32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

Olurda düşersek hem Samsunporumun düşmesine hemde Gekasımızı kaybetmeye nasıl dayanırım hiç bilmiyorum,hele ki onu başka bir Türk takımında görürsem herhalde kahrımdan ölür giderim  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

5trawberry

Bu takımdan ne yıldızlar gitti. Yıldızsa gider, adamsa kalır.. Düşsek de çoşsak da.

erkutdem55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 08 Şubat 2012, 00:58:39
Bu takımdan ne yıldızlar gitti. Yıldızsa gider, adamsa kalır.. Düşsek de çoşsak da.

Gekas kadar kariyerli çok fazla futbolcumuz olmadı.Bir elin parmaklarını geçmez,en azından uluslararası alanda bilinirlik anlamında bakarsak.Bence giderse adam olmadığından değil,adam olmayanların onu adam yerine koymamasından gider.

Theofanis Gekas

Bir futbolcu düşünün hasta hasta,takımımın bana ihtiyacı var diye maça çıkan
Bir futbolcu düşünün yeni teknik direktörün yanına gidip bu takımı nasıl ligde tutabiliriz diye fikir alışverişinde bulunan
Bir futbolcu düşünün ilk defa oynadığı ligde 6 maçta 6 gol atan
Bir futbolcu düşünün yenilince bütün Türk futbolcular!!! soyunma odasına giderken deplasman tribününe gelip taraftarını alkışlayan

Bence yukarda yazdıklarım Gekasın adamlığını tartışmamaya yetecek şeyler,22 yaşında bir Samsunsporlu olarak çok yıldız çok futbolcu gördüm ama hiçbirini bu kadar sevip kendi parçam gibi hissedememiştim,Gitsede kalsada benim efsane olarak ilerde çoluk çocuğuma anlatacağım bir insan olacak.

erkutdem55

Avrupa Şampiyonasını seyretmem için bir sebebim var artık.

Theofanis GEKAS.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Şubat 2012, 01:13:58
Avrupa Şampiyonasını seyretmem için bir sebebim var artık.

Theofanis GEKAS.

Gekas'ı tüm dünyaya Samsunsporlu futbolcu olarak izletmeyi nasip et Ya Rabbim..

özkan

Takımdakilerin çoğu ( bana göre hepsi) ne senin adamlığına,ne de futbolculuğuna yanaşamaz,yanından geçemez be fanis.

oguz_5528

Pazar günü gol atacak şimdiden söylim Gol Gekas

HoliganSamSunLu

gekası orta saha topla buluşturursa gekas pazar günü boş geçmez.

GökhanÇağlar

attığı 6 golü de içerde attı,inşallah yine atmaya devam eder.bence Bance yle çok iyi bir ikili olacaklar...

fanatik samsunsporlu

idmanlarda banceyle gekası mı deniyor ileride.seyreden var mı?

samsunum

realfans

takımda hakeden herkese helal olsun

Desiqner

Antep'e bir mesaj vermiş orada Gekas :D

celebi