32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

özkan

gitme la bu ülkede başka bi takıma.. :(

binikalamadım

yani Samsunspor benim üzerime düşerse kalabilirim demeye getirmiş gibi

atalanta8

yalnız gekas reis bu sevgiyi her yer bulamazsın

FaTiH_HaN

İnanç Abi netleşmeyen şeylerden kastın nedir merakta bırakma bizi  :)

samuray

ya gekası takımda tutabilmek için bi kampanyamı yapsak ne yaş itibariyle bankasyada oynama şansı varmı statü gereği 23 yaş sınırı var galiba yabancılarda ama düştüğümüz için elimizde tutabilme imkanı var mı acabe

ercan0655

1.lig'te şuan ki duruma göre bizde ancak antrenör olarak kalır gibi gözüküyor  :D

Keşke kalsa da bizimkiler birazcık güreşçi gibi ayakta kalmayı direnmeyi mücadeleyi öğrense, kendini yerden yere atmasa penaltı çalınacak diye. Bakınız BORal !!!!  :kafa:

Kaya

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 11 Nisan 2012, 19:15:26
İnanç Abi netleşmeyen şeylerden kastın nedir merakta bırakma bizi  :)
Netleşmeyen şey herkesin şike olayını beklemesi,yöneticisinden futbolcusuna.Gekasın açıklamaları da bu yönde zaten dikkat edersen

maviay55

12 Nisan 2012, 18:35:57 #968 Son düzenlenme: 12 Nisan 2012, 18:48:16 maviay55
AlıntıKAYSERİ GEKAS'TA ISRARLI
Samsunspor'un Türk futboluna tanıttığı Yunanlı milli oyuncu Gekas'a Türkiye'den teklifler yağıyor. Gekas'a en ciddi teklif Kayserispor'dan geldi
TÜRKİYE'DE KALACAĞIM
Ligin ikinci yarısında Kırmızı-Beyazlı renklere katılan ve oynadığı maçlarda attığı gollerle tüm Türkiye'nin dikkatini çeken Yunanistan'ın milli oyuncusu Theofanis Gekas'ın hayali kısa sürede çok sevdiği Türkiye'de futbol yaşamını sürdürmek. Samsunspor ile sözleşmesi 31 Mayıs'ta bitecek olan Gekas'a Türkiye'de birçok takımdan transfer teklifleri de yağıyor.

GELEN TEKLİF DOĞRU
Gekas ile en ciddi ilgilenen kulüp ise Kayserispor. Kırmızı-Beyazlı kulübün transferle ilgili yetkilileri Gekas'ın manajeriyle temasa geçtiği öğrenildi. Tedavisinin devam ettiğini belirten Gekas,"Samsunspor ile sözleşmem bitiyor. Samsun'u çok seviyorum. Kalırmıyım, gidermeyim şu an bilemiyorum. Ama Türkiye'de oynamak istiyorum. Gelen teklif doğru" diye konuştu.

kaynak: facebook theofanis gekas sayfası

git avrupada istediğin ligde takımda oyna ama gözümün önünde başka formayı giyme theofanis  :'(

cembaba

Gekas bizim taraftarımızı çok sevdi. O yüzden Türkiye çok sempatik geliyor kendisine. Eğer başka takıma giderse çok üzülürüm.

özkan

kayseri gibi taraftarsız yere gidersen o sevgiyi biraz zor bulursun gekas reis devre arası kaçmaya yer ararsın  ;)

samuray

bencede heryerde bu sevgiyi bu taraftarı bulamassın gekas inşallah şu şikedendolayı cezalar falan bir an önce verilir de bi rahat nefes alırız ligte kalarak

ercan0655

BU kadar kısa sürede kendini bize adam gibi futbolunla sevdirdin. Bizde kalsan  tam süper olurdu ama seni seyretmek için kayseri de olur ne yapalım. seneye gelirsin geriye..!!! belki antrenör olarak ne dersin?

Desiqner

TFF 1.Lig'e düşmek umrumda değil reis.Çünkü oradada kovalayacağız.Ama senin gitmen küme düşmekten çok koyacak valla :(

mimar55

Babamin gekas icin soyledigi soz oglum aha bu adami kim aldiysa diger transferleride o yapmis olsaydi simdi stad gene bukadar dolu olurdu bundan iki katida disarda olurdu adama top gelince sanki bizim koylu gibi oynuyor