32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Desiqner

Akhisar elindeki oyunculara göre iyi futbol oynuyor... Kümede kalma umutları hala varken ya batarız ya çıkarız düşüncesiyle Gekas'ı almışlardır...
Yinede insan kendi takımıyla özdeşleşen bir ismi başka Türk takımında görmek istemiyor...

Ahmeti

Fazla söze gerek yok.Gegas, anlatılmaz yaşanır
Bize yaşattığın her güzellik için teşekkürler

Gorkem

akhisarda başarılar sana Gekas..

sadece55

Alıntı yapılan: sener.eren - 12 Ocak 2013, 22:37:21
Bencillik veya mübalağa yaptığımı söyleyebilirsiniz.Şu takımı bırakıp gidene ben öyle kolay kolay efsane gözüyle bakamıyorum.Başkalarına göre burası bir Liverpool olmayabilir.Ama benim için efsane  adam Gerard gibi olmalı.Bu konuda sadece Ertuğrul'u istisna olarak tutuyorum.Benden kalben torpilli.Keza sizin için de bir başkası için aynı durum geçerli olabilir.Tüm bunlar dahilinde gidene kusura bakmayın efsane diyemiyorum.Mübalağa yaptığımı iddia edebilirsiniz, ama benim durduğum yerden manzara böyle.Öyle kolay kolay da efsane olunmadığını düşünüyorum.Kim bilir belki benim beklentilerim haddinden fazla. Ama geçmişte bunları karşılayanlar oldu.Sadece sportif başarıyı kıstas almıyorum.Benimle bir kahır yüklenecek, forma sırtında değilken bile ismi dile geldiğinde armam zihinlere düşecek.Yoksa eyvallah, Gekas iyi bir futbolcu. Güzel şeyler yaşattı bize, göğsümüzü kabarttı. Ama yetmez, usta. Efsane olduğu konusunda ben çoğunluktan farklı düşünüyorum. Netice de Emin Kar gibi bir timsal önümüzde dururken birilerini efsane ilan etmeden önce epey düşünülmeli! Üzerinde formasıyla ebediyete göçenleri mukayeseye hiç sokmuyorum. Kim bilir belki ben fazla köktenciyimdir.Fikrimi beyan ettim, yanlış anlaşılmasın; eleştirmek için yazmadım.Saygılarımla.

Peki biz Liverpoolun Gerarda verdiği değeri hangi futbolcumuza verebildik?

Uğur Yıldız

Hakkatten çok üzüldüm ya

özkan

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 24 Ocak 2013, 20:18:37
Hakkatten çok üzüldüm ya
Alıntı yapılan: Gorkem - 24 Ocak 2013, 20:04:38
akhisarda başarılar sana Gekas..

beyler sikintiye gerek yok.adam sakat.5 maçtan fazla oynayamaz bu orada.başarılıda olamaz üzülmeyede gerek yok.asıl bize glse üzülürdüm bu adam sakat vaziyetiyle.hayırlı olsun gekasa son cukkayıda indirdi.bundan sonrası yunan adaları.

berusa55

Gekas icin hayirlisi olsun. İnsallah basarili olur...

AhmetDenizci

24 Ocak 2013, 20:50:48 #1387 Son düzenlenme: 24 Ocak 2013, 20:53:50 AhmetDenizci
 :(  :(  :(  :(  :(

celebi

Basarili olabilecegini sanmiyorum

Cabbar Samsunspor

samuray

evet son durumunu bilmiyorum akhisara gelmesine üzüldüm ama ya ysyakatlıktan yen içıktı ya da sakat ne verir o da meçhul

mimar55

Efsaneliği bitmiştir bana göre benim fikrim bu turkiyeye gelecekse samsunspora gelmesi lazımdı ama başarılar gekasa

lucarelli

Akhisar güzel transfer yaptı. Bence iş yapar. Ligin alt tarafı iyi karıştı

ngonge

Gekas'ın da kaderine var oynadığı takımın düşmesi.

Burak

AKHİSAR NEY LAN Demek istiyorum . Ula senin formanı yaptıracağım diye az mı dil döktüm insanlara yahu neyse yine de başarılar sana