32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Serkan Aykut demeyin bana onun adını bile duyunca icimde bir kıpırdanma oluyor ... futbol tarihinde en sevdigim oyuncudur kendisi ...

Theofanis Gekas

Bance Gekasa iyi paslar verebilirdi bence,hay sıçayım afrika kupasına  :kanka:

King1965

GEKAS'a çok top çıkarılırsa çok can yakar...

Sol Açık

Alıntı yapılan: muratertan55 - 12 Ocak 2012, 16:59:17
Bance Gekasa iyi paslar verebilirdi bence,hay sıçayım afrika kupasına  :kanka:

Al benden de o kadar!

Bance ile harika bir ikili olacaklarına inanıyorum. Gekas, Bance gelene kadar Trabzon-Ordu-Manisa-İBB-Fbahçe maçlarında 9 puan çıkartmamızı sağlarsa, sonrasını beraber hallederler...  ;)

babasamsunlu

zorla yunanlıları sevdirecekmiş gibisin.  :-* :-* :-*

emrullah

1dk!!! abi O benim toprağaaaam biz O nu Türk yapacaz . :evet: ;) Duydum ki dedesi bizimkilerin Selanik te komşusuymuşta yunanlılara yakın diye orada kalmışlar  :peeh: ;D

berusa55

13 Ocak 2012, 15:38:37 #186 Son düzenlenme: 15 Ocak 2012, 01:33:53 berusa55
Bu takım ligde kalacak
13 Ocak 2012 / 12:42
Samsunspor'un golcü futbolcusu Gekas, "Yunanistan'da ve Almanya'da gol kralı olmak hiçbir şeyi değiştirmez. Öncelikle bu takımın ligde kalmasıdır. Elimden gelen herşeyi yapacağım" dedi

Samsunspor'un büyük umutlarla renklerine kattığı golcü futbolcu Gekas, Orduspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Kral lakaplı Gekas, "Samsun şehri çok güzel. Halkı sıcak kanlı sokakta gezdiğim zaman bana çok samimi davranıyorlar. Benden çok şey bekliyorlar. Beklentileri karşılıksız bırakmayacağım. Türkiye'de oynayan ilk Yunanlı olmama rağmen hiç yabancılık çekmiyorum. Burada tam bir aile ortamı var. Yunanistan'da ve Almanya'da gol kralı olmak hiçbir şeyi değiştirmez. Öncelikle bu takımın ligde kalmasıdır. Elimden gelen herşeyi yapacağım" dedi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=69496

masbene

gördüğüm en adam yunanlı :)

Desiqner

Alıntı yapılan: masbene - 13 Ocak 2012, 15:47:26
gördüğüm en adam yunanlı :)

Biz başka yunanlı görmediğimize göre sıkıntı yok :D

ahmetsefa55

Samsunspor'un Yunanlı golcüsü Theofanis Gekas, Türkiye'de tek hayran olduğu futbolcunun Hakan Şükür olduğunu söyleyerek, "Ben buraya gelen ilk Yunanlı futbolcuyum. İnanıyorum devamı da gelecek" dedi.

Spor Toto Süper Ligi'nde mücadele eden Samsunspor'un devre arasında kadrosuna kattığı Theofanis Gekas, DHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Türkiye'ye gelen ilk Yunanlı futbolcu olan Gekas, transferinin sezon başından beri görüşüldüğünü belirterek, "O zaman bazı şartlarda anlaşamadık ve bu transfer gerçekleşmedi. Bugün gerçekleşti ve buradayım. Burada olmaktan da büyük mutluluk duyuyorum" dedi. Türkiye'ye gelen ilk Yunanlı futbolcu olduğunu hatırlatan Gekas, "Dediğim gibi ben burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ben ilk gelen Yunanlı futbolcuyum. İnanıyorum ki devamı da gelecek" diye konuştu.

4-5 yıl önce Galatasaray, Trabzonspor ve Bursaspor gibi takımlardan da teklif aldığını ancak bu transferlerin o günkü şartlar nedeniyle gerçekleşmediğini ifade eden Gekas, "Türk futbolunu yakından takip ediyorum. Türkiye'de tek çekindiğim ve hayran duyduğum futbolcu Hakan Şükür. Kendisinin hayranıyım" diyerek şöyle devam etti:

"Türkiye'ye ve dolayısıyla Samsunspor'a iyi şeyler yapmak için geldim. Biz bir takımız ve bir bütünüz. Bütün çarkların dişleri hep birlikte hareket ettiğinde takım olarak daha iyi şeyler yapacağımıza daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum."

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/gekasin-favorisi-hakan-sukurSXHBQ264040SXQ

yilmazselcuk55

"Türkiye'ye ve dolayısıyla Samsunspor'a iyi şeyler yapmak için geldim. Biz bir takımız ve bir bütünüz. Bütün çarkların dişleri hep birlikte hareket ettiğinde takım olarak daha iyi şeyler yapacağımıza daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum."
>l< >l< >l< >l< >l<

samuray

hadi gekas kim tutar seni ya yeterki orta sahamızdan kanatlardan sana o isaabetli toplar atılsın sende gole çevir işin bu zaten gol atmak yeni bi tanju çolak olurmu samsunda ayağına kuvvet geaks

fanatik samsunsporlu

Sioux

Eğer Gekas TS'ye yazarsa ve oradan galip dönersek bir efsanenin başlangıcı olur. Rakip savunmaya korku verdiği kesin.

kaptan 55

toprakçılık yapan trabzonspor'lu olsun  8)