32 - Theofanis Gekas

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 21:24:14

« önceki - sonraki »

samuray

kesin siftah yapacak gekas

LisandroLopez

İsmi bile heyecan veriyor taraftara

GökhanÇağlar

özellikle hava toplarında çok etkili bir forvet,bugün oynasın alışsın haftasonu gerekeni yapar...

celebi

istediği topları bulamadı ama tecrübe abidesi resmen

SametYılmaz55

ne güzel de vurdun öyle >l< >l< >l<

Tufan

penaltı menaltı siftahı yaptı darısı Trabzon'a :)

binikalamadım

yok abi adama top taşıyabilseler 2 - 3 tane atardı

lucarelli

Her ne kadar etkili olamasa da bence ortasaha ve Zenke'nin pasları atamamasındaydı. İlerleyen haftalarda daha iyi olacak inşallah.

isa55

tek maç olması oyunu bu hale soktu. adamın başında sürekli 2 adam vardı ve etkili olamadı. Ligde böyle olmayacak, klasını konuşturacak.

twitter

yorum yapmıyorum.
trabzon maçından sonra övgüler ile gelmek üzere gidiyorum.

ngonge

Arkasında Anıl ve Zenke varken bu kadar oluyor.

berusa55

Çok iyi topçu belli. Topa hamleleri, ayağına aldığındaki sakinliği... Uygun bir anı bulsa yazacak da bu adamı beslemezsek işimiz var.

ChucKeR

almanyada sezon arası sürüyor. frankfurtun kampından getirmedik sanırım. son ne zaman idman yaptı bilmiyorum.  kondisyonu şaşırttı beni.  demekki çok güçlü. demekki iyi bakacak kendisine. başkası olsa 45'te nalları dikerdi.

55.hakan

Enerjisini maça göre ayarladı farkettiyseniz gereksiz yormadı kendini ama gerektiğinde de pres yaptı

Lusage

Alıntı yapılan: hakanelgun - 12 Ocak 2012, 00:54:36
Enerjisini maça göre ayarladı farkettiyseniz gereksiz yormadı kendini ama gerektiğinde de pres yaptı

Ben kendimi yırttım koşma koşma diye. Yorulacaksın sonra Trabzon'a takamayacaksın. :)