32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

isyan

attigi goller bir yana, sakatlandik dan sonra kacmayip bjk ve sivas maclarinda takimin yaninda oldu ya sirf o yüzden efsane dir benim gözümde

maraton

Alıntı yapılan: Recep - 10 Ocak 2013, 14:12:39
Geçen seneden kalan 290.000 € her şekilde verilecek.Bu sene istediği ücret transferinin pahalı olup olmadığını belirler.Keşke alabilsek uyum sorunu olmaz ve bize çok büyük hava getirir.

aynısını söyledik kendisine sayın abim.. ama adam siz geçen senenin parasını nakit bana ödemeden sizle konuşmam bile dedi

feticalik

Alıntı yapılan: maraton - 10 Ocak 2013, 16:07:37
aynısını söyledik kendisine sayın abim.. ama adam siz geçen senenin parasını nakit bana ödemeden sizle konuşmam bile dedi

vay arkadaş ya. başkan biz Samsunsporuz bizde kimsenin parası kalmaz da böyle konuşması da iyi olmamış. İnsanın aklına hemen yunan-Türk muhabbetleri geliyor

samuray

keşke alabilseydik gekası ama kulübümüzün imkanları şartlarıda ortada malesef

55.hakan

Alıntı yapılan: feticalik - 10 Ocak 2013, 18:31:25
vay arkadaş ya. başkan biz Samsunsporuz bizde kimsenin parası kalmaz da böyle konuşması da iyi olmamış. İnsanın aklına hemen yunan-Türk muhabbetleri geliyor
Yok canım öyle olsa Türkiye ye hiç gelmez. ;)

Desiqner

Alıntı yapılan: feticalik - 10 Ocak 2013, 18:31:25

Biz bizde kimsenin parası kalmaz demişiz ama adamın parası var şuan bizde böyle düşünmesi normal.Bizimle aynı şeyleri düşünmesini bekleyemeyiz...

feticalik

derken illaki bir gün alacak anlamında dedim :) 2001 yılından borçlar ödeniyorsa hala, Theo'da bir gün alacak tabiki. Bizi üzen şey duygusal yaklaşmamız oldu bence

ahmetsefa55

biraz empati herşeyi çözer bence.

gekas her zaman efsanedir benim için.

Karabudun

Alıntı yapılan: lucarelli - 10 Ocak 2013, 14:01:17
niye kalmasın efsaneliği. Sanki sattı gitti bizi. Parasını bile ödeyemedik adamın. Benim için efsanedir Gekas. Urfaya da gitse.

Sattı demedim.Başka bir yere gitmesini de ihanetmiş gibi göstermedim.Bu ülkede başka bir takımda oynarsa bizimle özdeşleşmişliği falan kalmaz. Urfa'da oynamış bir Gekas ile bugünkü Gekas arasında çok fark olacaktır emin ol. Yoksa isteyen istediği yere gider. Tanju'da abilerimizin efsanesiydi. Bugün?

GökhanÇağlar

Urfa'ya gitmez bence ama giderse de anlayışla karşılamak lazım.Gekas her türlü efsanedir.

lucarelli

Öncelikle Gekas konusunu genel olarak yazdım, senin yazdığın yazıya istinaden değil.

Tanju Samsunsporda oynarken benim için de efsaneydi. Galatasaraya gidince de çok kızmadım. Her ne kadar gidişi alicengizli olsa da. Ama Tanju ben Galatasarlıyım dedi ve gözümde kredisini tüketti. Tanju heryerde Galatasaray kimliği ile ön plana çıkmaya çalıştığı ve Samsunspor için hiç bir taşın altına elini sokmadığı için efsane değil. Yoksa GS'ye gitmesinden kimsenin sıkıntı duyduğunu düşünmüyorum. Sonuçta kaptan Ercan FB'ye gitti, Celil FB'ye gitti, Serkan GS'ye gitti. Gözümüzde bir şey kaybetmedi. ama Tanju, Tümer gibi gidip de Samsunspor yerine gittiği takımın kimliği ile ön plana çıkmaya çalışanların zerre kadar değeri kalmamıştır bu taraftarın gözünde. Gekas da benim gözümde transferi konusunda Tanju statüsünde değil de Ercan, Serkan Celil statsünde olacak.

Karabudun

12 Ocak 2013, 22:37:21 #1361 Son düzenlenme: 12 Ocak 2013, 22:48:26 sener.eren
Alıntı yapılan: lucarelli - 12 Ocak 2013, 14:17:13
Öncelikle Gekas konusunu genel olarak yazdım, senin yazdığın yazıya istinaden değil.

Tanju Samsunsporda oynarken benim için de efsaneydi. Galatasaraya gidince de çok kızmadım. Her ne kadar gidişi alicengizli olsa da. Ama Tanju ben Galatasarlıyım dedi ve gözümde kredisini tüketti. Tanju heryerde Galatasaray kimliği ile ön plana çıkmaya çalıştığı ve Samsunspor için hiç bir taşın altına elini sokmadığı için efsane değil. Yoksa GS'ye gitmesinden kimsenin sıkıntı duyduğunu düşünmüyorum. Sonuçta kaptan Ercan FB'ye gitti, Celil FB'ye gitti, Serkan GS'ye gitti. Gözümüzde bir şey kaybetmedi. ama Tanju, Tümer gibi gidip de Samsunspor yerine gittiği takımın kimliği ile ön plana çıkmaya çalışanların zerre kadar değeri kalmamıştır bu taraftarın gözünde. Gekas da benim gözümde transferi konusunda Tanju statüsünde değil de Ercan, Serkan Celil statsünde olacak.

Bencillik veya mübalağa yaptığımı söyleyebilirsiniz.Şu takımı bırakıp gidene ben öyle kolay kolay efsane gözüyle bakamıyorum.Başkalarına göre burası bir Liverpool olmayabilir.Ama benim için efsane  adam Gerard gibi olmalı.Bu konuda sadece Ertuğrul'u istisna olarak tutuyorum.Benden kalben torpilli.Keza sizin için de bir başkası için aynı durum geçerli olabilir.Tüm bunlar dahilinde gidene kusura bakmayın efsane diyemiyorum.Mübalağa yaptığımı iddia edebilirsiniz, ama benim durduğum yerden manzara böyle.Öyle kolay kolay da efsane olunmadığını düşünüyorum.Kim bilir belki benim beklentilerim haddinden fazla. Ama geçmişte bunları karşılayanlar oldu.Sadece sportif başarıyı kıstas almıyorum.Benimle bir kahır yüklenecek, forma sırtında değilken bile ismi dile geldiğinde armam zihinlere düşecek.Yoksa eyvallah, Gekas iyi bir futbolcu. Güzel şeyler yaşattı bize, göğsümüzü kabarttı. Ama yetmez, usta. Efsane olduğu konusunda ben çoğunluktan farklı düşünüyorum. Netice de Emin Kar gibi bir timsal önümüzde dururken birilerini efsane ilan etmeden önce epey düşünülmeli! Üzerinde formasıyla ebediyete göçenleri mukayeseye hiç sokmuyorum. Kim bilir belki ben fazla köktenciyimdir.Fikrimi beyan ettim, yanlış anlaşılmasın; eleştirmek için yazmadım.Saygılarımla.

King1965

Elazığspor'a transfer oldu

cgr

teksas3455

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Ocak 2013, 12:14:52
Elazığspor'a transfer oldu

Şaka yaptım felan de abi ya  :rulet:  :rulet:  :rulet:  :rulet: