32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

5trawberry

Akhisar, yalanlamış.

1 milyon €' ya yakın para verecekmiş Akhisar.

33 yaşında yılda 1 milyon vay bee :)

mimar55

Trabzon bi adın geçti gekasa bile düşman ettinya taraftarı valla anla ne kadar sevildiğini

FaTiH_HaN

Gekas kısa sürede oynadığı futbolla bizler tarafından benimsenmiş, sevilmiş bir futbolcu, bu noktada sıkıntı yok ama şu anda trabzona yada her hangi bir takıma giderse kimse Samsunsporlu Gekas trabzona gitti demez bu saatten sonra, Gekas Akhisarla özdeşleşmiş bir futbolcudur bizimle olan geçmişi bizim için önemli ama Gekas son oynadığı takım olan Akhisarda daha çok özdeşleşmiş kahraman haline gelmiştir, bunu kabul etmesi zor ama adam arık Akhisarlı  :)

ugrass

Vefasız olmaya gerek yok yolu acık olsun

King1965

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Theofanis Gekas'ın Trabzonspor'a transfer olacağı yönündeki haberlere cevap verdi.

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Trabzonspor'un Theofanis Gekas'la ön anlaşma yaptığı yolundaki haberler üzerine, "Bizden habersiz Gekas'ın kramponlarını bile alamazlar" dedi.
Türkiye Futbol Adamları Derneği Akhisar Şubesi'nin Hüsnü Kahraman başkanlığındaki yeni yönetiminin ziyareti sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Eryüksel, "Gekas konusunda herkes bir balon uçuruyor" diyerek şunları söyledi:

"Biz geride bıraktığımız sezonun devre arasında Gekas'la opsiyonsuz 1.5 yıllık sözleşme imzaladık. Yarım devre için kendisine 450 bin Euro ödedik. Geçen hafta yaptığımız görüşmede de önümüzdeki sezon için bu rakamın iki katını teklif ettik. Akhisar'da kalmaya sıcak bakan Gekas, ülkesine dönerken bizden düşünmek için biraz süre istedi. Bir iki gün içinde konu netlik kazanır. Bunun dışında yazılan, çizilenler doğru değil." diye konuştu.

Sercan

Ayrıca adam istediği yere gider, ,hayallerimin takımı diyip, trabzon'a giden adnan'a bile bu kadar tepki verilmedi. Ne oldu da Gekas'a birden hain damgası vuruldu? Benim gözümde Gekas fb ye 3 tane çakıp, bu taraftara düştüğümüz sezon bile arkayı fenerleyelim diyebilme fırsatı veren bir kraldır..

seyf55

Alıntı yapılan: Sercan - 30 Mayıs 2013, 10:18:18
Ayrıca adam istediği yere gider, ,hayallerimin takımı diyip, trabzon'a giden adnan'a bile bu kadar tepki verilmedi. Ne oldu da Gekas'a birden hain damgası vuruldu? Benim gözümde Gekas fb ye 3 tane çakıp, bu taraftara düştüğümüz sezon bile arkayı fenerleyelim diyebilme fırsatı veren bir kraldır..

son noktayı koymuşsun hocam sen anlayana tabi

Karabudun

Arkadaş paylaşmış, ama çok hoşuma gitti.  Başkan fena atarlanmış!

http://www.tribundergi.com/haber/gekas-in-kramponlarini-bile-alamazlar

King1965

Elazığspor'un bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Theofanis GEKAS, menajerleriyle birlikte Bordo-Beyazlıların Hollanda kampına katıldı. Golcü futbolcunun bir kaç gün içinde imza atması bekleniyor.

teksas3455

Aynen Elazığspor taraftar sayfası da son dakika haberi olarak geçiyor. Kampa katılmış imzaya kalmış iş

5trawberry

Elazığ ne alaka be Gekas..

Sadece Samsunspor

Reis bu senede gollerini dizer. Adam kendine bakıyor bu yaşta hala çalışıyor pire gibi nerde durcağını biliyor. Neden Türkiye'den böyle çalışkan oyuncular çıkmaz anlamıyorum çok mu zor birşey çalışmak, sonuçta kendine çalışıyorsun başkasına değil. Nerde bizimkilerde öyle kafa.

Doğru düzgün bi spor akademisi veya sporla ilgili bir bölüm okuyup futbolcu olanda çok az kişi vardır.

Sercan

Gekas kariyeri boyunca kazandigi parayi, bu 3 sezonda Turkiye'de kazandi heralde  :oyun:

feticalik

Elazığsporla anlaşmış sanırım. Haberlerde gördüm.

minci

Arkadaşlar fısıltı gazetesine göre Gekas'la görüşülüyormuş. Ne kadar doğrudur bilinmez. adı üstünde fısıltı. Acaba diyorum ateş olmayan yerden duman çıkmazmış. Alaattin'in lambasındaki dumanın içindeki cin olmasın bu. Ne dersiniz?