32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

bir sen varsın birde adem.üzüldüğüm en büyük nokta seni bu takıma alanlar sana pas atacak,seni pozisyona sokacak bir tane ortasaha almadılar :rulet: bir tane ortasahamız olsa değil sekiz onsekiz tane rahat sallardın

GökhanÇağlar

Adem ve Gekas başka yok bu takımda formanın hakkını veren.Adamsınız

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 11 Mart 2012, 16:23:09
bir sen varsın birde adem.üzüldüğüm en büyük nokta seni bu takıma alanlar sana pas atacak,seni pozisyona sokacak bir tane ortasaha almadılar :rulet: bir tane ortasahamız olsa değil sekiz onsekiz tane rahat sallardın

Bugün tribünden biri aynen şöyle dedi: "Forvetin Gekas, ortasahan Hakan ne anladım bu işten ?"  :kafa:

SametYılmaz55

vurduğun gol olsun kendimizden geçelim :kanka:

Theofanis Gekas

boz artık orucu kral  :gooolll :gooolll :gooolll

GökhanÇağlar

Bugün golü var Gekas'ın

burakbas

Haydi sırtaki. Göster nasıl oynanıyormuş . . .

SametYılmaz55

11 maçta 8 gol sen ne yapacaksın daha :( :( Aldığın para sonuna kadar helal olsun Gekas

burakbas

Sen olmasaydın belki biz bu maçı konuşmayacaktık. Umutlarımızı bir nebze sürdürdün. Helal olsun aldığın para.

Gorkem

saim55

Gideceğine en çok ben üzülürüm her halde. Her şey için teşekkürler sana. Keşke bir tanışabilseydik

Theofanis Gekas

Samsunsporun unutulmazları listesine girdin kral,yolun açık olsun,inşallah herhangi bir Türk takımıyla anlaşmazsın,seni başka takımda izlemek bana çok koyar

Desiqner

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 18 Mart 2012, 23:36:20
Samsunsporun unutulmazları listesine girdin kral,yolun açık olsun,inşallah herhangi bir Türk takımıyla anlaşmazsın,seni başka takımda izlemek bana çok koyar

Avrupa'ya git Kral...
Türkiye'de oynaman gerçekten çok koyar...

Atakumlu

Bu adam kadar hırslı bir adam yok bence takımda ... Dk.lar 70-80 olmus tek basına ilerde pres yapıyor ve surekli kanatlara bakıyor rakip saga veya sola attıgında bizden biri var mı diye ?? Gekas gibi bir oyuncuyu takımımızda gormek bizim için buyuk bir şerefti , çok şükür ki böyle bir adamı tarihimizde hatırlayacağız ...

sadece55

Yazık adamı kanser edecekler