32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Kodalak

bana herkes bu adamı nasıl aldınız,nasıl getirdinizTürkiye'ye diye soruyor.

benimde cevabım ; teklifi yapan Samsunpor koçum diyorum,biz öle başka takımlara benzemeyiz.... ;D

kumköylü ahmet

Bugun yunanli arakadasim beni aradi gekasin samsunspora gittigini duyunca sasirmis nasil gider okadar buyuk golcu samsuna diyor bende teklif büyük takimdan gelince yunan futbolcumuz dusunmeden gelmis dedim..ama adamda sasirmis helal olsun samsunspora diyorrr cok gol atar o adam diyorr..insallah artik..

erkutdem55

Mükemmel konuşmuş.Bu adam sadece gol atmaktan çok daha fazlasını yapacak.Profesyonelliği muaazam ve kesinlikle oturmuş bir karakteri var.Bu kadar üst düzeyde oynamış bir futbolcunun,bu derece yüksek motivasyonu beni şaşırtıyor.Sahada kendini hırpalıyor üretmek için hepimiz gördük.
Sayende uzun zaman sonra bir maçı umutla ve sabırsızlıkla bekler oldum.Tükenmeye yüz tutmuş umutları yeşerttiğin için teşekkürler Gekas.

Uğur Yıldız

şu adam sayesinde yunanistan'a hakkatten sevgim arttı  ;) ;)

burakbas

gekas iyi ama bir Murat Yıldırım değil ;D   Ne kadar da büyüttünüz :) iyi iyi , iyi topçu.  :evet:

Theofanis Gekas

3 aylık ücreti 600000 euroymuş

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: muratertan55 - 24 Ocak 2012, 11:59:38
3 aylık ücreti 600000 euroymuş
parasının yarısını çıkardı o zaman..

kaptan 55

Alıntı yapılan: de_brk7 - 24 Ocak 2012, 01:25:30
gekas iyi ama bir Murat Yıldırım değil ;D   Ne kadar da büyüttünüz :) iyi iyi , iyi topçu.  :evet:

la vatann  :deli:

Gorkem

Hep böyle devam gekasss >l< >l<

fanatik samsunsporlu

gollere devam.ilaç ol bize

HoliganSamSunLu

bu adamda iş varda adama pas atan besleyecek adam yok murat şu bencillikten arınsa bir iki ara pası çıkarsa affetmez bu adam.

5trawberry

Senin yerinde olsam dalardım Ekigho'ya paşa paşa da yatardım tribünde :D

Tufan

adamın zaten az olan saçları hepten dökülür sezon sonuna top almak için bi tarafını yırtıyor.

erkutdem55

Adem'in auta verdiği pası alkışlaması takdirlik bir hareketti.

İlerde Bance'den başka sana hayır yok anlaşıldı.Takımdakiler adam olsa 15 gol atardın 2. yarı.

burakbas

spikerin de dediği gibi her pozisyondan sonra gerek Adem' i gerek diğer futbolcularımızı alkışlaması çok güzel bir olay.