışı ve mücadelesinden dolayı kendisini  tebrik ediyorum. Bir de boşta olan arkadaşını görmeyi başarırsa çok daha iyi olacak.

Bunların yanında, defansımızda tüm sezon boyunca 1 dk. forma şansı bulan Voldomiro oynadı. Kendinden emin, önüne ve sağ - sola oynayan bir stoper izledik. Kafa toplarında da çok etkiliydi. Akaki veya Bahia'nın yerine çok daha iyidi.

Gollerden sonraki sevinçlerde ise bir kenetlenme gördük. Bu da çok hoşumuza gitti. Eğer takım olmayı başarabilirsek, çok daha iyi olacak. Güzel günlere hasret kaldık.
Takımımız bugün kazanmak zorundaydı ve kazandı. Sırada Salı günü oynayacağımız Manisaspor mücadelesi var.

Hemen bu maçı unutup, o maçı düşünmeye başlamak zorundayız. Manisaspor, Orduspor'dan daha diri bir ekip. Simpson ve Yiğit Gökoğlan gibi iki önemli silahını kaybeden Manisaspor'u yenmeliyiz.

Artık her maçımız bir final. Önümüzdeki 4 maçın 3'ü içeride.  Fenerbahçe maçına kadar hepsini kazanmalıyız.
Haydi Çocuklar, Başarabilirsiniz...

supernatural_55

Antalya maçında memlekette değildim, bu maç hastalıktan gidemedik zaten 3 galibiyet aldık artık maça gitmesem mi anlamadım:D gene kötüydük petkoviçin bir an önce gönderilmesi için gerekenler en az zarar etmemiz çerçevesinde halledilmeli.Gekas'ı izlemek Serkan Aykut'u izlemek gibi gerçekten..Haftalar sonra yüzümüz güldü nihayet:))artık bir seri yakalamaya mecburuz hayırlısıyla devamını da izleyebiliriz inşallah

Levent ÖCAL

Bu sezon maratonda ki ilk maçımı izledim normalde şirinlerin tribününde izlerdim hep. maratonun da atmosferi gerçekten güzeldi tam solumda bulunan site ahalisinin sevinç ve birliktelik oluşumu gerçekten çok dikkatimi çekti. siteden kimseyi yüzyüze tanımıyorum özkan hariç. o yüzden bi ara yanınıza gelmeyi düşündüm ama kim la bu angaval die tepki verirsiniz die tırstım açıkçası  ;D taraftarımız iyiydi, takım iyiydi, Gekas çok çok iyiydi açıkcası herşey çok güzeldi. (hakem hariç)

Tebrikler Büyük Samsunspor,
Tebrikler Büyük Samsunspor Taraftarı.

Cheregi

Golden sonra Petkoviç kulübeye döndü, sarılacak birini aradı ama adeta görünmez olmuştu, kimse oralı olmadı  :D Ben olsam şöyle bir kendime bakardım gerçekten görünmez mi oldum diye  ;D

kalptenþimþek

21 Ocak 2012, 18:25:14 #305 Son düzenlenme: 11 Şubat 2012, 19:32:33 kalptenþimþek
maçın ikinci yarısıydı, ttnetten aradılar
-alo iyi günler efendim ben ttnetten ....
*buyrun hanımefendi..
-şenol beyle mi görüşüyorum?
*hayır ben ferhat..hanımefendi ttnetten bir aydır şenol bey diye aranıyorum..bu numara benim..lütfen beni birdaha şenol bey diye aramasınlar..hem ttnet abonesi bile değilim, ciddi ciddi rahatsız oluyorum...
-anlıyorum ferhat bey bize bu numara bildirildi ben durumu kayde...
*HADİİ OĞLUUUM!!...
-pardon??
*HADİ OĞLUUUMMM!!!!
-şeno...ferhat bey?!!
*GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL

silopilimuhsin

davidsavage

sukurler olsun ama su an temkinliyim,manisayid yendik mi bizi tutabilen olcagini sanmiiom,eksi puanlarda verilcek sikeden dolayi onumuz aydinlik olcak insallah.

cembaba

Alıntı"Bu maçla bir çok soruya cevap verdik"
Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, Orduspor maçında aldıkları galibiyeti değerlendirdi.

