32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: cgr - 13 Aralık 2012, 13:39:37
Store'a az önce biri geldi. Alışveriş yaptı. İçeri girdikten sonraki ilk söylediği cümle ; " Abi, gekas geliyor muş ? " Haberlerde öyle birşey çıktığını ama zor olduğunu söyledim :)

Hakem bir arkadaşı varmış, onun da arkadaşı NTV SPOR'da çalışıyor muş. O söylemiş :) 275.000€ ile anlaşılmış :) Pazartesi geliyormuş :)

İnsanlar ne kadar heycanlandı bir anda  :)
Peki Ntv neden hâla alt yazı geçmemiş.Bunu sorsaydın ona keşke  :)

CurvaSs

seydo55

275 bin avro iyi para ben derim ki verelim 10 bin gol makinesi Yunus Altunu alalım  :deli:
yunus altun >gekas+ radamel falcao+falcaonun saçları

SametYılmaz55

cidden geliyor mu ya? geçen sene formasını almak nasip olmadı ama gelirse kaçarı yok bu sefer :)

King1965

gekas gelsin formaları yok satsın !

beşnumara

Uğur Yıldız

Geçen sene herkes bu takıma düştü derken ben ligde kalcak diye umutlanıyodum kendimi kandırıyodum belki,şu anda öyle Gekas
gelmez diyolar ama umut işte fakirin ekmeği ya gelirse..

Shane_Falco

La içim içimi yiyor demeyin etmeyin öleceğim...

Jnr.Serkan

Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, "Theofanis Gekas'la benim görüşmem olmadı. Ancak yönetici arkadaşlarımız, Gekas'ın menajeri ile temasa geçti. Gekas'ın Samsunspor'dan geçtiğimiz yıldan kalan yüklü alacağı bulunuyor. Teknik direktörümüzün kadrodaki mevcut yabancılardan birinin gönderilmesini istediği, Gekas'la da para konusunda anlaşırsak bu transferi gerçekleştirebiliriz" dedi.

Emin Başgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan : )

Yalnız LaLiga'dan 2.lige keskin bir düşüş yaparmı bu kariyerde bir isim zor gibi.

55.hakan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 13 Aralık 2012, 16:02:59
Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, "Theofanis Gekas'la benim görüşmem olmadı. Ancak yönetici arkadaşlarımız, Gekas'ın menajeri ile temasa geçti. Gekas'ın Samsunspor'dan geçtiğimiz yıldan kalan yüklü alacağı bulunuyor. Teknik direktörümüzün kadrodaki mevcut yabancılardan birinin gönderilmesini istediği, Gekas'la da para konusunda anlaşırsak bu transferi gerçekleştirebiliriz" dedi.

Emin Başgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan : )

Yalnız LaLiga'dan 2.lige keskin bir düşüş yaparmı bu kariyerde bir isim zor gibi.
Bize de Alman 2.liginden gelmişti zaten  :evet:

samsunsporlu1994

Gelirse büyük transfer olur ama şu şartlarda zor görünüyor.

5trawberry

Ekigho ve Gekas'ı yarım sezonluk takıma kazandıracak bir Samsun evladı yok mu bu şehirde ya.

BigBadMama5552

Gelecek olmasının ihtimalinin konuşulması bile insanı heyecanlandırıyor. Bir mucize olsa da yeniden gelsen be Gekas...

samsunsporlu1994

Gekas'ın gelme ihtimali çok düşük. Bu oyuncunun daha geçen seneden alacakları duruyor. Ayrıca Gekas geçen sene 1 trilyonun üzerinde parayla oynadı diye biliyorum. Kulübün mali durumu bu oyuncunun maliyetini karşılayabilir mi onu da net bilmiyoruz. Bize bu dönemde daha bütçemize uygun takım içinde dengeleri bozmayacak düzeyde bir santrafor lazım diye düşünüyorum. Gönül ister Gekas gelsin ama bu oyuncunun maliyeti PTT 1.LİG'in çok üzerinde. İnşallah bu söylediklerimde yanılırım da Gekas yeniden 19 Mayıs Stadının çimlerine ayak basar.