32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

5trawberry

1 milyon € veya daha fazlasını verebilecek miyiz Gekas'a?

İmkansız bir şey Gekas'ın gelmesi. Üstelik bildiğim kadarıyla alacağı var.

brigand

Gekas'ın bir sezonluk maliyeti her kalemi hesapladığında 2.5 milyon TL' den aşağı olmaz. Böyle bir transferin olabilitesine inanılıyorsa diyecek başka söz yok. Bence Süper Lig'de bir takım bu rakamı ayırabilir ki bence ayrılmalıdır da. Çünkü formda olabileceği son senesi belkide. 

MeL_55

20 Ağustos 2013, 15:34:15 #1562 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2013, 15:38:28 MeL_55
Alıntı yapılan: MeL_55 - 27 Aralık 2012, 15:46:50
Gekasın ücreti evet fazla olabilir ama burdan yönetime sesleniyorum.
Gekas demek o boş tribünleri tekrar doldurmak demek,
Gekas demek tekrar o heyecanı geri getirmek demek,
Gekas demek forma satışlarında patlama demek,
Gekas demek gol demek,
Gekas demek Süper Lige umut demek.

Şimdi yönetici abilerime soruyorum bu adam bizden aldığı paranın fazlasıyla kazandırmaz mı?
Kazandırır. Tıpkı geçen seneki gibi.
Eğer ileriye dönük birşeyler yapmak istiyorsak bunun ilk adımı Gekas olmalı..

1 sene önce yazdigim yazi..
bakin akhisara neler kazandirmis

AlıntıAttığı gollerle Akhisar'a direkt olarak 17 puan kazandıran Gekas, federasyonun geçen sezon dağıttığı 900 bin TL'lik galibiyet ile 450 bin TL'lik beraberlik primleriyle Ege temsilcisinin kasasına 5.4 milyon TL girmesinde başrol oynadı.

adama yarim sezonda 600.000€ vermisler yani 1.2 milyon tl ama katkisi 4.2 milyon tl olmus ve üstelik küme düsmediler.

bize gelmis olsaydi simdi süperligde olabilirdik, hatta yine gelse o verdigimiz parayi misliyle cikarir.
Biraz gelecegi düsünerek transfer yapalim. 1 milyon euro ver süperlige cik al paralari bu kadar basit.

5trawberry

klüpte sıcak para var mı?
yok.
Gelirler Gekas'ın maliyetine yetecek mi?

MeL_55

20 Ağustos 2013, 15:42:15 #1564 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2013, 15:45:22 MeL_55
Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Ağustos 2013, 15:37:51
yok.

mehmet yildiz 300.000 liraya oynamaz bence 400-600.000 lira arasi oynar.
hadi onu gec takimda 3-5 oyuncunun maliyeti 1.000.000 lirayi gecer (murat akyüz,fatih kilickaya,adnan,ekigho..)
bunlara para varda gekasa gelince para olmuyor mu.

Serkan

kafa yapan her maddeyi kullandım ama mel_55'in kafasına ulaşamadım ne yazık ki.

ibneliğine almıyorlar gekas'ı ya hadi parayı verdin takımda ki dengeler ne olacak dengeyi geçtim gekas gelir mi alt lige ?

Burak

hakikaten neyin kafasını yaşıyorsunuz bende merak ediyorum

MeL_55

Alıntı yapılan: Serkan - 20 Ağustos 2013, 15:50:16
kafa yapan her maddeyi kullandım ama mel_55'in kafasına ulaşamadım ne yazık ki.

****liğine almıyorlar gekas'ı ya hadi parayı verdin takımda ki dengeler ne olacak dengeyi geçtim gekas gelir mi alt lige ?

bize kafa yapan gekas abi baska ne olsun  :)
denge dedigimiz sey mesela haluk ve serkan. haluga 200.000 verirsin serkana 800.000 o zaman anlarim dengenin bozuldugunu. ama gekas bundesligada gol kralligi, premier ligde oynamisligi, hala aktif milli takimda oynadigni herkes biliyor. haluk simdi gelipte abi bu gekas niye bizden fazla para aliyor derse onada ben sorarim hangi kafa yapan maddeyi kullaniyor diye  :)

Serkan

senin dediğin gibi olmuyor işte kardeşim. kim istemez gekas'ı  ya neyse olmayacak bir şey için burada oturup yazmak bana mantıksız geliyor...

MeL_55

Alıntı yapılan: Serkan - 20 Ağustos 2013, 15:56:12
senin dediğin gibi olmuyor işte kardeşim. kim istemez gekas'ı  ya neyse olmayacak bir şey için burada oturup yazmak bana mantıksız geliyor...

tamam abi ben sadece fikirlerimi yazdim hani olacagindan degil ya.

minci

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Ağustos 2013, 15:37:51
yok.

Bugüne kadar kulüpte hiçbir zaman para olmadı ki. Elbette Gekası kulübün kazandıklarıyla ya da kısa vadede kazanacaklarıyla alamayız. Benim demek istediğim gizli bir elin bu işe el atması. Yani dışardan gelecek olan bir katkı. Ne dersin olamaz mı? Geldiğini varsayalım, Bu transfer ses getirir mi? Hava getirir mi? Şehrin dinamiklerinin ilgisini çeker mi? Tüm bu soruların cevabı EVET olur mu? Peki bu seçim ortamında çok büyük rantın döndüğü bir kentte sizce ilgi duyan olmaz mı? Varsayalım ki bu transfer'i X kişisi yaptı, o kişinin popüleretası bu seçim ortamında ne olur? Tabi bunlar benim kişisel düşüncelerim. Hiçbir somut dayanağı da yok. Dayanağım sadece fısıltı gazetesi. Hepsi bu...

brigand

Gekas masaya oturduğunda isteyeceği garanti para bile hem bizim hem bu lig için yüksek. Ki çoğu kimse nasıl biliyor ama şuan kulüp olarak maddi darlığın en dibinde zar zor bir şeyler çıkararak, maalesef her seferinde karşı taraftan fedakarlık istenerek transfer yapılıyor. O yüzden şu durumdayken imkansız geliyor bana. Elbette çıkar biri karşılarsa amenna ışınlanıp gelsin : )

sadece55

Gekas benden beyler diye yazacak bir arkadaşmı aranıyor :)

emre__ss

GökhanÇağlar

Bu sene Gekas'sız çıkalım seneye her türlü bizde zaten.