32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: Serkan - 27 Aralık 2012, 22:20:56
tamam işte bende gekas diye toplanan para gekas alınmadığında ne olacağını soruyorum ?
Eğer anlaşılamazsa ve yeterli para toplanamazsa para diğer transferlere aktarılacaktır bilgisi verilir.Ona göre helal edip herkes yatırır.Bu arada ben mel 55 i desteklemek amacıyla yazdım.Yıldız transferi maliyetini bir şekilde karşılayabilir.

Serkan

herkesi kendin gibi görme hocam 50 tane iftira atarlar... Burası Samsun

cembaba

27 Aralık 2012, 22:51:35 #1337 Son düzenlenme: 27 Aralık 2012, 22:55:50 CemBaba
Abi 290.000 € dan bahsediyoruz. Yani yaklaşık 600 milyar. Şuana kadar Store'da toplanan para 500 tl olmadı. Gekas transferi Ütopya'dan öteye geçmez.

Bence Gekas gereksiz bir transfer gibi duruyor. Onun yerine daha ucuz, daha genç daha çok koşan ve mücadele eden bir yabancı forvet almalıyız. Zenci de olabilir.

Gekas nedense transfer etsek bile, Cenk İşler etkisi yapacak gibi görüyorum. Alt Lig de Gekas çok zorlanır.

##kdc##

Biri yer biri bakar abiler, takım içi dengeleri de korumak lazım.

"Gekas gelir iki hafta gol atamaz, diğer hırt 2 hafta bizi sırtlar sonra der bu adam benim yarım iş görmüyo aldığı paraya bak..."

ister istemez bunlar olur takımın içinde, hepimiz istiyoz Gekas'ı ama gelse bile bu sorun baş gösterir gibime geliyor.

55.hakan

Burada konuşan herkes de bunun zor olduğunu biliyor.Bırakın konuşsunlar bırakın konuşalım.Bu zor olsa da bir çocuğun boyundan büyük bir oyuncak istemesi gibi bir şey.Ailesi kesinlikle olmaz der ama onun için parası büyüklüğü hiçbir şey önemli değildir.Bu da onun gibi bir şey hoşgörün bizi.Olmazsa Gekas başka bir takıma gider bu muhabbet de kapanır zaten.

mimar55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 27 Aralık 2012, 23:06:15
Biri yer biri bakar abiler, takım içi dengeleri de korumak lazım.

"Gekas gelir iki hafta gol atamaz, diğer hırt 2 hafta bizi sırtlar sonra der bu adam benim yarım iş görmüyo aldığı paraya bak..."

ister istemez bunlar olur takımın içinde, hepimiz istiyoz Gekas'ı ama gelse bile bu sorun baş gösterir gibime geliyor.

Diger hirrtt dedigin adamlar suana kadar niye atmadi sirtlarsa bence defans gekasi tutmaya calisir digeri atar bunu anlayamacaklarsa biraksinlar futbolu ciksin tv kanallarinda bal satsinlar 3 tane degil 4 tane degil diyee anlayan anladi sanirim

55.hakan

Şu adamı getirip 3-4 sene daha oynadıktan sonra jubilesini bizde yaptırsak tarihe geçeriz herhalde.En fazla istediğim olaylardan.

usare

Alıntı yapılan: hakanelgun - 04 Ocak 2013, 11:50:04
Şu adamı getirip 3-4 sene daha oynadıktan sonra jubilesini bizde yaptırsak tarihe geçeriz herhalde.En fazla istediğim olaylardan.

Çok para çok...

55.hakan

twitter

urfa ilgileniyormuş. bu lige gelip, bizden başkasında oynaması koyar.

55_OrHaN_55

dünün kıytırık urfasporu ve biz. mukayese bile etmezdim. nereden nereye...

Ölümüne_Samsunspor

BİZ SENİ SAMSUNSPORLU GEKAS OLARAK HATIRLAMAK İSTİYORUZ...<3
TÜRKİYE'DEN GELECEĞİN TAKIM OLACAKSA BU SAMSUNSPOR OLMALI  samsunspor_x

Karabudun

Bu ülkede bizden başka bir yerde oynarsa efsaneliği falan kalmaz.Kendinden yer, kendi kaybeder.

lucarelli

niye kalmasın efsaneliği. Sanki sattı gitti bizi. Parasını bile ödeyemedik adamın. Benim için efsanedir Gekas. Urfaya da gitse.

Recep

Geçen seneden kalan 290.000 € her şekilde verilecek.Bu sene istediği ücret transferinin pahalı olup olmadığını belirler.Keşke alabilsek uyum sorunu olmaz ve bize çok büyük hava getirir.