32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

KareAs55

atalanta8

gekas gidersen türkiyede kalma sindiremem

isa55

Böyle bitmemeliydi Gekas.

hala kızı

Bjk maçında oynasaydı iyi'ydi iyi

cgr

Samsunspor'un Yunanlı golcüsü Gekas, Samsun'a gelip tedavisinin 3-4 hafta süreceğini belirterek arkadaşlarına veda ederken gözyaşlarını tutamadı. Gekas, "Beşiktaş ve Sivas maçlarında tribündeki yerimi alıp takımımı destekleyeceğim" dedi.
Kayserispor maçında aldığı darbe sonucunda sol diz yan bağlarından sakatlanan ve tedavi için ülkesine dönen Theofanis Gekas, Samsun'a geldi. Sezon sonunda sözleşmesi sona eren ve Avrupa Şampiyonası'nda Yunanistan milli takım kadrosunda da yer alacak olan Gekas, Samsunspor'un kalan iki maçında da sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek. Samsun'a gelerek takım arkadaşlarına destek veren Yunanlı golcü Gekas, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Gekas, sağlık durumunun beklediğinden ciddi olduğunu ve sahalardan bir süre uzak kalacağını belirterek, "Teknik direktörümüz Mesut Bakkal ve doktorumuzla konuştuk. Durumum beklediğimizden daha ciddi çıktı. Son maçı oynarım hesaplamaları yapıyorduk ama maalesef son maça da yetişemiyorum. 3-4 hafta sahalardan uzak kalacağım. Cumartesi günü takım arkadaşlarımla birlikte İstanbul'a gidip, Pazar günü de Beşiktaş maçında tribünden destek vereceğim" diye konuştu.

"HAYATIM BOYUNCA GEÇİRMEDİĞİM 3 AYI BURADA GEÇİRDİM"
Beşiktaş maçının ardından tekrar Yunanistan'a döneceğini, ancak son hafta Sivasspor maçını izlemek üzere yeniden Samsun'a geleceğini söyleyen Gekas, "Ben çok üzüldüm. Hayatım boyunca geçirmediğim üç ayı burada geçirdim. Bu kadar sevgiyi, desteği ilk defa gördüm. Yabancı kişiye duyulan sempatiyi ilk defa burada gördüm. Ligde son hafta oynanacak Sivasspor karşılaşmasına da mutlaka geleceğim. Orada taraftarlara veda edeceğim" dedi.

Mert

Şu resim beni de duygulandırdı  :'(

hala kızı

şu adama bir kareo ile veda etmeli

Mert

Antrenmanda kim sakatladı acaba hani gereksiz bir adam sakatladıysa ona yanarım.

burakbas

biz seni nasıl sevdik , sen bize nasıl bağlandın. Nasıl bir 3 ay bu , ağlıyoruz GEKAS ! NE YAPTIN SEN  :( :( :( :(

brigand

Alıntı yapılan: Mert - 30 Mart 2012, 13:29:35
Antrenmanda kim sakatladı acaba hani gereksiz bir adam sakatladıysa ona yanarım.

Kaç tane gerekli adam var ki? Açıklasınlar Hakan Arslan desinler tek başıma linç edeyim >:(

kalptenþimþek

30 Mart 2012, 16:53:59 #896 Son düzenlenme: 27 Temmuz 2012, 13:13:02 kalptenþimþek

Theofanis Gekas

ne söylesem ne yazsam bilemedim,şu fotografı görünce benimde gözlerden yaş gelmeye başladı... oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya öyleyim :'(

King1965

YOlun Açık olsun Evlat .. Seni Samsunspor taraftarı asla unutmayacak .. İnşallah ligde kalırız gekas yine burada olur

isa55