32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

gekas; adam gibi geldi, efsane oldu, adam gibi de ayrıldı.. bu transfere de ağzımızı eğip büzmeyelim, hiç yakışık olmuyor çünkü..

55.hakan

Muhtemel düşecek bir takıma gitti sezon sonu ayrılacaktır.Bunlar önemli değil biz birini çok sevdik mi sevgili gibi bakıyoruz herhalde.Bizden başka kimseye yar olmasın hissediyoruz.Benim de isteğim en azından Türkiye de başka takımda oynamamasıydı ama oldu.Yutacağız içimize atacağız öyle bir sene geçiriyoruz ki bütün olumsuzluklar bir arada.Rüzgarın dönmesini bekleyeceğiz başka çaremiz yok.

Karabudun

O değil de Akhisar' da düşerse Gekas'ın adı gudubete çıkacak. Hiçbir takımı hor görmek istemem, ama bu ülkeye dönecektin bari daha iyi bir yere gideydin. :(

GökhanÇağlar

Gekas için hayırlı olsun.İnşallah başarılı olur.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 24 Ocak 2013, 22:11:00
gekas; adam gibi geldi, efsane oldu, adam gibi de ayrıldı.. bu transfere de ağzımızı eğip büzmeyelim, hiç yakışık olmuyor çünkü..

cany

Yunanistan liginde sıradan bi takımda oynasaydın ya ne işin var akhisarda mk. paranın gözü kör olsun. belki de bizden alacağı olmasa cüzi bi paraya oynardı, önceliğim Samsunspor dediğine göre. yolu açık olsun napalım

ahmetsefa55

iyi yaptın reis.gollerini sallarsın inşallah.
senın yuzunden akhısar maclarını da takıp etcez artık 

isa55

takımımızın bir temsilcisi olarak görüyorum, başarılı olmasını istiyorum.
en azından gekas hastası oğlum için.

ali ihsan

Gekas için Akhisar'ın İstanbul'da ki maçlarına gidilir.

feticalik

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 25 Ocak 2013, 12:24:56
Gekas için Akhisar'ın İstanbul'da ki maçlarına gidilir.

seyf55

aah birde samsun halkı statları doldursa gruplar hala 2 tl biletin bedavasında

teksas3455

Akhisar Elazığ'ın verdiği paranın iki katını vermiş herhalde. Böyle bir habere rastladım gezerken.

Öztürk, 'Fakat ne acıdır ki, yine Süper Lig'de mücadele eden mütevazi bir kardeş kulübümüz, Gekas ile bizim anlaştığımız rakamın yaklaşık iki katı bir teklif vererek bu futbolcuyu kadrosuna katmıştır' ifadelerini kullandı.

http://haber.stargazete.com/spor/akhisar-belediyespora-gekas-kazigi/haber-722372

zevgar

şanlı arma altında ter döken ve o arma için sonuna kadar savaşan her adama efsane diyoruz. bunlar her futbolcunun yapması gereken şeyler zaten. efsane diye nitelemeye gerek yok. gel gör ki bize adam gibi adam arada bir geliyor onu da bağrımıza basmıyoruz, gömüyoruz. yine acı çeken biz oluyoruz.

gekas'ı çok severdim, onun için çok üzüldüm. benim gözümde de efsane oluyor zaman zaman ama ne zaman efsane kelimesini duysam, aklıma emin kar geliyor. onun için hata ettiğimi düşünüyorum.

gekas da profesyonel bir futbolcu neticede. yolu açık olur inşallah falan da akhisar ne lan?

özkan

Alıntı yapılan: teksas3455 - 25 Ocak 2013, 18:51:09
Akhisar Elazığ'ın verdiği paranın iki katını vermiş herhalde. Böyle bir habere rastladım gezerken.

Öztürk, 'Fakat ne acıdır ki, yine Süper Lig'de mücadele eden mütevazi bir kardeş kulübümüz, Gekas ile bizim anlaştığımız rakamın yaklaşık iki katı bir teklif vererek bu futbolcuyu kadrosuna katmıştır' ifadelerini kullandı.

http://haber.stargazete.com/spor/akhisar-belediyespora-gekas-kazigi/haber-722372

Bu seneki alacağı ücreti 6 aylığına 550 bin euro.

teksas3455

Alıntı yapılan: özkan - 25 Ocak 2013, 20:48:50
Bu seneki alacağı ücreti 6 aylığına 550 bin euro.

1Euro = 2.37; 550*2,37=1303 yapıyor. Yani altı aylık 1.3 Trilyon.