AA
Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, ''Bugün iyi bir oyun sonrası 3 puana kavuştuk'' dedi.
Petkoviç, Orduspor ile oynadıkları ve 2-0 kazandıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, oyuncularını bu galibiyetten dolayı tebrik etti.
Orduspor karşısında taktik ve performans olarak çok iyi oynadıklarını savunan Petkoviç, şunları kaydetti:
''Bugün iyi bir oyun sonrası 3 puana kavuştuk. Bu 3 puana alırken önemli olan şuydu, taktik olarak çok iyi performans gösterdik. Burada bugün gördük ki takım şunu gösterdi; İnandığımız zaman, ne istediğimizi sahaya yansıttığımız zaman 3 puana kavuşabileceğimizi gösterdik. Bu maçla birlikte bir çok soruya takım cevap vermiş oldu. Bu sorulara takım gereken cevabı verecek. Bugün üçüncü defa yeni takım kurgusu kurduk ve yeni başlangıç yaptık. Bu kurguyu daha ileriye götürüp, bu ligde kalacağımızı düşünüyorum.''
Kırmızı-beyazlı takımın futbolcusu Adem Alkaşi ise karşılaşmanın kendileri açısından ya tamam ya da devam maçı olduğunu belirterek, ''Bu maç kötü bir skorla bitmiş olsa Orduspor ile aramızdaki fark daha açılmış olacaktı. Arkadaşlarım bu maçı çok önemli olduğunu biliyordu. Sahada da bu bilinçle oynadı. Orduspor'a üstün olduğumuzu gösterdik ve sahadan da galibiyetle ayrıldık'' diye konuştu.
Genç oyuncu Murat Ceylan da maçın kendileri açısından çok zor olacağını bildiklerini ifade ederek, ''Üzerimizde alt sıralarda olmanın bir baskısı vardı. Bugün iyi bir mücadele çıkardık ve bu maçı kazandık. Umarım bundan sonraki maçımızda kazanarak yolumuza devam ederiz'' şeklinde konuştu.

AA

vanlioglu

mesai saatim dolayısıyla bu sezon izleyemediğim ikinci maç ve ikinci galibiyet. sezon sonuna kadar izlemesem mi napsam  :)

YILDIRIM

Bu sezon ilk kez ceza sahası içine 12 tane top düştüğünü gördüm. Demek ki  Ekigho Fink Gekas gününde oldumu artık puan ya da puanlar toplayabiliriz. Orta sahada ve defansın bir an önce topu ayağından çıkarmak istemeleri geçen maçlarda yaptığımız hatalı gollerin önüne geçti. Birkaç hata vardı ancak o kadar da önemli değildi. Haftaya bir zorlu maçımız daha var buradan da 3 puan alırsak kurtuluş mücadelemiz başlamış demektir. Hafta için petkovic gitti, gitmedi, yok yok hoca takımın başında idmana çıktı vs. totem yapanlar olmuş maç öncesi gözdağı niteliğinde haftaya da devam ediyoruz hocayı gönderiyoruz ama gitmesin puanlar bu şekilde gelecek gibi ;) ayrıca Trabzonspor'da Karabük'te kar topuna tutulmuş ve puan kaybetmiş. ;)

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 15 Ocak 2012, 19:13:50

İlk maç başlığımda kazanmıştık.
İkincisinde de kazancağız!

Allah'ım şükürler olsun. Çok önemli bir galibiyet oldu. Bundan sonraki tüm maç başlıklarına talibim :)

fanatik samsunsporlu

çok şükür sevinmeyi özlemiştik.karabük te yendi.haftaya da ordu karabük var.manisayı da yenmeliyiz.

evolution55

belediyeyle aramızdaki puan farkı 11...klasik söylem ama 3 puanlı sistemde kapanmayacak fark değil...yeterki futbolcular istesinler,yeterki mücadele etsinler..bu taraftar petkoviç e rağmen takımı ligte tutacaktır..ben büyük SAMSUNSPOR taraftarına güveniyorum...şehir dışında olduğundan maçlara gidemiyorum ama kalbim hep orada