32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

ngonge

Alıntı yapılan: binikalamadım - 25 Mart 2012, 16:13:15
benim bildiğim süper ligde kalırsak ve 300 bin euro daha ödersek kalmak zorunda

Evet 300.000 EU sanırım takım ligde kalırsa verilecek bonus gibi birşeydi. O zaman 6 aylık 600.000 alıyor olacak.

burakbas

bjk ye koy canımı ye !

fanatik samsunsporlu

oynayacak mı beşiktaş maçında?

ahmetsefa55

gekasla sözleşme uzatamayız.sözleşme uzatmamız için transfer sezonunun açılması gerekiyo.
transfer sezonunda da zaten düşüp düşmediğimiz belli olacak.
ayrıca düşmeyeceğimiz için şimdiden anlaşılsa hiç fena olmaz.transfer döneminde de anlaşma imzalanır.
yanına da sağlam bir forvet oh yeme de yanında yat.

Mert

Alıntı yapılan: muhalif - 27 Mart 2012, 17:32:39
ayrıca düşmeyeceğimiz için şimdiden anlaşılsa hiç fena olmaz.transfer döneminde de anlaşma imzalanır.

:o

Mert

27 Mart 2012, 19:26:03 #846 Son düzenlenme: 27 Mart 2012, 19:32:14 Mert
Alıntı yapılan: muhalif - 27 Mart 2012, 17:51:36
?

Düşmeyeceğimiz kanısına nerden vardın ?

Düzeltiyorum

Matematiksel hariç tabi.

Sercan

tamam da biz gekasla 2,5 yıllık sözleşme imzalamadık mı? Uzatma işi nereden çıktı?

Mert

Sözleşmesi 31 Mayıs 2012'de bitiyor

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Mert - 27 Mart 2012, 19:26:03
Düşmeyeceğimiz kanısına nerden vardın ?

Düzeltiyorum

Matematiksel hariç tabi.
1.si ben matematiksel olarakta düşmeyeceğimize inanıyorum.
2.si şike den dolayı ya bir kaç takım düşürülecek ya da küme düşme kalkacak.

her türlüsü bize yarıyo.
Samsunspor s2mi düşer dedik bi kere  ;)

Mert

twitter

maviay55

AlıntıGolcü Gekas Beşiktaş maçında oynayacak

Ülkesine tedavi için giden Yunan golcü Gekas, bugün Samsun'a dönüyor. Golcü futbolcunun Beşiktaş maçında oynaması bekleniyor.

Kayserispor maçında sakatlanan ve ülkesine tedavi için giden Yunan golcü Theofanis Gekas, bugün Samsun'a dönüyor. İzinli olarak ülkesine giden Gekas'ın Yunanistan Milli Takımı'nın doktarlırına ayağını gösterdiği ve onların tavsiyesi doğrultusunda tedavisine başladığı öğrenildi. Gekas'ın Beşiktaş maçında oynaması bekleniyor.

Samsunspor Gürol Kazım Yılmaz, Gekas'ın iyi bir profesyonel olduğunu belirterek, "Gekas'ı en iyi doktorlara gösterdik. Doktorlar 3 hafta oynayamayacağını söyledi. Ülkesinde daha kısa sürede iyileşeceğini söyleyince izin verdik. Dediği gibi oldu. Bugün dönecek. Kontrolden geçecek ve Beşiktaş maçında oynayıp oynamayacağı belli olacak." dedi.

GençKozluklu

Bu adam gelsin shaya çıksın ki çıkar. Büyüksün GEKAS. Sırf seni kaybetmemek için bile bu lige kalmalıyız. Snein gibi profesyonel ve adam gibi adam sayesinde artık Yunalılara daha sempati ile bakıyorum.

özkan

Hoca olsam,sakat olsa bile sahaya sürerdim..