32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

hocam tartışmasız en iyi yabancımız...
Timofte iyidi hoştu ama oynadığı maçlardan çok oynamak istemediği maçları hatırlarım ben ;)
şahane kırmızı görürdü..veya 4. sarıyı veya üst üste iki hafta sarıyı :)
Gekas inanılmaz bir yürekle oynuyor.
Bir ara sağ bekte gördüm adamı..
Top çıkartmaya çalışıyordu.
kazandırdığı paralarda cabası.
Kendisi bedavaya geldiği gibi bu boş beleş adamların paralarını da çıkarmaya başladı :)

Forza Gekas :D :D :D

Theofanis Gekas

kimler geldi kimler geçti hiç birisi senin kadar sevilmedi Kral  >l< >l< >l< >l< >l<

**KaR6**

bi kontra atakta serdar özkan sol tarafta bıraktı önüne, gelişine bi plase yaptı, istediği gibi gitmedi.. o şekilde o golü ordan atsa, heykeli için harç karıştırmaya başlıyodum direkt..

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Şubat 2012, 22:42:56
bi kontra atakta serdar özkan sol tarafta bıraktı önüne, gelişine bi plase yaptı, istediği gibi gitmedi.. o şekilde o golü ordan atsa, heykeli için harç karıştırmaya başlıyodum direkt..

top ayağına tam gelirken Serkan Aykuuuuuutttttt diye bağırdım ama istediği gibi vuramadı :)

Serkan

Sercan

Alıntı yapılan: Serkan - 13 Şubat 2012, 23:12:44
o senmiydin : )

Evet. hatta Theooooo koş ve at dedim,gitti attı.:P sevgiler eski iak5529 >> yeni Kaya'ya :)

Sioux

Ömrüm Yunanistan, israil ve Sırbistan'ın büyük turnuvalara katılamamasını, katılsalar da tez zamanda elenmesini dilemekle geçti :)
Ama Gekas bizi ligde bıraksın, Avrupa Şampiyonasında Yunanistan maç kazanınca çarşıda konvoy yapacağım...  ;D :P

Sercan

Bende bizim Samsunsporlu halk oyuncu çocuklardan 10 kişilik bir sirtaki ekibi yapmayı düşünüyorum :) Kabaceviz'in peşine Sirtaki'yi bağlarız ohh mis :P

masbene

elmander 26 maç 9 gol
"one touch" gekas 6 maç 7 gol   :ok

burakbas

Gekas kareografiyi ne zaman hak edecek ? Ya da tüm futbolculara yönelik. ?

Desiqner

Alıntı yapılan: de_brk7 - 14 Şubat 2012, 00:49:05
Gekas kareografiyi ne zaman hak edecek ? Ya da tüm futbolculara yönelik. ?

Ligte kalmamız garantilenirse son maç evimizde olabilir.

GençKozluklu

14 Şubat 2012, 10:10:49 #596 Son düzenlenme: 14 Şubat 2012, 15:58:10 GençKozluklu
Burada transfer söylentileri geçerken Gekasla ilgili bazı şüpheli yorumlara karşın bir arkadaşımızın aşağıdaki sözlerini görünce çok dikkatimi çekmişti. Acaba çok mu abartıyoruz diye.

Bu gollerden sonra o yorumu çok daha iyi anlıyorum. Ve yukardaki pek çok güzel yoruma da kısa cevap ve yorum olarakta verilebilir.

"GEKAS LAN  BU GEKAS"

Hakikaten Gekas'tan bahsediyoruz. Ne desek az.

Burak

ara transfer sayfasının 115-130 arası çok eğlenceli Gekas'ı beğenmeyenlerle savaş verilmiş resmen :)

babasamsunlu

beğenmeyenleri buraya toplayalım bi güzel sopa atalım... :D :D

şaka şaka hemen sitede demokrasi yok diye bağırmayın :D :D

ngonge

Alıntı yapılan: Burak - 14 Şubat 2012, 11:08:13
ara transfer sayfasının 115-130 arası çok eğlenceli Gekas'ı beğenmeyenlerle savaş verilmiş resmen :)

Evet bende baktım gerçekten eğlenceli ama en iyi öngörüyü brigand yapmış:

Alıntı yapılan: brigand - 03 Ocak 2012, 01:25:52
Theofanis Gekas'ı tartışmak bence gereksiz. Kızanlar olabilir ama vizyon olarak bile gayet iyi transfer olur. Ivesa'nın ayağının dibine,Fornezzi'nin sağ üstüne, Parker'ın bacak arasına, İlker'in bir sağına bir soluna, Rüştü'ye aşırtma, Hakan Arıkan'ı 8 yapıp atardı !