32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: mimar55 - 02 Aralık 2012, 23:35:21
Gelse is yapar para sorun degil hersey para degil sonucta samsunun suyunu icti cagirsak hemen gelir

koşa koşa gelir.

babasamsunlu

mimar55

minci

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Aralık 2012, 10:21:28
koşamazzzz  :)
Uçaklamı gelecek? Olsun ben razıyım. Nasılsa şu anda boşta. Her türlü gelebilir.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 06 Ekim 2012, 23:25:25
ah be Gekas..

Çok güzel bir kareymiş gerçekten de...
Fotonun çekildiği anı hatırlıyorum, tercümanı üzerinde yazanları anlatıyordu Gekas'a...

ismail

Theofanis Gekas, Samsunspor'a Gelmek İçin Kendisi Teklif Yaptı. Yönetim 3 Yabancıdan En Az 1 Tanesi Gönderecek.. Şimdiden Açıklamıyor Yönetim Bu Transferi.. Devre Arasına 2 Hafta Kaldığı İçin, Futbolcuların Konsantresi Bozulmasın Diye..

Theofanis GEKAS Transferini İlk Olarak Biz Açıkladık.. İnanmayan Renkdaşlarımız Varsa 2 Hafta Sonra Devre Arasında Görürler.. Biz Samsunsporluyuz !

facebook Aşk-ı (1965) SaMSuNSPoR sayfası

paylaşıldıysa özür dilerim, yalan olabilir ama heyecanlandım biraz :))

minci

Alıntı yapılan: ismail - 12 Aralık 2012, 23:32:51
Theofanis Gekas, Samsunspor'a Gelmek İçin Kendisi Teklif Yaptı. Yönetim 3 Yabancıdan En Az 1 Tanesi Gönderecek.. Şimdiden Açıklamıyor Yönetim Bu Transferi.. Devre Arasına 2 Hafta Kaldığı İçin, Futbolcuların Konsantresi Bozulmasın Diye..

Theofanis GEKAS Transferini İlk Olarak Biz Açıkladık.. İnanmayan Renkdaşlarımız Varsa 2 Hafta Sonra Devre Arasında Görürler.. Biz Samsunsporluyuz !

facebook Aşk-ı (1965) SaMSuNSPoR sayfası

paylaşıldıysa özür dilerim, yalan olabilir ama heyecanlandım biraz :))
Bu haberi ben yaklaşık bir ay kadar önce duydum. O dönemler görüşmeler yapılıyordu. Gekas alacağına karşılık sezon sonuna kadar bizde oynayıp sezon bitiminde de parasını alıp gider. Bizimkiler böyle bir teklifte bulunmuşlar. Çok makul bir teklif.

atakan

bu şaka değil dimi.aklıma direk playoff ve final geldi.sonrada süperlig

55.hakan

Eğer gerçekleşirse şu ilk yarı çektiğim bütün azapları unuturum.

atakan

bilen varsa açıklansın.hangi takımın hangi konsantrasyonu.ben futbolcu olsan gekasın takıma katılcağını duysam 2 maçta 6 puan hesabı yaparım.2.yarı playoff olur be

MeL_55

Bende birseyler duydum..
Öyle ki Mehmet abimiz 6 ekimde yazilan mesaji altinti edip yorum yapmis :)
Gizli bir duyuru olmasin bu  :o  :o  :)

ismail

Alıntı yapılan: MeL_55 - 12 Aralık 2012, 23:48:44
Bende birseyler duydum..
Öyle ki Mehmet abimiz 6 ekimde yazilan mesaji altinti edip yorum yapmis :)
Gizli bir duyuru olmasin bu  :o  :o  :)

iddialar karşısında yönetim hala sessiz :D

feticalik

atakan

erkutdem55

Bugün facebook'ta dönen sohbetler üzerinden bir sürü insan Gekas geliyor mu diye sordu bana.Sohbeti bile insanları heyecanlandırmaya yeten Büyük Yunanlı.Atatürk armalı forman seni bekliyor.Gel de gözümüz topçu görsün.