32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Gekas'ı trabzonda yerler.

Jnr.Serkan

Trabzona giderse başarı dilemem kendisiine.Ayrıca Kendisi Samsun-Trabzon düşmanlığını çok iyi biliyor.Böyle bizden birisi gibi davranan bir adamın gideceğini sanmam.Ama adnanlar gitti bu adam hayli hayli gidebilir

5trawberry

Gekas, geldi görevini yaptı gitti. Görevini yapan adam her zaman takdiri hak eder. Biz de takdir ettik.

Ekigho'da geldi, Uğur'da geldi, Anıl'da geldi geldi de geldi ne oldu, görevini yapamadı yedi kalayı gitti.

O yüzden Samsunspor'la ilişikleri kesilen adam, nereye giderse gitsin..
Yolu açık olsun.

Bu takımdan ne Gekaslar gitti.

Serkan

Kırk yılın başı ilk defa arkasında isim yazan bir forma giydik ismini tinerle formadan sökmeye uğraştırma bizi..!

burakbas

Alıntı yapılan: Serkan - 16 Temmuz 2012, 19:30:48
Kırk yılın başı ilk defa arkasında isim yazan bir forma giydik ismini tinerle formadan sökmeye uğraştırma bizi..!

abi tinerle çıkıyorsa benim " fink " yazılı formaya ayarı vereyim...   :deli:

amasra

bende ilk defa formama gekas yazdırcaktım trabzondan dolayı vazgeçtim ******* trabzon en sevdiğimiz insanıda esir alacak

AhmetDenizci

Yaş sınırı kaldırıldı haberini görünce, hemen aklıma Fanis geldi ama bir anlık bir heyecandı, sonra bu yoklukta Fanis'e nasıl maaş veririz diye sordum kendime ve konuyu kapattım.  :kafa:  :kafa:  :kafa: :rulet:

King1965

aynen benmde aynı seyler aklıma geldı.. Ah ulan gekas .

ismail

ligden düştüğümüz için zaten oynatabiliyorduk diye biliyorum

Cheregi

Alıntı yapılan: ismail - 21 Temmuz 2012, 13:37:39
ligden düştüğümüz için zaten oynatabiliyorduk diye biliyorum

Sözleşmesi sezon sonuna kadardı, ligde kalırsak sözleşme otomatik uzar maddesi vardı. Kısaca sözleşmesi sona erdi.
Kaldırılan yaş sınırına takılmamak ve üç yabancının üstünde yabancı hakkından yararlanmak için düşen takımların sözleşmesi devam eden oyuncuları oynayabiliyor, sözleşmesi biterse bu haktan yararlanılamıyor.

ismail

Sadece Samsunspor

Gekas seni Türkiye'de başka takımda görmek bana çok koyar. Hele bi ara trabzonla adı anılınca yıkılmıştım Allahtan olmadı. Yunanlılara karşı önyargılarımızı yıktı. Çok sempatik ve çok zeki keşke devre başı gelseydi. En iyi yabancılardan biri oldu Samsunspor'da. Formasını ölene kadar saklayacağım. Her golden sonra armamızı ve başkanımızı göstermesi takımdaki çoğu Türk oyuncudan daha fazla Samsunsporlu olduğunu gösteriyordu. Adamsın GEKAS!

55.hakan

Maliyeti fazla olduğundan oynamaz o ayrı ama yaş sınırı kalktığı için Gekas Bank Asya'da da herhangi bir takımda oynayabiliyor şu anda.

emre

Almanya'ya dönecek gibi. Sanırım 1860 Münih ilgileniyor..

germencisse

Salpingidis'in gaziantep'e transferine mani olmus,turkiyede paranı almazsın demis,bizden alacagi varmis..