32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Stoper

berusa55

samuray

ya bide bance gelse vary a bu gekas leblebi gibi gol atacak gibi geliyor bana rakip takımın stoperleri banceyle uğraşırken gekas kendisine daha fazla pozisyonlar bulacaktır

Turuncu

İnşallah böyle devam edersin gekas  >l<

King Of The North

Aradığımız kan, Gekas, denize düşen yunana sarılırmış ;D (Hakanın lafı)

55.hakan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 21 Ocak 2012, 21:26:57
Aradığımız kan, Gekas, denize düşen yunana sarılırmış ;D (Hakanın lafı)
Evet abi ne yapalım atasözünü uyarladım  :)

berusa55

21 Ocak 2012, 23:36:41 #261 Son düzenlenme: 21 Ocak 2012, 23:40:14 berusa55
Gekas'la ilgili twitler:

https://twitter.com/#!/search/realtime/gekas

6 pas civarında çok etkili; bugün canlı canlı izleme şansına eriştik.

1.Fc Kaiserslautern vs. Eintracht Frankfurt (0:2 Theofanis Gekas)

AhmetDenizci

Kralsın!  >l< >l< >l<

masbene

bize çerçeveyi karşısında görünce rahatça gol atan bir oyuncu lazımdı. o da Gekas mış işte

GençKozluklu

Bu adam daha çok gol atar. Kendine inanılmaz güveniyro ve ne yapacağınıda biliyor. Bence en önemlisi de takımı için çok çabalıyor. Şımarıklığın emaresi olmaması cabası.

ChucKeR

1. gol cidden çok büyük gol. her golcüyüm diyenin atacağı gol değil. kontrol falan. ama yenal'ın da asisti çok sağlamdı. adama da hakkını vermek lazım.  >l<

erkutdem55

Sene başında bizde olsaydı rahat gol kralı adayıydı.Bişey değil bu adam bana Yunanistan'ı sevdirecek.

mehmet yılmaz

2. golü resmen kendisi hazırladı. Önce çizgiye yaklaştı ve Ekhigo'yu kaçırarak pozisyonu kurdu. Bu sırada ceza alanından çıkarak rakip savunmayı kafa olarak rahatlattı. Sonra Ekhigo geçince o da doğru yere koşu yaptı. İçe girmişken birden kendini geri atarak rakip markajından kurtuldu Doğru yerde topla buluştu ve öldürücü dokunuşu yaptı. Gol sonrası sevincinde de direkt golün pasını atan Ekhigo'ya koşması da ayrı bir alkışı hak etti.

isa55

Çok faydalı oldu ve de olacak. Diğer hücum oyuncularımızın işini de kolaylaştıracak...

Kaya

2.golde çok enteresan işler oldu hakikatten..İlk önce akaki bahia ya çizgiye git top alışverişi yap ben arkayı savnurum dedi.Bahia ileir çıktı Gekas ile iki al ver yaptı Hakan'a verdi.Hakan belkide hayatının pasını Ekigho ya ulaştırdı.Açıkcası Mehmet abinin de dediği gibi golde çizgiye gelip müthiş verkaçlar yapan Gekas'ın payı büyüktü..Evet mikrofonlarımız Ankarada...  :D