32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

kaptan 55

senin t.aaa rını yesin takımdaki ruhsuzlar.

HoliganSamSunLu

yüreğin yeter senin adam gibi adammışsın

özkan

Eskiler derdi bir timofte vardı bir ertuğrulu izlerdik diye,bizim jenerasyon içinde gekas sanırım bizim için bu kategoride bir oyuncu.

celebi

Çıldırt bizi baskan al gekasi bize

jean

hic yunanistanin gol atacagina sevionmemistim ins gekas guzel turnuva cikarir keske ligde kalsaydikta kontrati uzasaydi eminim seneye ilk 6 icinde olurduk olmuyor ne yazikki her istenilen

Serkan

Başladı leş toplayıcılar.

Desiqner

Ligde kalsak önümüzdeki yıl herşey çok güzel olacaktı.Ulan bu taraftar bunu haketmiyor be.Şimdi Murat'a , Adem'e , Gekas'a akbaba gibi üşüşecekler.  :-X

55.hakan

Gekas Samsunspor'da kalıp kalmayacağım belli değil demiş satır aralarında bunu duymak bile sevindirici Başkan parasıyla bir şekilde oluru varsa şu adamı takımda tut.
Gekas''Dileğim, önümüzdeki yıl da yine Türkiye'de olmak. Samsunspor'da mı olurum ya da başka bir takımda mı bilmem ama Türkiye'de olmak istiyorum" diye konuştu''

FaTiH_HaN

Yada ligden düşürmeyecekler onu bekliyor ben ona yormak istiyorum bu durumu  :)

mehmet yılmaz

Bari Avrupa şampiyonasında Samsunsporlu Gekas olarak yer alsa...
Baska bir takımda görmeye dayanamam :(
Gitse iyi olur yurt dışına ama neden gitsin? Ligi tanıdı, klas futbolcu, sevildi, parasını da alır. Ah ulan ah... Keşke kalabilseydik.

Ahmeti

Ne yıldızlar geldi geçti ama çok oldu bu taraftarın uzun yıllar anlatacağı bir yıldız görmeyeli. Bize bu mutluluğu yaşattığın için teşekkürler Theofanis Gekas seni hiçbir zaman unutmayacağız.

Kaya

Daha hiçbir şey net olmadığı için paylaşmayacaktım ama...

#32 Theofanis Gekas---- SAMSUNSPOR

twitter

bazıları gibi öküz değil "samsunspor'da mı olurum bilmiyorum" diye biliyor en azından.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: twitter - 11 Nisan 2012, 17:53:36
bazıları gibi öküz değil "samsunspor'da mı olurum bilmiyorum" diye biliyor en azından.
öküzlük değil karakter meselesi kardeşim  ;)