32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

RT55

nasıl bir klip bu..müthiş.. >l<

kumköylü ahmet

bu videoyu youtubeda nasil bulcaz?facebookda paylascam acil hehe

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 03 Şubat 2012, 23:57:07
bu videoyu youtubeda nasil bulcaz?facebookda paylascam acil hehe

gekas hattrick yazan yere tıkla abı.
ordan facebook a paylas. ;)

kumköylü ahmet

tamam hal ettim tesekkurler kardeslerim super yaa :D

mehmet yılmaz

Ulusal basından

Alıntıİnanın, kırk yıl düşünsem böyle bir başlık atacağım hiç ama hiç aklıma gelmezdi.
Gekas-Hellas!
Diyeceksiniz ki, o da ne?
F.Bahçe'ye bir dönem "Acıların takımı" yakıştırmasını yaptıran Samsunspor'dan acının lezzetli sunumu Gekas!
Daha neti, golcünün tarifi; golün arifi Gekas.
İhtiyar kurt, sadece kariyer değil; kariyerini konuşturan dinamit gibi bir usta.
Hayranlık uyandırmadı, desem yalan olur... Penaltının kralını atıyor, ağızım açık seyrediyorum, o parmak ısırtan vuruşuyla Volkan gibi Avrupa'nın en iyi kalecisini terse yatırışını.
Peh, peh, peh!
Yahu, alenen bu bir Yunan mezalimi!

Hasan Sarıçiçek - Türkiye

AlıntıEfaristo* komşu ( Teşekkürler )
Bir Gekas, teslim aldı dün Fenerbahçe'yi. Dört pozisyona girdi, dördünde de stoper hatası. Bir penaltı yaptırdı. O da stoper hatası. Penaltı dahil ilk golde Serdar. Üçüncü golde Yobo.

Oyun içerisindeki eşleşme Gekas-Serdar. Güya Serdar genç. Diri. Agresif. Gekas, neredeyse her pozisyonda devre dışı bıraktı o Serdar'ı. Aklını kullandı. Deneyimini kullandı. Vücudunu kullandı. Vuruş becerisini kullandı ve Fenerbahçe'yi üç golle uğurladı.

Gekas'tan söz etmişken, bir gerçeğin altını çizmekte yarar var. Biraz da yaşı gereği, ağır. Ama gerçek bir santrfor. Zaten CV'sine baktığınızda bu gerçekle yüzleşiyorsunuz. Bu lige gelmiş, ki gelmesi Samsunspor adına büyük şans. Futbolseverler adına da büyük talih... Bir santrforun nasıl oynaması gerektiğinin canlı anlatımı Gekas. O zaman, "Efaristo Poli" komşu deyip, Gekas'ın performansına hak ettiği teşekkürü yollamalıyız.

Tabii bu arada Fenerbahçe'ye de bir göndermede bulunmayı ihmal etmemeliyiz. Ligde şu ana kadar bir Gekas'ı bile olmadığını hatırlatarak.

Samsunspor elinden geldiği ölçüde mücadele etti. Yüreğini ortaya koydu. Hırsını sahaya yansıttı. Gekas o mücadeleyi şekillendirdi.

Zeki Çol - Zaman

AlıntıGekas'ın, bildik alışıldık ciddi bakışı Samsun'a ilk geldiği günlerde biraz tedirgine dönmüş gibiydi. Tabii kolay değil! Ancak sanırım dün bu sıkıntısı tamamen ortadan kalkmıştır. Zaten 3. golden sonraki gülüşü de bunun bir sinyali. Almanya'dan gelen birçok Egeli gibi, Gekas da Türk tipi sert, kavgacı savunmalara nasıl dersler verilebileceğini kolaylıkla göstermişti düne kadar. Ama dünkü dersi özeldi ve Serdar Kesimal'aydı.
Gekas'a dönelim! Bu performansının anlattığı bir şey var. Geçen sene Cenk Tosun'un anlattığıyla aynı. Bundesliga'da antrene edilmiş oyunculardan bir sene yararlanabilirsin! Yararlanmalısın! Ama o kadar! Yani eğer bir eğitim zinciri oluşturamadıysan Bundesliga'dan golcü al! Yarım sezon boyunca öyle bir işine yarar ki Samsun'da bile Sirtaki çalarsın!

Mehmet Demirkol - Fanatik

samsunspor.co.nr

Sercan

Burak

MAÇ 2-1 Olduktan sonra yanımdaki Erdem isimli arkadaşımız (siteye üye değil ama her maçı bizimle izler ) 3.gol olur yine Gekas atar hat trick yapar efsane olur demişti öyle de oldu :)

Jnr.Serkan

Gekas bu sezon golleriyle bizi ligde tutarsa yeni jenerasyon çocukların isimlerinin Gekas olmasından korkuyorum : )

germencisse

Burak yılmaz dua etsin,sene basında gelmedi Gekas.. :)

ChucKeR

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Şubat 2012, 00:46:48
Ulusal basından

Gekas'a dönelim! Bu performansının anlattığı bir şey var. Geçen sene Cenk Tosun'un anlattığıyla aynı. Bundesliga'da antrene edilmiş oyunculardan bir sene yararlanabilirsin! Yararlanmalısın! Ama o kadar! Yani eğer bir eğitim zinciri oluşturamadıysan Bundesliga'dan golcü al! Yarım sezon boyunca öyle bir işine yarar ki Samsun'da bile Sirtaki çalarsın!

Mehmet Demirkol - Fanatik

Mehmet Demirkol'un son dediği çok doğru. bu ülkeye devre arası gelen almanlar yüksek formla sezona başlayıp gittikçe yumuşuyorlar. sanırım antreman teknikleriyle alakalı birşey. Fink en iyi örnek, ama Gekas tecrübesiyle ve takımı sahiplenmesiyle sezon sonuna kadar dimdik devam edecek, bana öyle geliyor.

mehmet yılmaz

Altan Tanrıkulu - Hürriyet

lucarelli

Mehmet Demirkol'un yazısına katılmıyorum, Cenk Tosun bir türk futbolcu. Türk futbolcular maalesef her zaman istiktrarlı olamıyor. Bayern'den Berkant, PSV'den Suat Usta, Heerenveen'den frikik ustası Uğur, Porto'dan gelen Fatih Sonkaya hatta Serhat Akın ve  daha niceleri. Geliyor bir yıl coşuyor, para kazanıp meşhur oluyorlar sonra paranın altında eziliyorlar. Sonra amatöre kadar düşüyorlar.  Gekas bence bu oyuncuların dışında bir oyuncu. Daha profesyonel ve kişiliği de oldukça iyi.

emre

benim en çok hoşuma giden Atatürk'ün kentinde bir Yunanlı kahraman gibi karşılanıyor sözü.Son zamanlarda Samsun dolayısıyla Atatürk ve Gekas ilişkilendirmesi sürekli yapılıyor. Atıyorum bir Karabük'e gelseydi Gekas bu kadar tesir etmezdi sanırım.  :)

kalptenþimþek

Yanlış yapılıyor! Atatürk'ün şehrinde bir yunanlı demekle sanki istemeden de olsa Atatürk Yunan düşmanıymış gibi bir konuma sokuluyor..