32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

özkan

Bizde bir gekas vardı,leblebi gibi gol atardı..  :(

maviay55

şükürler olsun senin gibi bi golcüyü çıplak gözle görebildim

ChucKeR

cidden adamlığına denecek yok. geri düştük hala duran toplarda savunmaya geliyodu. gelmese niye gelmedin demezdi kimse ama hep geldi. müthiş topsuz koşular yapıyor, ama boşalttığı alanı değerlendircek arkadan gelen yok. orta sahayı biliyosunuz, ekigho da bi ezberi var dışına çıkmıyo. bir pasörümüz olsaydı cidden çok farklı olacaktı. zenkeyi gol kralı yapan hakan gekas'la neler yapardı . :(

alt ligde devam edeceğini zannetmiyorum. haklı da yakışmaz bu adama bank asya. umarım başka takıma gitmez. bonservisi bizde gerekirse zarara girsin yönetim türkiye'ye vermesin bi zahmet.

gekas'a çok ısındıydık çok yazık oldu cidden.

Burak

3 kere ön direkten top çıkardı yok arkadaş biraz da şans olacak yıllar sonra bir efsane yakaladık yarım sezon elimizde tutabileceğiz  :(

Theofanis Gekas

trabzonlu uşaklar bile kabul ediyor burağın yerinde gekas olsa 10 fazla atardı buraktan dediğimde  :(

5trawberry

Belki tutabiliriz elmizde he ? olmaz mı ki.

lucarelli

Düşersek, bilmediğimiz bir Türkiye veya Türki Cumhuriyet vatandaşlığı yok ise yaşı nedeni ile imkansız.

5trawberry

Düşen takımın bir oyuncusu olduğu için yaş ve uyruk önemsiz, oynayabiliyor diye biliyorum..

Örnk: Ali zitouni.

lucarelli

Gekas ile 1,5 yıl sözleşme imzalamış olsaydık oyanaybiliyordu. Ama Gekas'ın sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Ben uzatma hakkımız yok diye biliyorum.

SametYılmaz55

sezon bitmeden sözleşme uzatma ihtimali oluyor herhalde abi ama genede tam bilmiyorum :o matematiksel olarak kesinleşmeden görüşüp uzatırsak oynar herhalde ama araştırmak lazım iyice

cgr

Takımda ki sözleşmesi devam eden yabancı oyuncular, bir alt lige düştüğü anda yaş ve ülke sınırına bağlı kalmadan oynayabiliyorlar...

Fakat, sene sonu veya sezon içerisinde(mart,nisan ayları) sözleşme yapma ihtimali bulunmuyor bir alt lige düştüğünden dolayı.

Bu yüzden... Elveda Fanis...  :( :(

Burak

Arkadaşlar rüya da yaşamayalım Gekas'ın yıllık ücretiyle takım kuruluyor Bank Asya'da

burakbas

havzalı55

Bank Asyada Gekasın başarılı olabileceğine pek ihtimal vermiyorum açıkçası. Bank Asyada Teknik taktik değilde mücadele iş yapıyor Gekas rakip defansları hırpalayıp pek bunaltabilcek bi oyuncu değil en güzel şekilde uğurlamalıyız Gekası bence Acı ama gerçek :(

Desiqner

Sessiz geldi ama sessiz gitmesin.Güzel bir uğurlamayı hakediyor...  :-\