32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

ligde kalabilseydik gekasla seneye çok güzel maçlar çıkartırdık ama olmadı

ChucKeR

Theofanis Gekas Yunanistan milli takımı antremanları başlayana kadar Panionis klubüyle antremanlarına devam edecek.  (Tribün Dergi twitter sayfasından)

germencisse

Kal 1 sezon daha,çıkar bizi lige,ol iyice efsane..

Burak

Sabah gitme kal diyemedim diye bir bölüm izledim Tutkumuz Futbol'da bende bu şarkıyı Gekas'a ithaf ediyorum

ZAFER PEKER - Diyemedim

burakbas

emre__ss

KRAL bu gece rüyamda yine seni gördüm ligde kalmışız bir takıma aşırtma gol atıyordun  :( :(
Rüyalarda bile klas adamsın vesselam...

Theofanis Gekas

Theofanis GEKAS Goal 3-1 ! SAMSUNSPOR - fener , 75'
3. golden sonraki anonsçunun verdiği gazı hiç unutamıyorum ne gündü be :-X

cembaba

Ayberk

içimde yarasın be gekas :(

Jnr.Serkan

Gekas diye yazılır gol diye okunur : (

cany

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 29 Nisan 2012, 18:26:27
Theofanis GEKAS Goal 3-1 ! SAMSUNSPOR - fener , 75'
3. golden sonraki anonsçunun verdiği gazı hiç unutamıyorum ne gündü be :-X

tüyler diken diken :(

kamuri

yunanistanın 2012 avrupa şampiyonasına gidişinin öyküsünü izledim az önce sondan bi maç önce kendi evlerinde hırvatistanı mutlak yenmeleri gerekiyomuş grup liderliği için 2_0 kazanmışlar 2. golü gekas atmış gitme be kral :'(

Shane_Falco

Adamı şimdiden özledim be arkadaş :(

twitter

Alıntı yapılan: kamuri - 11 Mayıs 2012, 13:53:50
yunanistanın 2012 avrupa şampiyonasına gidişinin öyküsünü izledim az önce sondan bi maç önce kendi evlerinde hırvatistanı mutlak yenmeleri gerekiyomuş grup liderliği için 2_0 kazanmışlar 2. golü gekas atmış gitme be kral :'(

ulusal basini hazirladigi bi sey o herhalde.

adam program icinde "milli takimi birakan theofanis gekas in da hirvatistan maci oncesi ikna edilmesi ve turnuvaya gitmesiyle gol yukunu cekecek" dedi adam.

go greece ! : )

Ayberk

şu kahpe dünyada bir sen vardın delikanlı olan... ulan şu adamı ölmeden bir kez daha görüp dertleşmeyi, teşekkür etmeyi ne çok isterdim  :(