32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

feveran

şarkı da damar tam ağlamalık

emre

gideceksen diyecek bir şey yok da kal ve efsane ol be Fanis!

Desiqner

Arkadaşlar Facede bir arkadaş Kayseri peşindeymiş diye yazmış ama aslı nedir ? Bu arada başkanın şöyle bir açıklaması var ;

GEKAS SÖZLEŞMELİ FUTBOLCUMUZ
Başkan Yılmaz, Gekas ile sezon sonuna kadar sözleşmeleri bulunduğunu, oyuncunun takımdan ayrılmadığını kaydetti. Yılmaz,"Gekas'a teklif gelmesi bizi mutlu eder" dedi

TAM BİR PROFESYONEL
Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, Gekas'la ilgili ortaya atılan haberlere açıklık getirdi. Gekas'ın izinli olarak ülkesine gittiğini belirten Başkan Kazım Yılmaz,"Kayserispor maçında sakatlandı. Doktorlar 3 hafta oynayamayacağını söyledi ve bizden izin aldı. Ülkesinde tedavisini sürdürecek ve Samsun'a geri dönecek. Gekas öyle iyi bir profesyonelki, başkası olsa, 'Sezonu kapattım' der geri gelmezdi. Ama o 'Beşiktaş maçında oynayacağım' diye haber gönderiyor" dedi.

GEKAS'TAN MEMNUNUZ
Gekas ile sezon sonuna kadar sözleşmelerinin de olduğunu hatırlatan Başkan Kazım Yılmaz,"Gekas'ı Türkiye'ye biz tanıttık. Tabiki başka takımların transfer teklif etmeleri oyuncumuzu mutlu ettiği gibi bizide eder. Daha lig bitmedi. Biz duruma göre yeniden anlaşma yapabiliriz. Gekas Samsun'da mutlu ve bizdende ayrılmak istemiyor. Geldiği zaman görüşeceğiz ve ortak kararımızı alacağız. Biz Gekas'tan memnunuz" diye konuştu.[/b]

isa55

Yeni kuracağımız takımda görmeyi gerçekten çok isterim. Rahat 25 gol atar.

55.hakan

Başkanın geldiği zaman görüşeceğiz demesi beni heyecanlandırdı açıkçası.Takımda kalması , küme düşsek bile en büyük teselli olur benim için.

Mert

Buraya gelmemde başkanın çok emeği var demişti.Her gol attığında başkanı işaret ediyordu.Yani giydiği formanın ve kendisi için harcanan emeğin kıymetini bilen birisi olduğu için seviyoruz.Kal bizimle gekas daha çok işimiz var.

Theofanis Gekas

kalma ihtimali yokki nasıl kalcak ?

55.hakan

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 25 Mart 2012, 01:46:36
kalma ihtimali yokki nasıl kalcak ?
Sezon bitmeden sözleşme uzatırsa kalabilir diye biliyorum

isa55

parasıyla değil mi kardeş

Theofanis Gekas

öyle bir imkan varsa ne ala lakin bence hayalperest olmayalım,çok çok sevsem de Gekasın kalmasını istemem,o büyük insan çamur sahalara,2.liglere yakışmaz,tıpkı bizim armamız gibi.lakin yapıcak bişey yok,eğer böyle bir şansımız varsa Kelharla sözleşme yenileyelim bence

lucarelli

Adam yarım sezon için 650 Euro alıyor. Süper insan, büyük golcü ama yıllık 1.3 milyon euro bankasya için ciddi maliyet.

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: lucarelli - 25 Mart 2012, 14:58:14
Adam yarım sezon için 650 Euro alıyor. Süper insan, büyük golcü ama yıllık 1.3 milyon euro bankasya için ciddi maliyet.

yarım sezon 350bin,300 bonservis içindi

twitter

gekas mümkünse gitsin avrupa'ya top koştursun.
yüreğim el vermez kayseri kadri has'ın yanında ki tezekli sahada ayağına top beklemesini.

binikalamadım

benim bildiğim süper ligde kalırsak ve 300 bin euro daha ödersek kalmak zorunda