32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

ercan0655

Gekas reis sen nerde oynarsan oyna saygı duyarım. Ama bizim futbolculara azıcık ayakta durmayı öğretmeye bize tekrar geri gelsen tedından yenmez olur. hem belki mindere çıkar iki suplex salto kafakol neyin çalışırız senle he  :D

amasra

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mayıs 2012, 16:31:39
Daha lig bitmeden Kayser, sonrasında Ordu, birkaç gün önce Elazığ ve şimdi de Sivas...
Futbolun olmadığı bu günlerde gazeteler için iyi bir kaynak Gekas.
Söz konusu takımlar Gekas'ı isteyebilirler elbette, çok da mantıklı ve doğru bir transfer olur hepsi adına da.
Ligi bilen, Türkiye'ye alışmış, kaliteli, verimli, medyatik bir golcü, daha ne olsun?
Ama ben birincisi Euro 2012'ye kadar Gekas'ın herhangi bir yere imza atacağını pek sanmıtorum. ( Yani, Samsunsporlu Gekas olarak yer alır turnuvada )
İkincisi Türkiye'de öyle her isteyen takıma da imza atmaz. Çok büyük bir para vermesi lazım o gibi takımların.
Ben Türkiye'de kalırsa Antalya'ya gidebilir diye düşünüyorum, şehir güzel, tatil için müsait ;)

sıkıntı orda değil ki zaten adı başka takımla çıkması gerçekten insanın içini acıtıyor ..

isyan

Musti

erkutdem55

Gekas yıllarca Samsunspor taraftarı tarafından unutulmayacak.Fener'e yaptığı hat-trick ise ebediyen unutulmayacak.Gekas'ın da Samsunspor'u unutacağını zannetmiyorum.6 ayda ancak bu kadar olur.

Doğumgünün kutlu olsun Theo.

Ayberk

Euro 2012'de piyasasını daha da arttırıp Rusya'ya falan gidebileceğini düşünüyorum

mehmet yılmaz

http://www.mackolik.com/Match/Default.aspx?id=959058

1-1 biten hazırlık maçında ilk 11 başlamış.
Dejan Kelhar'la karşılıklı olarak oynamışlar...

AhmetDenizci

saim55

acaba sözleşmesi tam olarak bitmeden 1 kez daha gelir mi samsun'a

ngonge

AhmetDenizci

08 Haziran 2012, 18:14:46 #1030 Son düzenlenme: 08 Haziran 2012, 23:55:38 AhmetDenizci

Bugün 19.00'da başlayacak Polonya - Yunanistan maçında Gekas ilk 11'de :)

Yunanistan İlk 11'i: Chalkias, Maniatis, Papadopoulos, Torossidis, Papastathopoulos, Holebas, Karagounis, Ninis, Katsouranis, Samaras, Fanis Gekas

Kaynak: http://euro2012.sporx.com/ilk-11ler-belli-olduSXHBQ282867SXQ

Theofanis Gekas

:( tvde gördüm moralim bozuldu şuan

cgr

Bundan sonra yeni numaramiz 17 mi :)

Ayberk

AhmetDenizci