32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Aralık 2012, 01:34:44
Hop. Ne oluyor burada. 275.000 €'dan bahsediyoruz abiler :(

Kalanı tamamlarsın da Cem :)
Bu arada seni store sayfasına davet ediyorum,taraftarın talebi var :)

feticalik

Yönetici abilermiz iş ciddiye bindiyse ;
Gekas için pamuk eller cebe..

55.hakan

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Aralık 2012, 01:34:44
Hop. Ne oluyor burada. 275.000 €'dan bahsediyoruz abiler :(
Cem bu kadar parayı toplayamayacağımız belli zaten amaç burada ne kadar istediğimizi göstermek ve destek olmak. ;)

cem 55

bence de listeyi hemen açalım beşnumara nın da dedigi gibi 200 den fazla verecek arkadaşlarda çıkacaktır  bu kampanyayla hem gekas transferini ne kadar istedigimizi belli ederiz hemde bazı yerlere mesaj vermiş oluruz

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Aralık 2012, 15:15:48
La gelmez yaa :)
Yaa Fatih sozde totem yapiyorsun ama ne hikmetse yazdiklarin cikiyor. Gelcek yaz suraya... :)

red_white

Liste acilsin ele gune gosterelim neler yapablilecegimizi. bazi sahterkarlari bile utandirsak bizim icin basaridir

beşnumara

Abi totem yapmiyorum gelmesini çok isterim ama kendimi şartlandırmak istemiyorum sonrasında hayal kırıklığı çok koyuyor ama seni mi kıracam abi la gekas gelcen daa :)

samsunsporlu1994

275 Bin Eurolardan bahsediliyor. Bu paraları ödeyecek bütçemiz olduğunu sanmıyorum. Gekas çok büyük fedakarlık yapacak ki ancak bu transfer gerçekleşsin.

samuray

bu kampanyayı ciddi anlamda ele almalı katkı vermeye hazırım şahsen tl censinden

55.hakan

5trawberry

cgr

Bu şarkı da Gekas'a gelsin :) Hem Ziynet'e söleriz sözleri de yunanca yapar :D

Herşey Güzel Olacak (Ziynet Sali)

HoliganSamSunLu

inşallah olur gekası özledik.

mimar55

Insallah gelir kahramandi zaten gozumuzde bu sefer efsane olur

feticalik

Haber--

GEKAS YILMAZ'DAN GÜVENCE İSTEDİ

Samsunspor yönetimi Theofanis Gekas'ın transferinde sona geldi. Yıldız oyuncunun maddi konulardan önce eski Başkan Kazım Yılmaz'dan güvence istedigi belirtildi. Gekas'ın bu talebini değerlendiren yönetim kurulu eski Başkan Kazım Yılmaz ile konuyu enine boyuna görüştü. Bunun üzerine Kazım Yılmaz, Theofanis Gekas'ı telefonla aradı.

SORUN YOK GELEBİLİRSİN

Yıldız oyuncu Theofanis Gekas yaklaşık 15 dakika telefonda görüşen Başkan Kazım Yılmaz, "İçin rahat olsun ben varmışım gibi gönül rahatlığıyla Samsun'a gelebilirsin" dediği öğrenildi. Yunan forvet Gekas ve Başkan Yılmaz arasındaki bu konuşmanın ardından Samsunspor yönetim kurulu, yıldız oyuncu ile yeniden görüşmeye başladı.

TRANSFER BİTMEK ÜZERE

Yapılan görüşmelerde büyük yol kaydeden kırmızı beyazlı yönetimin yıldız futbolcunun transferini bu ay sonuna kadar bitirmesi bekleniyor. Theofanis Gekas konusunda yaşanan bu olumlu gelişmeler üzerine heyecanlanan kırmızı beyazlı taraftarlar, eski başkan Kazım Yılmaz'ın bu transferde etkin rol oynamasının kendilerini mutlu ettiğini dile getirdiler.