32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

King1965

elazıgspor facebook sayfalarında gordum öyle yazdım

ayrıca tum twitterde herkes elazıgda oldugunu yazıyor..

teksas3455

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Ocak 2013, 14:06:26
elazıgspor facebook sayfalarında gordum öyle yazdım

ayrıca tum twitterde herkes elazıgda oldugunu yazıyor..

O olay bir zamanlar da Urfaspor için geçerliydi. Delinin biri bir yalan atıyor sosyal medya işte hemen yayılıyor.
İnşallah olmaz bu iş.

Levent ÖCAL

Gekas, Elazığspor'da

Süper Lig ekiplerinden Sanica Boru Elazığspor transferde son bombasını patlatarak, Yunan golcü Theofanis Gekas'ı renklerine bağladı. Yunan golcü Theofanis Gekas, SB Elazığspor transfer komitesiyle her konuda anlaşarak, SB Elazığspor'un yeni transferi oldu.

Dün İstanbul'a gelen Yunan golcü ve menajerleri, SB Elazığspor transfer komitesiyle uzun süren görüşmelerin ardından sabah saatlerinde her konuda anlaşarak, transfere son noktayı koydular. Gekas'ın resmi sözleşmeye biran önce imza atacağı bildirildi.

Kaynak

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 22 Ocak 2013, 18:20:23
Gekas, Elazığspor'da

Süper Lig ekiplerinden Sanica Boru Elazığspor transferde son bombasını patlatarak, Yunan golcü Theofanis Gekas'ı renklerine bağladı. Yunan golcü Theofanis Gekas, SB Elazığspor transfer komitesiyle her konuda anlaşarak, SB Elazığspor'un yeni transferi oldu.

Dün İstanbul'a gelen Yunan golcü ve menajerleri, SB Elazığspor transfer komitesiyle uzun süren görüşmelerin ardından sabah saatlerinde her konuda anlaşarak, transfere son noktayı koydular. Gekas'ın resmi sözleşmeye biran önce imza atacağı bildirildi.

Kaynak
:( :( :(

mehmet yılmaz

Eğer doğruysa,
Kendi efsanesine yazık eder
Oysa hep Samsunsporlu Gekas olarak kalmalıydı... :(
Sağlık olsun

celebi

Para para para demis zamaninda adamin biri.

ismail

elinde patlayacak elazığ  al_sana

teksas3455

BİLİYORDUM BÖYLE OLACAĞINI ;)

Bugün Ulusal ve Yerel basında yer alan " Gekas'ın Elazığspor'a transfer olduğu " haberi kesinlikle asılsızdır.

http://www.elazigspor.org.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=270:gekasn-elazispora-transfer-olduu-haberler-asilsizdir&catid=34:elazigspor-manset-haberleri

seyf55

ha ha ha asılsızmış :d

isa55

bence anlaşmıştır.
gitti gitti gittiii

BigBadMama5552

Akhisar Belediyespor'la anlaştığı yönünde haberler geziyor şimdi de...

AhmetDenizci

24 Ocak 2013, 18:31:07 #1376 Son düzenlenme: 24 Ocak 2013, 18:42:22 AhmetDenizci
Gekas, Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar ile sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezonu Samsunspor forması ile tamamlayan Gekas, Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar ile sözleşme imzaladı.

Gekas'ın sözleşmesinin 6 aylık olduğu ve 375 bin Euro alacağı öğrenildi

TurkFutbol.Com Özel Haber

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=1552

Bu sefer doğru olabilir.  :(  :(  :(  :(

AlıntıÇAĞDAŞ ATAN @atancagdas

Bir transfer hbri verirdim ama bırakayım kulup acıklasın

AlıntıGekas'ı Samsunspor Forması Altında Görememek Üzücü

http://sportifcumleler.blogspot.com/2013/01/gekas-samsunspor-formas-altnda.html

davidsavage

Desiqner

Oha ya Akhisar nedir...

Sol Açık

Açıkçası ben üzülmedim.  Bize gelemediği için üzülmüştüm, o ayrı. Bize karşı sahaya çıkmadığı sürece (ki o zaman bile adama sövemem ki) sorun yok.

Umarım başarılı olur. Bizde bıraktığı izler hep olumluydu. Kümede kalma mücadelesinde hem takımı, hem de şehri ayağa kaldıran oyuncuydu. Taraftar ile takım arasındaki gerilimi bile azaltan adamdı.

Gekas iyidir!  ;)

2.devre Akhisar'da da oynayacak olsa iyidir. Çok zor ama umarım Akhisar'ın kümede kalmasını sağlar.