32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

isa55

ekigho düşünülebilir

Sioux

ismail

Son Dakika.. Theofanis Gekas, Samsunspor'a Gelmek İçin Kulübümüze Kendisi Teklif Yaptı.. Yönetimimiz GEKAS İle Görüşüyor..

Kaynak: Atilla Cebeci (Spor 55 Programı Sayfasından)

Bakalım yönetim bu iddialara ne diyecek :D

ugrass

13 Aralık 2012, 00:38:19 #1203 Son düzenlenme: 13 Aralık 2012, 01:11:30 farUqras
 :rulet:

beşnumara

Atilla cebeci sayfasından  beklenen hareket :)

cembaba

Offf... Yıl olmuş 2012 hala facebook haberlerini buraya yapıştıranlar var yahu :)

beşnumara

Delinin biri kuyuya taş atmış misali oluyor sanırım :)

ismail

Alıntı yapılan: CemBaba - 13 Aralık 2012, 00:50:01
Offf... Yıl olmuş 2012 hala facebook haberlerini buraya yapıştıranlar var yahu :)

bahaneyle 2 sayfa malzeme çıktı forumda :D

ahmetsefa55

milletin yazası varmış da olumlu bir haber bekliyolarmış  :)

ismail

Alıntı yapılan: ismail - 13 Aralık 2012, 01:08:47
Alıntı yapılan: muhalif - 13 Aralık 2012, 00:55:15
milletin yazası varmış da olumlu bir haber bekliyolarmış  :)

jübilesini samsunda yapacakmış yazan bile var :)

minci

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Aralık 2012, 00:52:29
Delinin biri kuyuya taş atmış misali oluyor sanırım :)
Bu haber cidden gerçek. Yaklaşık 1 ay kadar önce duydum bu haberi. O zamanlar bana çok gizli kalması yönünde tembihte bulundular. Şimdi herkesin ağzında olduğuna göre söylenebilir. Evet Gekasla görüşmeler o dönemde yapılmış. Ancak sonucunu henüz bilmiyorum. Yani haberin aslı astarı var.

ahmetsefa55

o kadar yönetici var.
söylesinler valla cıngar çıkarırım  :evet:

beşnumara

Süper denen ligdeki takımların yarısının ihtiyacı olduğu bir adam gekas hepsi da gekasın serbest kaldığını biliyor ve hepsinin ekonomik gücü bizden iyi. Bize gelmez deniyorum ama sosyal alemdeki haberlere bakıp da kendimizi şartlandırmayalım. Üstelik adamın bizden alacağı var ve bu adam profesyonel unutmayalım ki gekas bize geldiğinde kaç kişinin haberi vardı? Bu tür haberleri dillendirmeye gerek yok.

ChucKeR

anlamadığım kısım adamın alacağı varsa ve bu parayı istiyosa neden gelip burda oynasın, istiyosa parasını talep eder ve mecburen veririz, olmadı fifaya gider taminatıyla alır.

CurvaSs

n'oluyor arkadaşlar? =)