32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

la siz anca pankart yaptırtcaz deyip paraları hiç etmeyi değerlendiriyorsunuz..  :x(( :x((
yönetim kuruluymuş  al_sana al_sana
toplantıymış  :kafa: :kafa:

GençKozluklu

Alıntı yapılan: de_brk7 - 14 Şubat 2012, 00:49:05
Gekas kareografiyi ne zaman hak edecek ? Ya da tüm futbolculara yönelik. ?

Bu fikre katılıyorum. GEkas'a ayrı parantez açmak gerek. Bu sitenin bir başka güzelliği de fikir üreten insanların çok olması. Sitemiz üyeleri genel olarak seviyeli ve entellektüel kişilerden oluşyuro. PEk çok güzel organizasyo nyapılabiliyor brilikte harekt edilerek.

Bütün siteye üye arkadaşlarımızı bir SAMSUNSPOR aşığı olarka tebri kve takdir ediyroum. Çok seeviyel ibir taraftarlı körneği sergileniyor.

Teşekkürler

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Şubat 2012, 18:18:33
buba samsunlu sanma ki kardeşlerimizi sahipsiz bırakırız :holey:

sanıyorum  :evet: :evet: ne olacak   :suslen: :suslen:

samuray

ah ah keşke sezon başı alabilseydik öyle saçma tansferler yapıldıki harbi büyük golcüymüş gekas  >l< >l<

mehmet yılmaz

La bu beleşçi cgr, Gekas'ın orijinal formasını almış. Kulüpten birilerinden bulmuş, etmiş.
Ankara deplasmanına mutlaka gel, gelirken Gekas formanı da özellikle giymeni istirham ediyorum Çağrıcığım dedim.
O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese :) 8)

Serkan

12-13 yaşından beri samsunspor'u kovalarım daha bir kere futbolcunun formasını alamadım : )

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Şubat 2012, 19:31:29
12-13 yaşından beri samsunspor'u kovalarım daha bir kere futbolcunun formasını alamadım : )

Serkan,
Ayarlayalım sana bir Akaki Khubutia forması :) :)

Serkan

arma varsa gerisi teferruat be abicim ; ama sanırım herkes gibi benimde içimden geçiyor; gekas'ın formasına sahip olmak ; çünkü belkide ilerde sizlerin bize timofte'yi anlattığı gibi bizimde çocuklarımıza anlatacağımız bir gekas'ımız olacak.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Şubat 2012, 19:44:18
arma varsa gerisi teferruat be abicim ; ama sanırım herkes gibi benimde içimden geçiyor; gekas'ın formasına sahip olmak ; çünkü belkide ilerde sizlerin bize timofte'yi anlattığı gibi bizimde çocuklarımıza anlatacağımız bir gekas'ımız olacak.

İnşallah Serkan, önce şu ligde kalalım, Gekas efsanesini kendisi üretmeye devam edecektir zaten.

masbene

Gollerini
Emeğini
Kalbini
Adamlığını
Sevdik

beşnumara

Abiler ayıptır sorması errea neden Gekas forması basmıyor? Satmaz mı???Yoksa bastı da biz uzak kaldığımız için mi haberimiz yok ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: beşnumara - 14 Şubat 2012, 23:59:05
Abiler ayıptır sorması errea neden Gekas forması basmıyor? Satmaz mı???Yoksa bastı da biz uzak kaldığımız için mi haberimiz yok ;)

Gekas formaları var Fatih, Vitrinleri süslüyor :)
Ama ben Gekas'ın katıldığı bir organizasyon olması gerektiğini düşünüyorum.

beşnumara

Teşekkürler abi o zaman biz baya uzaklaşmışız Samsunspordan.Ligde kalırsa çıkacaktım piyasaya :) kötü günde arazi olurum iyi günde çıkarım ortaya :evet:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Şubat 2012, 00:07:13
Teşekkürler abi o zaman biz baya uzaklaşmışız Samsunspordan.Ligde kalırsa çıkacaktım piyasaya :) kötü günde arazi olurum iyi günde çıkarım ortaya :evet:

Keller'i alamadık ama Kelhar'ı aldık, halen yoksun ortalıkta :)
Seni en son Bursa'da mı görmüştüm? Yooo.. Antep'te de vardın değil mi?
Ankara'ya geliyn mi? :)

HoliganSamSunLu

türkiyenin gündemne oturdun helal olsun sana gekas o hakemin varya .....